@Marcelinho99 Tu nigdy nie było dyskusji, chyba, że w Choroszczy na spacerniaku. Bellingham jest fizolem, nie ma takiej klasy i techniki, całkiem inni zawodnicy.
Var niby jest spoko, ale jak któryś sędzia chce żeby dana drużyna straciła punkty bo np. jest kibicem Barcy albo Realu (nie ważne kogo), to wybierze sobie właśnie taką klatkę, która o parę centymetrów przesądza o losie akcji i cyk, nikt go nie rozliczy bo w sumie nigdy za te błędne klatki ich nie rozliczają.
@kanver_ Lewy jednak na kluczowe fazy sezonu jest bardziej doświadczony i lepiej liczyć, że złapie formę niż całkiem go skreślić i postawić na Ferrana. Akurat Flick zamyka nam japy zarządzaniem kadrą.
@adamek20151 Ale ja nie łącze żadnej polityki. Nie trawie donka i całej drużyny bo są butni i pyszałkowaci. Jak zaczynali wygrywać to drwili sobie z rywali, poczutka za duża weszła. W uju mam skąd jest drużyna, a spirit to ruska organizacja więc ruscy jadą do domu.
@MessiForeverTheBest Araujo nie grał długo, miał kontuzję i to widać. Teraz po paru spotkaniach już uczy się stylu Flicka o czym mówił w wywiadach. Myślę, że będzie tylko lepiej.
@Barcafan2020 Ale mi bardziej chodzi o to, że takie odmęty z twittera należy olać i nie rozprzestrzeniać tego, a co dopiero dyskutować na takie tematy. Głupotę należy piętnować i omijać a nie dawać jej rozgłos. :)
@Barcafan2020 "skrajnie lewicowej aktywistki " "wyzywa osoby prawicowe" to przeczytałem i zgadzam się z redakcją. :d Im mniej takich tworów tutaj, tym lepiej, pozdrawiam redakcję.
@Kidd Nie ma co porównywać bo pół albo i więcej składu to jakieś rezerwy. Nico gra pierwszy mecz chyba, ten mecz nie oddaje niczego. Ale zgadzam się, że Real spacerek będzie z nimi miał, bo City w mega formie potrafiło przegrać w rządowymi.
1
Koleś się źle zastawił do tej piłki a potem jak już wiedział, że nic z tego to się przewrócił.
2
Raphaaaaaaaa, mamy spokój! Już nie przekręcą
0
Padolino jak nic xd ale jak chcą to mogą dać karnego
2
Flashscore też ma u Was takie opóźnienie z powiadomieniami? Dopiero miałem że gol a przed chwileczka 2:2 i korekta
2
@Marcelinho99 Tu nigdy nie było dyskusji, chyba, że w Choroszczy na spacerniaku. Bellingham jest fizolem, nie ma takiej klasy i techniki, całkiem inni zawodnicy.
0
@Nieznajomy Jasne, ale trzeba się adaptować do sytuacji.
1
Pedri co ma precyzję w nodze to hit. Chirurg piłki nożnej, jak musnął lekko piłkę.
0
Już szukają spalonego
1
Var niby jest spoko, ale jak któryś sędzia chce żeby dana drużyna straciła punkty bo np. jest kibicem Barcy albo Realu (nie ważne kogo), to wybierze sobie właśnie taką klatkę, która o parę centymetrów przesądza o losie akcji i cyk, nikt go nie rozliczy bo w sumie nigdy za te błędne klatki ich nie rozliczają.
0
I po co ten Yamal tak się pcha w tłok?
0
Haha co ten Wojtek tak łapie za te kostki? Jednak piłka,ładna interwencja
3
Araujo nie zdążył się ustawić :P ta ryzykowna gra z nim póki co nie wypala. Z Cubarsim tu na 100% spalony.
0
O co chodzi? xD nie zdążyłem powtórki oglądać
0
Ktoś krzyczał że brak Ferrana itp xd Lewy zamyka japy
1
Dużo przestrzeni zostawiają, będzie dobrze
1
@kanver_ Lewy jednak na kluczowe fazy sezonu jest bardziej doświadczony i lepiej liczyć, że złapie formę niż całkiem go skreślić i postawić na Ferrana. Akurat Flick zamyka nam japy zarządzaniem kadrą.
0
@MesQueUnClub96 No to napisał, że po dzisiejszej kolejce jest szansa - jak wygrają w następnej a inne wyniki się tak ułożą.
0
@adamek20151 Z pucharem :)
1
@adamek20151 Ale ja nie łącze żadnej polityki. Nie trawie donka i całej drużyny bo są butni i pyszałkowaci. Jak zaczynali wygrywać to drwili sobie z rywali, poczutka za duża weszła. W uju mam skąd jest drużyna, a spirit to ruska organizacja więc ruscy jadą do domu.
4
ruscy do domu! :) Pięknie!
4
@MessiForeverTheBest Araujo nie grał długo, miał kontuzję i to widać. Teraz po paru spotkaniach już uczy się stylu Flicka o czym mówił w wywiadach. Myślę, że będzie tylko lepiej.
1
Ale pięknie widzieć jak donk i reszta przegrywają :P Nie przepadam za tymi ruskimi jakoś. Ropz od razu z tytułem, bardzo blisko...
0
@Barcafan2020 Ale mi bardziej chodzi o to, że takie odmęty z twittera należy olać i nie rozprzestrzeniać tego, a co dopiero dyskutować na takie tematy. Głupotę należy piętnować i omijać a nie dawać jej rozgłos. :)
4
@Barcafan2020 "skrajnie lewicowej aktywistki " "wyzywa osoby prawicowe" to przeczytałem i zgadzam się z redakcją. :d Im mniej takich tworów tutaj, tym lepiej, pozdrawiam redakcję.
1
@gumaz Już dwa takie były w tym roku, ktoś tu nas okłamuje
2
Dzisiaj mamy presję dobrego wyniku więc spodziewajmy się słabszej gry i remisiku :P
1
@Coutinho007 Nie każdemu się to podoba, ale jak dla mnie to i Mangini i Portnoy to klasa sama w sobie. Nie łatwo grać na bębnach w Dreamach :D
1
@Kidd Nie ma co porównywać bo pół albo i więcej składu to jakieś rezerwy. Nico gra pierwszy mecz chyba, ten mecz nie oddaje niczego. Ale zgadzam się, że Real spacerek będzie z nimi miał, bo City w mega formie potrafiło przegrać w rządowymi.
1
@Coutinho007 Nowy album też sztos, Night Terror najbardziej siadł ale może dlatego, że go przesłuchałem już ze 100 razy. :P
1
@Coutinho007 Petrucci to inna liga :p byłem w Łodzi w październiku i wybieram się chyba do Sopotu :) Ale najbardziej mi siedzi solo z Barstool Warrior