Rashford to taki szybki drewniaczek, mam wrażenie że poza sprintem i kawałkiem dryblingu nie ma niczego. Już trochę zagrał żeby można było jakąś opinie wyrobić.
Wszyscy już zapomnieli że Garcia to ex Espanyol, gra sobie na poziomie LM, oglądają go miliony ludzi. Gdyby stawiał dumę ponad karierę to dalej by się kisił w słabym średniaku La Ligi. Taki pociąg przyjeżdża to nie ma się nad czym zastanawiać.
Fati potężna forma, kolejny raz się do składu wyjściowego nie łapie w Monaco. Za rok wróci i znowu będziemy go wciskać gdzie się da żeby tylko się pozbyć.
"Barcelona będzie grać na Montjuïc do końca stycznia?"
Nikt się nie spodziewał! Nikt! Oni ciągle chcą kogoś oszukać kiedy na youtubie jest transmisja 24/7 z budowy Camp Nou, i nie trzeba być jakimś wybitnym architektem żeby zobaczyć, że nie wrócimy tam w najbliższym czasie bo to jeden wielki plac budowy a położenie murawy niczego nie rozwiązuje...
Oglądam sobie streamy z EA FC i dobrze, że się na to kolejny rok nie nabrałem :P Wygląda zupełnie tak samo, jutro mam 10 godzin testów w EA Play to zobaczymy jak kariera (bo oczywiście nikt nie gra niczego innego niż FUT na streamach.)
0
Jak wciśniemy jedna to się obraz gry całkiem zmieni i wygramy, zaraz ktoś błyśnie geniuszem - mówię Wam
0
Łokieć na brzuch, tak się gra w PL wstawaj Araujo xd
0
@pride1899 To na agregat go dziada!
0
@takisobiektos No pewnie tak, ale żaden topowy klub nie szukał bramkarza na już jak Barca, tu miał pewniaka że wejdzie do 11
0
@M_Kos c+ online za 69 zł tyle co 2 dobre kebaby
1
Rashford to taki szybki drewniaczek, mam wrażenie że poza sprintem i kawałkiem dryblingu nie ma niczego. Już trochę zagrał żeby można było jakąś opinie wyrobić.
2
Wszyscy już zapomnieli że Garcia to ex Espanyol, gra sobie na poziomie LM, oglądają go miliony ludzi.
Gdyby stawiał dumę ponad karierę to dalej by się kisił w słabym średniaku La Ligi.
Taki pociąg przyjeżdża to nie ma się nad czym zastanawiać.
3
Rashford kto tak podaje wszerz xd człowieku
1
@Roobo Trochę przesada, jest dobry ale to jest początek sezonu
2
Joan mistrz, z Matsem to już jest 1-0
1
Ale zepsuł teraz, mógł podać od razu na skrzydło
3
Już współczuję Newcastle po suszarce Flicka w przerwie
0
Już się zmęczyli pressingie, teraz my
2
@Comentateiro słabe te Twoje baity
4
Rashford ma chyba zeza trochę xd ostatnio tak samo bramkę widział obok
0
Czemu Araujo będąc sam nie przyjmie tylko główka w środek pola do zawodnika srok? Dopiero zaczęli a już 3 takie zagranie?
0
Wyjść z 15 nie możemy xd ciekawe na ile im sił wystarczy
1
Stacja pierwsza, Garcia interweniuje po raz pierwszy
0
@lukaszbrk Sam jesteś... A z resztą...
0
Za dużo grania na pałę póki co, spokojniej musimy rozgrywać
3
Z takim pressingiem to ich zjemy zaraz konterkami
3
Nostalgiczne te stroje, dawno takiego kolorku nie było :P
0
Lecimy z nimi!!!!
2
Fati potężna forma, kolejny raz się do składu wyjściowego nie łapie w Monaco. Za rok wróci i znowu będziemy go wciskać gdzie się da żeby tylko się pozbyć.
2
"Barcelona będzie grać na Montjuïc do końca stycznia?"
Nikt się nie spodziewał! Nikt! Oni ciągle chcą kogoś oszukać kiedy na youtubie jest transmisja 24/7 z budowy Camp Nou, i nie trzeba być jakimś wybitnym architektem żeby zobaczyć, że nie wrócimy tam w najbliższym czasie bo to jeden wielki plac budowy a położenie murawy niczego nie rozwiązuje...
0
@dylanwzgw Ja bym raczej stawiał na wymianę i wesoły mecz + dużo bramek, ale zobaczymy. Dawno Barca z Newcastle nie grała.
0
Oglądam sobie streamy z EA FC i dobrze, że się na to kolejny rok nie nabrałem :P Wygląda zupełnie tak samo, jutro mam 10 godzin testów w EA Play to zobaczymy jak kariera (bo oczywiście nikt nie gra niczego innego niż FUT na streamach.)
2
Robimy dzisiaj te Newcastle na miękko tak myśle, spodziewam się fajnego meczu takiego jak z Valencią, wesoły futbol Herr Flicka i ekipy. Do wieczora!
0
Oboże Griezmann to musiał szybciej wyjść od fryzjera czy co? Jak on wygląda hahaha
1
Grają tragedię cały mecz, mało sytuacji do gola, dwa karne i cyk wielki Real. Szkoda nerwów na te ich mecze.