@Arden Bardzo dobrze, zasady to zasady :) Przykład na przyszłość. Gdyby np. jednak mu odpuścił, to inni by sobie pomyśleli "my też możemy się spóźniać bo najlepszych się nie rusza."
@Aragorn33 Zabierz te babsko z oczu. Wszędzie pełno jej tam - gdzie akurat są kliki i jakaś łatwa aferka, krzyczy na lewo i prawo tylko, udaje mądrą...
@directedbyfcb Może właśnie nawet te proste sprawy sprawiają im problemy, bo mają aż tak porytą głowę przez telewizje i media? Kiedyś 2010-2020 nie było to aż tak widoczne, były błędy ale nie na taką skalę, teraz La Liga ma najsłabszych sędziów w całej Europie...
W Hiszpanii nigdy nie będzie dobrze z sędziowaniem :P Sędziowie są słabi, RMTV robi nagonkę po każdej możliwej decyzji niezależnie czy dobrej czy nie. Wyobraźcie sobie, że taki sędzia zaczyna mecz Realu czy Barcy bez żadnej presji, przecież każdy jest człowiekiem i się nie da, z tyłu głowy cały czas mają żeby tylko nie popełnić błędu, potem i tak je popełniają i jest jeszcze gorzej i gorzej. Chora liga.
@Barcanajlepszyteam Drony wielokrotnie? Chyba z balonami pomyliłeś, drony to chyba dopiero drugi taki przypadek ten ostatni, dlatego teraz wolą dmuchać na zimne bo dronów było dużo.
Z tym Camp Nou to jest jedna wielka ściema, zobaczcie sobie co otacza stadion, jedna wielka budowa. Jak tam niby wpuścić ludzi? Deski wyłożą żeby ludzie przeszli na trybuny? Przecież w tym roku tam nie zagramy, i pewnie zarząd dobrze to wie, robią wszystko by improwizować...
@BillyButcher Co Ty! Janek z facebooka i tak napisze, że stawia na Ukraińców i według niego to oni za tym stoją. O to od początku chodzi Putinowi i idzie mu to doskonale, gra na ludzkich emocjach. A że nasz naród jest głupi w dużej części, to trolle sami się tworzą.
@Kengo Stary, uwierz mi! Na tiktoku ziomek napisał komentarz! Ja Ci nawet mogę powiedzieć, że siedziałem na tym dronie i on na pewno nie uderzył w ten dom, bo odpaliłem spadochron zanim wpadł do rzeki i go nigdy nie znajdą.
Ojciec znajomego pracuje w służbach. Dziś został pilnie wyzwany do pracy. Wrócił późno i nic nie powiedział. Kazał tylko zebrać rzeczy i poszedł do sklepu. Wrócił nakurwiony jak szpadel. (Pracuje w służbie oczyszczania miasta).
1
Madryciaki na bank będą grzać te pchnięcie Garcii na Duro z początku spotkania xd
4
Świadomość, że będziemy musieli cały sezon oglądać Ferrana jest przygnębiająca...
0
@APTAPT Fermin spojrzał gdzie jest bramkarz w takiej samej sytuacji :D
1
Rashford oczy tylko na piłkę, w takiej samej sytuacji jak Fermin nawet nie wiedział gdzie jest bramka, jak trampkarz a nie profesjonalny zawodnik.
0
Stadion ładniejszy niż jakieś Rajojajo
1
RMTV niech już szuka czy Roony na pewno może zagrać :D
5
@Arden Bardzo dobrze, zasady to zasady :) Przykład na przyszłość. Gdyby np. jednak mu odpuścił, to inni by sobie pomyśleli "my też możemy się spóźniać bo najlepszych się nie rusza."
3
Roony, Fermín, Rashford - Ferran
Z całym szacunkiem, ale brzmi jak odrabianie strat w drugiej połowie. Obym się mylił i Roony niech zamknie mi mordę, ale brak Raphy odczujemy.
1
@Aragorn33 Zabierz te babsko z oczu. Wszędzie pełno jej tam - gdzie akurat są kliki i jakaś łatwa aferka, krzyczy na lewo i prawo tylko, udaje mądrą...
0
@directedbyfcb Może właśnie nawet te proste sprawy sprawiają im problemy, bo mają aż tak porytą głowę przez telewizje i media? Kiedyś 2010-2020 nie było to aż tak widoczne, były błędy ale nie na taką skalę, teraz La Liga ma najsłabszych sędziów w całej Europie...
1
W Hiszpanii nigdy nie będzie dobrze z sędziowaniem :P Sędziowie są słabi, RMTV robi nagonkę po każdej możliwej decyzji niezależnie czy dobrej czy nie. Wyobraźcie sobie, że taki sędzia zaczyna mecz Realu czy Barcy bez żadnej presji, przecież każdy jest człowiekiem i się nie da, z tyłu głowy cały czas mają żeby tylko nie popełnić błędu, potem i tak je popełniają i jest jeszcze gorzej i gorzej. Chora liga.
0
@Czyhrynski W Napoli sezon się zaczął a w United spędził kupę czasu i mało strzelał. Uwielbiam jak się wnioski wysuwa zanim coś się wydarzy.
0
Luiz Diaz lata w Bayernie jak szalony, szkoda, że tu nie trafił bo byłby pewnie takim samym pracusiem jak Raphinha.
0
@Czyhrynski 8 maja i 12 grudnia, no rzeczywiście, strzelał jak poje**ny
1
@Cule1234 Heroic?
1
@JohnKennedy Żeby potem feministki mogły się przywalić do facetów, że traktują kobiety przedmiotowo i je seksualizują. :)
0
@Barcanajlepszyteam Drony wielokrotnie? Chyba z balonami pomyliłeś, drony to chyba dopiero drugi taki przypadek ten ostatni, dlatego teraz wolą dmuchać na zimne bo dronów było dużo.
1
Nie ma co panikować, ruscy znowu nacierają na Ukrainę a nasi wolą to śledzić i zestrzelić zanim wleci za daleko do nas.
1
Ni hu hu to nie jest czerwo, Hiszpania w formie jak zwykle... Nawet obiektywnym nie trzeba być żeby widzieć. Militao był gotowy do odbioru.
1
L I onel
A N dres
M E ssi
Przeczytajcie dwie pierwsze litery zaczynając od góry do dołu. :)
1
Z tym Camp Nou to jest jedna wielka ściema, zobaczcie sobie co otacza stadion, jedna wielka budowa. Jak tam niby wpuścić ludzi? Deski wyłożą żeby ludzie przeszli na trybuny? Przecież w tym roku tam nie zagramy, i pewnie zarząd dobrze to wie, robią wszystko by improwizować...
22
@Kozinho. No tak, jeszcze tutaj stulejarzy brakuje...
9
@BillyButcher Co Ty! Janek z facebooka i tak napisze, że stawia na Ukraińców i według niego to oni za tym stoją. O to od początku chodzi Putinowi i idzie mu to doskonale, gra na ludzkich emocjach. A że nasz naród jest głupi w dużej części, to trolle sami się tworzą.
5
@Colon Mega mocny materiał, jak pierwszy raz oglądałem to byłem w szoku.
2
@fart @Starrk Widać perfidny fotomontaż. Gdzie gwiazdy? :)
0
@Kengo Stary, uwierz mi! Na tiktoku ziomek napisał komentarz! Ja Ci nawet mogę powiedzieć, że siedziałem na tym dronie i on na pewno nie uderzył w ten dom, bo odpaliłem spadochron zanim wpadł do rzeki i go nigdy nie znajdą.
1
@Criss18Barca To jeszcze wersja z kokainą xD
52
Parskłem. :D
0
@Hawajczyk Podobno nie żyje...
9
@blakkudium Zapier**la na budowie Camp Nou z Limakami żeby zdążyć na deadline, to i schudł!