@Herato Orły Górskiego xD Przecież tamta piłka a piłka 2000+ to jest kolosalna różnica w technice i w stylu gry. Teraz na orlikach mają lepszą technikę niż kiedyś zawodowcy.
Tak krzyczycie, że Mbappe i Vini sobie wymyślają urazy, a Yamal sobie pyknął jeden mecz na spokojnie, też coś tam powymyślał, że go mięsień boli i wraca sobie do Barcelony będąc na repce, mając szacun u kibiców i odpoczywając przed ważnymi meczami. Mastermind. :P
@Trojanek23 Większa część ludzi powie, że to największe oszustwo w historii i, że zapłaciliśmy sędziom. Niestety, ale większa część z nich to dzbany i nie sprawdzą sobie dwumeczu, gdzie wydymana została zarówno Barca jak i Chelsea, ale my po prostu byliśmy lepsi. Overbo sędziował tragicznie w obie strony, ale bardziej na czasie jest ciśnięcie po Barcelonie to większość taką taktykę przyjmuje, jakby pierwszy mecz się nie odbył.
@Radioactive9705 Stawiam, że Deyna na zdjęciu miał pewnie z 18 lat a wygląda jakby był 40 latkiem z problemami alkoholowymi :D Tamte czasy były jakieś inne
@barcacrew23 Dziennikarz zadał pytanie czy Araujo popełnił błąd i czy to zaważyło na wyniku, Gundo powiedział, że powinien zachować się inaczej i że przez to przegrali mecz, nie skłamał tylko powiedział prawdę, a Araujo powinien to przyjąć na klatę i przeprosić zespół.
@Kgorecki2500 Laska nagrywa gówno muzykę nie patrząc na to, że nie potrafi śpiewać a ma się przejmować jakimś zdrowym jedzeniem? Mac zapłacił hajs i nawet nie zwracała uwagi na takie rzeczy. Czego on wymaga? :D
12
Skolim lider obrony
7
Ale mi kamień z serca spadł
0
@batoon Polska wygra trzema golami
5
Madryckie media cisną dalej temat Negreiry, ale na temat Mbappe ani słowa :P
4
@draxidox Debil jedzie lewym pasem, zamiast depnąć, wyprzedzić i zjechać to jedzie równą prędkością. Ten drugi też głupek, obaj Siebie warci.
2
@Kondziubarca Jak będzie miał rok do końca kontraktu to nikt nie zapłaci 100 milionów. Będzie tańszy.
1
Gdyby Gnabry się wyłożył to byłby karny :)
2
@Herato Orły Górskiego xD Przecież tamta piłka a piłka 2000+ to jest kolosalna różnica w technice i w stylu gry. Teraz na orlikach mają lepszą technikę niż kiedyś zawodowcy.
1
@misterio Niebywałe, jak tak wielki obiekt w takim kształcie można z taką dokładnością sterować i wrócić nim do "bazy".
0
Przetną na 4 części samochód alb sprzedadzą na złom i się podzielą.
8
Jakiś madryciak z fioletowej w awanturze o kase :D
0
Cloudflare na stronie coś szwankuje, przed chwilą miałem info, że jestem zablokowany, teraz strona zamula i wyskakuje co jakiś czas error.
3
Tak krzyczycie, że Mbappe i Vini sobie wymyślają urazy, a Yamal sobie pyknął jeden mecz na spokojnie, też coś tam powymyślał, że go mięsień boli i wraca sobie do Barcelony będąc na repce, mając szacun u kibiców i odpoczywając przed ważnymi meczami. Mastermind. :P
3
@Kondziubarca Już go wyjaśnili z Jego debiutem z Emiratami, gdzie dwie bramki padły przez Niego.
1
@Rastafarnianin O dwie za dużo tego 15 i 22 grudnia :)
2
Jakiś Lyon grał ?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Chłopie, Tobie ukradli konto czy dostałeś jakiegoś zaćmienia/wylewu/udaru? Czemu ostatnio tylko prowokujesz?
0
SIUUUUUUUUuuuuuuu
1
@koziar Inny mecz oglądamy? Początek mieliśmy dobry, teraz oni atakują.
0
Oyedele chyba trochę w szoku
1
@Rust_Cohle Wojtek nawet nie miał na myśli Realu tylko słabe i mocne drużyny. Po prostu tak wypowiedź wybrzmiała.
2
@fart Ziomki co się nie chcą ewakuować: "Jasne, ziemia jest płaska a to fake. Chcą mnie zmanipulować."
2
@vangoor Wszystko co ten kretyn udostępnia jest robione pod wyświetlenia. Nie ma ludzi aż tak głupich, i słabo się już czyta te wysrywy.
Tutaj widać co reprezentuje ten koleś, zwykły lamus który się napina na twitterze.
3
@Kapitan hawk Weszły mu chyba wszystkie kupony i mu odwaliło od hajsu
5
@BorzyKrzys Taka wolna, że jak wyjdziesz z nią na miasto to otacza Cię nagle 200 rozdartych gówniarzy
3
@Trojanek23 Większa część ludzi powie, że to największe oszustwo w historii i, że zapłaciliśmy sędziom. Niestety, ale większa część z nich to dzbany i nie sprawdzą sobie dwumeczu, gdzie wydymana została zarówno Barca jak i Chelsea, ale my po prostu byliśmy lepsi. Overbo sędziował tragicznie w obie strony, ale bardziej na czasie jest ciśnięcie po Barcelonie to większość taką taktykę przyjmuje, jakby pierwszy mecz się nie odbył.
0
@karolszymek fanboy.pl jak się odezwiesz to na pewno podpowie, a na Jego stronie masz zestawy do każdej kwoty
2
@Radioactive9705 Stawiam, że Deyna na zdjęciu miał pewnie z 18 lat a wygląda jakby był 40 latkiem z problemami alkoholowymi :D Tamte czasy były jakieś inne
6
@barcacrew23 Dziennikarz zadał pytanie czy Araujo popełnił błąd i czy to zaważyło na wyniku, Gundo powiedział, że powinien zachować się inaczej i że przez to przegrali mecz, nie skłamał tylko powiedział prawdę, a Araujo powinien to przyjąć na klatę i przeprosić zespół.
2
@Kgorecki2500 Laska nagrywa gówno muzykę nie patrząc na to, że nie potrafi śpiewać a ma się przejmować jakimś zdrowym jedzeniem? Mac zapłacił hajs i nawet nie zwracała uwagi na takie rzeczy. Czego on wymaga? :D