@Rastafarnianin Dramat, tak cisnął po mediach, że nie weryfikują itd, a sam szuka taniej sensacji. Przecież jej chodziło o zwykłego Kowalskiego, bo rozumie, że po takim alercie o ataku Rosji większość by zaczęła uciekać w popłochu, niepotrzebna panika by była. Nie mówiła o sobie.
@Aragorn33 Gdyby nie poderwali myśliwców, to dam sobie rękę uciąć, że krzyczałby dlaczego nie zostały poderwane, przecież od czegoś na nie wydajemy pieniądze.
1
@Rastafarnianin Dramat, tak cisnął po mediach, że nie weryfikują itd, a sam szuka taniej sensacji. Przecież jej chodziło o zwykłego Kowalskiego, bo rozumie, że po takim alercie o ataku Rosji większość by zaczęła uciekać w popłochu, niepotrzebna panika by była. Nie mówiła o sobie.
2
@4drian0 Zapomniałeś dodać, że napastnik będzie białym ćpunem z bronxu
8
@Aragorn33 Gdyby nie poderwali myśliwców, to dam sobie rękę uciąć, że krzyczałby dlaczego nie zostały poderwane, przecież od czegoś na nie wydajemy pieniądze.
Dlatego nie słucham polityków.
3
Ale trolle maja pożywkę przez ten nocny nalot dronów, polecam omijać wszelkie komentarze w internecie na kilometr bo nóż się w kieszeni otwiera...
1
7 ruskich dronów wleciało na nasze terytorium podobno, Flightradar podaje (:
4
@macio_944 A Torres klasycznie książkowo to spier**lił :D O tym się nie mówi!
0
@maroon Ciekawe czy to tylko na początku na pokaz czy rzeczywiście taki zostanie, gdyby odciął się jeszcze od Jarka to już całkiem szacun.
9
@pluszek Spoko ten Nawrocki, nie głosowałem na Niego ale już w Kanale Zero pokazał, że potrafi być sobą bez tego partyjnego pier**lenia pod publiczkę.
5
Piękna asysta i piękne wykończenie, cały Bobek
20
Szpaku krótko do Finów: "Szybko do Loda."
1
Bobkovitz kompletny brak formy
5
Mati kolejny policzek dla Probierza
2
@Nazio_87 Dobry fejk ale co tyłki pewnie już popękały niektórym to ich :D
21
@ViscaelBarca2007 Hiszpania w formie nawet na niższych szczeblach
1
BRAWO SLYSZ :))
0
Na czubek buta znajda, spalony będzie xd
1
Kamiński już 10ty raz do nikogo
5
Hahahahah Wszołek, co jeden to lepszy, jakie to są patałachy to szok
1
Na tego Świderskiego nie mogę już patrzeć, chłop jest tak bezjajeczny
1
@Stinger_ Skąd mógł wiedzieć że zmienią trenera i że będzie trzeba kogoś z doświadczeniem by pomógł nowemu?
0
Potem się ludzie dziwią, że powołują Grosika i po co on wraca. Wystarczy obejrzeć Kamińskiego i można dojść do wniosków.
0
Kamiński zjazd, dawać Grosika
1
Oni tu nic nie ugrają niestety
2
Borek po każdym pierwszym golu naszego przeciwnika odpala tę samą kasetę xd
1
Ciężko się gra ogólnie z majtkami pełnymi kupy
3
Hahahah jaki przerzut, jak panika w b klasie xd
6
Salah z RiGCZEM, nie wiem czy było ale szanuje. Wyjaśnił kibiców-debili.
8
@Roobo I'm the captain now xD
0
@Eklerek Nie, to bardziej odniesienie do autora tweeta
4
@Eklerek Przecież on od zawsze był takim szczurem :D