@Eklerek Coś trzeba było wrzucić :D ale słabo to przewidziałem, Sporting niby nie ma nic do stracenia a grają jakby było 0-0 w pierwszym meczu, ciężko to zrozumieć.
@esem91 Serio? Nie jestem fanem roastów, nie są dla mnie śmieszne nawet w 1%, ale skoro zgadzasz się na pójście na roast a potem się obrażasz, bo Cię tam cisną, to coś z Tobą jest nie tak. :D
@Seba_23 No to Ty cwaniaku czytaj ze zrozumieniem, bo napisałem przecież, że jest odsunięty przez śledztwo a nie przez mecz. Ale śledztwo nagle teraz zaczęło być ważne? Jak z Celtą ich przepychał to nie trzeba było?
Montero nawet w UEFA odsunięty, oficjalnie przez śledztwo, ale skąd się śledztwo wzięło? :) Teraz pomyślcie co czuje sędzia dzisiejszego meczu, Vini będzie mu pluł na twarz a ten nie pokaże czerwonej bo będzie miał z tyłu głowy, że zaraz coś na Niego znajdą. Klub bandytów i przestępców.
@MesQueUnClub96 Przecież jakby oni jutro odpadli to w UEFIE pęknie skrzynka pocztowa od listów z Madrytu, nie ma szans, City przegrało ten dwumecz u Siebie./
Czy kiedykolwiek jakiś sędzia miał problemy po jakimś wałku przeciwko nam? Nieuznana bramka widmo? Spalony z czapy? Obstawiam, że nie. To jak Madryt rządzi tą ligą to jest aż śmieszne, i jeszcze mają czelność płakać, że są pokrzywdzeni.
0
@Kamiloza91 Taaa... strzela.
0
Szkoda mi City, muszą jeszcze 80 minut siły marnować bez sensu :D
0
@FCB24 Oglądałeś go w ogóle w Porto? Czy tylko tak gadasz? Nico się niesamowicie rozwinął.
3
Co zrobił Ederson to nie mam pytań, ręcznik :D
1
Można iść spokojnie spać :)
1
@Rifek Ciekawe pytanie, ale dopóki pierwszy gwizdek nie zabrzmi może wejść każdy chyba
1
Sporting już odpuścił całkowicie :D Bronią się tylko a przegrywają 3-0. Jak tak można?
1
Hah człowiek ma btts to nawet karnego nie strzelają :D
7
@ranger3120 Cała nadzieja w tym, że Marmoush serio złapał formę życia i pojedzie na niej z Realem ;p
2
@blakkudium I bardzo dobrze bo on nic nie daje ostatnio.
1
@Eklerek Coś trzeba było wrzucić :D ale słabo to przewidziałem, Sporting niby nie ma nic do stracenia a grają jakby było 0-0 w pierwszym meczu, ciężko to zrozumieć.
1
@Eklerek Mnie interesuje pośrednio bo mam ich na kuponie :D
0
@Hindus Miałem to napisać ale post się wysłał. Na szczęście każdy wie. :P
7
@messi33 Marmoush strzeli 4 gole w pierwszej połowie
0
@FCB_dimiC oby bo mam btts a chciałbym żeby kupon żył o 21 :d
0
BVB - Sporting chyba już się pogodzili kto awansuje, nie chce im się strzelać bramek :d
6
@MesQueUnClub96 Ja mam delikatną nadzieję, że gadanie "sezon zaczyna się w lutym" wyjdzie im bokiem i sezon się skończy :D
7
Mimo wszystko puściłem kupon na City, może uda im się wygrać jedną bramką i odpaść w dogrywce :P
3
@Kidd W Madrycie nigdy nie czuć dominacji a wygrywają trofea xD Zero stylu, farfocel, odbitka, wrzutka, strzał życia zza 16 i tak się żyje.
0
@Bobo25 Lewego potraktowali jako "gest podważający pracę arbitra" i mógł dostać do 3 meczy zawieszenia. Ile dostał? 3. :)
4
@Pedri16Future Od 4 do 12 meczów grozi według przepisów za obrazę arbitra. Sam sobie odpowiedz ile mógł dostać. :)
0
@esem91 Serio? Nie jestem fanem roastów, nie są dla mnie śmieszne nawet w 1%, ale skoro zgadzasz się na pójście na roast a potem się obrażasz, bo Cię tam cisną, to coś z Tobą jest nie tak. :D
0
Dwa mecze zawieszenia dla Jude, gdyby dali 4 to jeszcze by znaleźli jakieś nieopłacone bilety parkingowe prezesa federacji i co? :)
1
@Seba_23 No to Ty cwaniaku czytaj ze zrozumieniem, bo napisałem przecież, że jest odsunięty przez śledztwo a nie przez mecz. Ale śledztwo nagle teraz zaczęło być ważne? Jak z Celtą ich przepychał to nie trzeba było?
53
Montero nawet w UEFA odsunięty, oficjalnie przez śledztwo, ale skąd się śledztwo wzięło? :) Teraz pomyślcie co czuje sędzia dzisiejszego meczu, Vini będzie mu pluł na twarz a ten nie pokaże czerwonej bo będzie miał z tyłu głowy, że zaraz coś na Niego znajdą. Klub bandytów i przestępców.
0
Ale dziś C+ online słabo działa, jakość ziemniaka przez większość czasu, ścinki... masakra.
2
@pato1234 Samsung s24 albo iphone 14/15
9
@jacobFCB Przecież oni wszyscy przyjdą i będą podziwiać tryplet w muzeum, zdobyty w tym sezonie.
6
@MesQueUnClub96 Przecież jakby oni jutro odpadli to w UEFIE pęknie skrzynka pocztowa od listów z Madrytu, nie ma szans, City przegrało ten dwumecz u Siebie./
1
Czy kiedykolwiek jakiś sędzia miał problemy po jakimś wałku przeciwko nam? Nieuznana bramka widmo? Spalony z czapy? Obstawiam, że nie. To jak Madryt rządzi tą ligą to jest aż śmieszne, i jeszcze mają czelność płakać, że są pokrzywdzeni.