liber02
Dołączył/a: wrzesień 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Alan_fcbfan jest odpowiedzialny taktycznie i zapewnia płynne przejście z obrony do ataku. Pedri jest świetny w odbiorze piłki, więc Casado nie jest tak bardzo potrzebny, zwłaszcza jak gramy na dwóch cofniętych pomocników.
0
@sendesara chyba w styczniu
1
@norbi77 zabawne. Dobry dowcip ^^
2
@AlexDark00 aż dziwnie się to czyta. Mówisz/piszesz o zawodniku który w tedy wygrał wszystko i wszędzie był królem strzelców. Nikt nie był w tedy bardziej decydujący
0
@daniel32778 okno się kończy w końcem miesiąca. Czasu jest dosyć. Początek rejestracji zawodników zaraz rusza, ale czas do końca tego okresu kończy się z ostatnim dniem miesiąca
2
@MirusAmisz ja tam się cieszę że nic z tego nie wyszło. Nigdy w życiu byśmy go i tak niezarejestrowali
2
@PachoHerrera aaaa czyli kontuzje da się parę dni wcześniej przewidzieć? Ciekawe. Czują się gorzej wcześniej czy jak?
0
@kamillek88 w jakiej kwestii leży po jego stronie? To klub powinien zadbać o możliwość rejestracji graczy, tak aby nie odbijało się to na sytuacji innych graczy. Wiadomo że dobrze było by go sprzedać, jednak uczciwie było by dać mu szansę do rywalizacji. Tutaj klub go w pozbawia tej opcji.
1
@Zieliniak pewność siebie okazję. To dobrze. Jeśli się dobrze czuje to to okazuje. Miejmy nadzieję, że wypali. Potrzebny jest nam silny obrońca
8
@Andromega ważne że to była ładna bramka. Widać było że miał ciąg na bramkę i chęci do gry.
0
@kanver_ dwóch. Bernal też jest defensywnym pomocnikiem
0
@BORO_12 połowa praw oznacza że klub ma nad nim jakąś kontrolę. Przy kwocie odsprzedaży dostajesz pieniądze na zanstepna jego sprzedaż, ale nie masz nic do powiedzenia. Mają połowę karty zawodnika możesz go wykupić, a potem sprzedać po większej kwocie itp
0
My jeszcze nawet nie mamy zarejestrowanego nowego bramkarza. Jeśli lewy by odszedł, oraz udało by się zakupić napastnika, to pozostaje kwestia właśnie rejestracji. Napastnik swoje kosztuje, swoje chce zarobić. Głupotą by było pozbywanie się piłkarza który jest uprawniony do gry już teraz
2
@Andrzej_Majonez i zostać bez napastnika na cały sezon?
0
@BISHBASHBOSH Gavi to nie z tą głową. Jest zbyt wybuchowy na kapitana
0
@FiscaelBarca Gavi z tą głowa się nie nadaje na tą chwilę. Niech nabierze ogłady bo opanowanie traci zbyt łatwo
0
@LinekMichal bo nie było szansy opłacić jego pensi. Priorytetem było sprowadzenie skrzydłowego
6
@Messiasz2 dla mnie Nico to nigdy nie był jakiś kocur. Owszem, miał drybling ale liczb nie zapewniał. A w swoim prime to Rashi robił wrażenie. Jeśli Flick go obudzi to możemy zyskać więcej niż na Nico.
0
@Nefir szanuje takie przyznanie się do niewiedzy. Wielki szacun
3
@PJ777 pełna racja. Szacunek do rywala powinien być podstawą w sporcie. Nawet jak się go nie lubi
0
@Pedryrodryges nie zgodzę się. Vini stracił szansę na złotą piłkę bo zwyczajnie mało kto go lubi. Poza kibicami realu. Jego zachowanie na boisku oraz poza nim są toksyczne
0
Nie kupimy nikogo póki kogoś nie sprzedamy. Niestety.
3
@slayer też mnie krew zalewa na te reklamy
0
@cules_since95 w planach było sprzedanie marca żeby zejść z jego pensi. Wojtek zarabia znacznie mniej
0
Opcje ma ograniczone. Transfery gotówkowe raczej odpadają więc zostają wolne transfery i wypożyczenia
0
@krajana nie, ani ja ani nikt z moich bliższych znajomych nie chciał i nie robił nic poza zwykłą imprezą. To kwestia potrzeb. Tutaj zaczyna woda sodowa uderzać do głowy powoli i bardzo mnie to martwi. On zbyt szybko został umieszczony na piedestale. Boje się że zrobi się z niego kolejny Neymar.
0
@SinMistico nie koniecznie. Potrzeba nam zysków kiedy jesteśmy w systemie 1;1. Teraz każdy zysk pozwala nam zwiększać limity wydatków
0
@LatajacyHolender a co ma do tego trener. To zarząd. Rozdmuchali wszystko, że jest super i że pewniak.
1
@WiemJak a czemu nie wybrał innego kierunku ? Obstawiam presję rodziny
1
@Romario87 nie patrzmy na cudze podwórko. Nawet jeśli jest to zatrważające, to sami świadomie złamaliśmy przepisy. Tyle