kuz

12

Skolim lider obrony

kuz

7

Ale mi kamień z serca spadł

kuz

0

@batoon Polska wygra trzema golami

kuz

5

Madryckie media cisną dalej temat Negreiry, ale na temat Mbappe ani słowa :P

kuz

4

@draxidox Debil jedzie lewym pasem, zamiast depnąć, wyprzedzić i zjechać to jedzie równą prędkością. Ten drugi też głupek, obaj Siebie warci.

kuz

2

@Kondziubarca Jak będzie miał rok do końca kontraktu to nikt nie zapłaci 100 milionów. Będzie tańszy.

kuz

1

Gdyby Gnabry się wyłożył to byłby karny :)

kuz

2

@Herato Orły Górskiego xD Przecież tamta piłka a piłka 2000+ to jest kolosalna różnica w technice i w stylu gry. Teraz na orlikach mają lepszą technikę niż kiedyś zawodowcy.

kuz

1

@misterio Niebywałe, jak tak wielki obiekt w takim kształcie można z taką dokładnością sterować i wrócić nim do "bazy".

kuz

0

Przetną na 4 części samochód alb sprzedadzą na złom i się podzielą.

kuz

8

Jakiś madryciak z fioletowej w awanturze o kase :D

kuz

0

Cloudflare na stronie coś szwankuje, przed chwilą miałem info, że jestem zablokowany, teraz strona zamula i wyskakuje co jakiś czas error.

kuz

3

Tak krzyczycie, że Mbappe i Vini sobie wymyślają urazy, a Yamal sobie pyknął jeden mecz na spokojnie, też coś tam powymyślał, że go mięsień boli i wraca sobie do Barcelony będąc na repce, mając szacun u kibiców i odpoczywając przed ważnymi meczami. Mastermind. :P

kuz

3

@Kondziubarca Już go wyjaśnili z Jego debiutem z Emiratami, gdzie dwie bramki padły przez Niego.

kuz

1

@Rastafarnianin O dwie za dużo tego 15 i 22 grudnia :)

kuz

2

Jakiś Lyon grał ?

kuz

0

@okiemtypera_lucaxx95 Chłopie, Tobie ukradli konto czy dostałeś jakiegoś zaćmienia/wylewu/udaru? Czemu ostatnio tylko prowokujesz?

kuz

0

SIUUUUUUUUuuuuuuu

kuz

1

@koziar Inny mecz oglądamy? Początek mieliśmy dobry, teraz oni atakują.

kuz

0

Oyedele chyba trochę w szoku

kuz

1

@Rust_Cohle Wojtek nawet nie miał na myśli Realu tylko słabe i mocne drużyny. Po prostu tak wypowiedź wybrzmiała.

kuz

2

@fart Ziomki co się nie chcą ewakuować: "Jasne, ziemia jest płaska a to fake. Chcą mnie zmanipulować."

kuz

2

@vangoor Wszystko co ten kretyn udostępnia jest robione pod wyświetlenia. Nie ma ludzi aż tak głupich, i słabo się już czyta te wysrywy.


Tutaj widać co reprezentuje ten koleś, zwykły lamus który się napina na twitterze.

kuz

3

@Kapitan hawk Weszły mu chyba wszystkie kupony i mu odwaliło od hajsu

kuz

5

@BorzyKrzys Taka wolna, że jak wyjdziesz z nią na miasto to otacza Cię nagle 200 rozdartych gówniarzy

kuz

3

@Trojanek23 Większa część ludzi powie, że to największe oszustwo w historii i, że zapłaciliśmy sędziom. Niestety, ale większa część z nich to dzbany i nie sprawdzą sobie dwumeczu, gdzie wydymana została zarówno Barca jak i Chelsea, ale my po prostu byliśmy lepsi. Overbo sędziował tragicznie w obie strony, ale bardziej na czasie jest ciśnięcie po Barcelonie to większość taką taktykę przyjmuje, jakby pierwszy mecz się nie odbył.

kuz

0

@karolszymek fanboy.pl jak się odezwiesz to na pewno podpowie, a na Jego stronie masz zestawy do każdej kwoty

kuz

2

@Radioactive9705 Stawiam, że Deyna na zdjęciu miał pewnie z 18 lat a wygląda jakby był 40 latkiem z problemami alkoholowymi :D Tamte czasy były jakieś inne

kuz

6

@barcacrew23 Dziennikarz zadał pytanie czy Araujo popełnił błąd i czy to zaważyło na wyniku, Gundo powiedział, że powinien zachować się inaczej i że przez to przegrali mecz, nie skłamał tylko powiedział prawdę, a Araujo powinien to przyjąć na klatę i przeprosić zespół.

kuz

2

@Kgorecki2500 Laska nagrywa gówno muzykę nie patrząc na to, że nie potrafi śpiewać a ma się przejmować jakimś zdrowym jedzeniem? Mac zapłacił hajs i nawet nie zwracała uwagi na takie rzeczy. Czego on wymaga? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?