kuz

1

@Rastafarnianin Dramat, tak cisnął po mediach, że nie weryfikują itd, a sam szuka taniej sensacji. Przecież jej chodziło o zwykłego Kowalskiego, bo rozumie, że po takim alercie o ataku Rosji większość by zaczęła uciekać w popłochu, niepotrzebna panika by była. Nie mówiła o sobie.

kuz

2

@4drian0 Zapomniałeś dodać, że napastnik będzie białym ćpunem z bronxu

kuz

8

@Aragorn33 Gdyby nie poderwali myśliwców, to dam sobie rękę uciąć, że krzyczałby dlaczego nie zostały poderwane, przecież od czegoś na nie wydajemy pieniądze.

Dlatego nie słucham polityków.

kuz

3

Ale trolle maja pożywkę przez ten nocny nalot dronów, polecam omijać wszelkie komentarze w internecie na kilometr bo nóż się w kieszeni otwiera...

kuz

1

7 ruskich dronów wleciało na nasze terytorium podobno, Flightradar podaje (:

kuz

4

@macio_944 A Torres klasycznie książkowo to spier**lił :D O tym się nie mówi!

kuz

0

@maroon Ciekawe czy to tylko na początku na pokaz czy rzeczywiście taki zostanie, gdyby odciął się jeszcze od Jarka to już całkiem szacun.

kuz

9

@pluszek Spoko ten Nawrocki, nie głosowałem na Niego ale już w Kanale Zero pokazał, że potrafi być sobą bez tego partyjnego pier**lenia pod publiczkę.

kuz

5

Piękna asysta i piękne wykończenie, cały Bobek

kuz

20

Szpaku krótko do Finów: "Szybko do Loda."

kuz

1

Bobkovitz kompletny brak formy

kuz

5

Mati kolejny policzek dla Probierza

kuz

2

@Nazio_87 Dobry fejk ale co tyłki pewnie już popękały niektórym to ich :D

kuz

21

@ViscaelBarca2007 Hiszpania w formie nawet na niższych szczeblach

kuz

1

BRAWO SLYSZ :))

kuz

0

Na czubek buta znajda, spalony będzie xd

kuz

1

Kamiński już 10ty raz do nikogo

kuz

5

Hahahahah Wszołek, co jeden to lepszy, jakie to są patałachy to szok

kuz

1

Na tego Świderskiego nie mogę już patrzeć, chłop jest tak bezjajeczny

kuz

1

@Stinger_ Skąd mógł wiedzieć że zmienią trenera i że będzie trzeba kogoś z doświadczeniem by pomógł nowemu?

kuz

0

Potem się ludzie dziwią, że powołują Grosika i po co on wraca. Wystarczy obejrzeć Kamińskiego i można dojść do wniosków.

kuz

0

Kamiński zjazd, dawać Grosika

kuz

1

Oni tu nic nie ugrają niestety

kuz

2

Borek po każdym pierwszym golu naszego przeciwnika odpala tę samą kasetę xd

kuz

1

Ciężko się gra ogólnie z majtkami pełnymi kupy

kuz

3

Hahahah jaki przerzut, jak panika w b klasie xd

kuz

6


Salah z RiGCZEM, nie wiem czy było ale szanuje. Wyjaśnił kibiców-debili.

kuz

8

@Roobo I'm the captain now xD

kuz

0

@Eklerek Nie, to bardziej odniesienie do autora tweeta

kuz

4

@Eklerek Przecież on od zawsze był takim szczurem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?