kuz

6

Ciekawe ilu ludzi siedzi sobie w domu i myśli: "Po co pracować na etacie, pójdę zrobię z Siebie dz*wkę, idiotę, kretyna, pośmiewisko na cały kraj, zostanę influencerem i nie będę musiał już pracować do końca życia."
Smutne to jest, że pewnie coraz więcej.

kuz

1

@Luciano99 Lucek ale Ty tutaj jesteś podobnym celebrytą :D żartuje no offense wiem, że to jajca są. A co do tematu to tak jak mówisz, Stano ze spoko dziennikarza zrobił się pajacem medialnym łapiącym wszystko co daje kliki. Pani za miesiąc w FAME MMA będzie broniła dobrego imienia policji z tą dzi*ką od Denisa, wspomnicie moje słowa.

kuz

0

@aldewir Ludzie powinni wiedzieć kto jest prawdziwym artystą a kto zbija pieniądze będąc kompletnym beztalenciem.

kuz

1

Julii Żugaj w Twoja twarz brzmi znajomo nawet autotune nie pomaga...

kuz

1

@damianex10 Puskas is coming to:

kuz

0

Limit wynagrodzeń spadł o 100 baniek + wróci Ter Stegen, nie wiem jak my się w styczniu pozbieramy :) Będzie karuzela wesoła.

kuz

0

@ShawnC Bycie objechanym przez szybszego zawodnika to jest akurat żaden błąd, nie wiem czemu tak bronisz tego Araujo, ale odpuszczam bo widzę że Twoja racja jest najlepsza.

kuz

0

@ShawnC Nie, Araujo oddał piłkę na kontrę a potem stracił z radaru Gordona.

kuz

0

@ShawnC


Zgadnij po czyim kolejnym świetnym podaniu stracilibyśmy bramkę gdyby Gordon umiał trafić w piłkę? Przecież to wygląda jak sabotaż, na tym poziomie tak się nie gra po prostu.

kuz

7



Mimo dobrego meczu nadal elektryczny... Co to w ogóle było? Obok ma Christensena a wrzuca nas na kontrę przeciwnika w takim kluczowym momencie meczu? Mam nadzieję, że Flick mu to odpali w zapętleniu na parę godzin.

kuz

29

@Roobo Ja bym się czuł nieswojo gdybym tutaj wklejał pytania i odpowiedzi u jakiejś Agatki z twittera, ale może jestem za stary.

kuz

3

Trzy godzinki grania w EA FC 26 za mną (nie kupiłem, mam 10h testu przez gamepassa). NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO, to jest ta sama gra, mam nawet wrażenie, że bardziej sztuczne te ruchy się zrobiły. Gram na tym trybie realistycznym, piłka od bramkarzy się odbija tak sztucznie i z tak dziwną siłą, że nie da się na to patrzeć.
Jak ktoś się zastanawia czy to kupić dla samej karierki bo jest dużo takich osób - nie kupujcie, grajcie sobie w EA FC 25 bo tu się NIC NIE ZMIENIŁO. Mam wrażenie, że kariera klubowa jest dokładnie taka sama, żadnych nowości, przez 3 godziny nie miałem żadnego losowego zdarzenia o których tak trąbili, treningi są nadal monotonne, konferencje nadal nic nie wnoszą, nie ma nic co by przyciągnęło na dłużej, dało poczucie świeżości.
Jedynym plusem jest to, że gra działa w końcu płynnie na dobrym sprzęcie. EA FC 25 zacina, freezuje, klatkuje - w nowej odsłonie działa jak trzeba. Tyle.

kuz

1

Dłużej przeciągnij jeszcze...

kuz

2

I Garcia bez czystego konta...

kuz

0

75 baniek na napastnika żeby dostać od biednej Barcy co ledwo zarejestrowała piłkarzy i wydała 25 milionów na bramkarza.

kuz

1

W sts 3 mecze już na zielono, Sporting -2.5 i 200 zł wpadnie :P fajny wieczór

kuz

2

Rashford Złota Piłka pytanie czy już teraz czy za rok

kuz

0

Gola kolejki już chyba znamy :P

kuz

5

@RobiS Każdy tak uważał a teraz struganie ekspertów zamiast uderzyć się w pierś

kuz

4

@kacperFCB_ o, wizjoner co wiedział, że Rashford kopiąc się cała połowę po czole nagle załaduje dwie bramki i screamera zza 16. Rzygać mi się chce jak takie wypociny czytam uważających się za lepszych.

kuz

11

Dobra Marcus przepraszam kur*a, schowam się w piwnicy

kuz

1

Dobra, zamyka nam mordki chłop :P

kuz

1

Roony na prawą a Rapha na lewą za Rashforda.

kuz

4

W styczniu Rashforda już tu nie będzie

kuz

2

Woltemade setunia przed wejściem

kuz

0

@Miszcz Textu FCB Od razu siadają z pressingiem przy polu karnym? Ciekawe.

kuz

1

Co to było za rozpoczęcie? xD

kuz

0

Liczyłem na Napier**Lankę a nie szachy w pierwszej połowie, cóż, czekamy na drugą

kuz

3

Pedri dziś skasowany totalnie, dobrze to trener srok rozkminił

kuz

1

Brakuje tu jakiegoś wylewu naszych xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?