kuz

0

Jak wciśniemy jedna to się obraz gry całkiem zmieni i wygramy, zaraz ktoś błyśnie geniuszem - mówię Wam

kuz

0

Łokieć na brzuch, tak się gra w PL wstawaj Araujo xd

kuz

0

@pride1899 To na agregat go dziada!

kuz

0

@takisobiektos No pewnie tak, ale żaden topowy klub nie szukał bramkarza na już jak Barca, tu miał pewniaka że wejdzie do 11

kuz

0

@M_Kos c+ online za 69 zł tyle co 2 dobre kebaby

kuz

1

Rashford to taki szybki drewniaczek, mam wrażenie że poza sprintem i kawałkiem dryblingu nie ma niczego. Już trochę zagrał żeby można było jakąś opinie wyrobić.

kuz

2

Wszyscy już zapomnieli że Garcia to ex Espanyol, gra sobie na poziomie LM, oglądają go miliony ludzi.
Gdyby stawiał dumę ponad karierę to dalej by się kisił w słabym średniaku La Ligi.
Taki pociąg przyjeżdża to nie ma się nad czym zastanawiać.

kuz

3

Rashford kto tak podaje wszerz xd człowieku

kuz

1

@Roobo Trochę przesada, jest dobry ale to jest początek sezonu

kuz

2

Joan mistrz, z Matsem to już jest 1-0

kuz

1

Ale zepsuł teraz, mógł podać od razu na skrzydło

kuz

3

Już współczuję Newcastle po suszarce Flicka w przerwie

kuz

0

Już się zmęczyli pressingie, teraz my

kuz

2

@Comentateiro słabe te Twoje baity

kuz

4

Rashford ma chyba zeza trochę xd ostatnio tak samo bramkę widział obok

kuz

0

Czemu Araujo będąc sam nie przyjmie tylko główka w środek pola do zawodnika srok? Dopiero zaczęli a już 3 takie zagranie?

kuz

0

Wyjść z 15 nie możemy xd ciekawe na ile im sił wystarczy

kuz

1

Stacja pierwsza, Garcia interweniuje po raz pierwszy

kuz

0

@lukaszbrk Sam jesteś... A z resztą...

kuz

0

Za dużo grania na pałę póki co, spokojniej musimy rozgrywać

kuz

3

Z takim pressingiem to ich zjemy zaraz konterkami

kuz

3

Nostalgiczne te stroje, dawno takiego kolorku nie było :P

kuz

0

Lecimy z nimi!!!!

kuz

2

Fati potężna forma, kolejny raz się do składu wyjściowego nie łapie w Monaco. Za rok wróci i znowu będziemy go wciskać gdzie się da żeby tylko się pozbyć.

kuz

2

"Barcelona będzie grać na Montjuïc do końca stycznia?"

Nikt się nie spodziewał! Nikt! Oni ciągle chcą kogoś oszukać kiedy na youtubie jest transmisja 24/7 z budowy Camp Nou, i nie trzeba być jakimś wybitnym architektem żeby zobaczyć, że nie wrócimy tam w najbliższym czasie bo to jeden wielki plac budowy a położenie murawy niczego nie rozwiązuje...

kuz

0

@dylanwzgw Ja bym raczej stawiał na wymianę i wesoły mecz + dużo bramek, ale zobaczymy. Dawno Barca z Newcastle nie grała.

kuz

0

Oglądam sobie streamy z EA FC i dobrze, że się na to kolejny rok nie nabrałem :P Wygląda zupełnie tak samo, jutro mam 10 godzin testów w EA Play to zobaczymy jak kariera (bo oczywiście nikt nie gra niczego innego niż FUT na streamach.)

kuz

2

Robimy dzisiaj te Newcastle na miękko tak myśle, spodziewam się fajnego meczu takiego jak z Valencią, wesoły futbol Herr Flicka i ekipy. Do wieczora!

kuz

0

Oboże Griezmann to musiał szybciej wyjść od fryzjera czy co? Jak on wygląda hahaha

kuz

1

Grają tragedię cały mecz, mało sytuacji do gola, dwa karne i cyk wielki Real. Szkoda nerwów na te ich mecze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?