liber02
Dołączył/a: wrzesień 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@azysko a ty wróć do Fify ^^
0
@BIGCULES miał czas żeby cofnąć nogę. Robił to z premedytacją
2
@europejczyk nie to była zwykła pazerność. Nawet jak widział że piłka wpadnie do bramki, to i tak robił wsyztsko żeby jej dotknąć.
6
@addept nie, nie chcą gry zespołowej. Gra zespołowa to właśnie podanie do lepiej ustawionego kolegi. Wczoraj widziałem tutaj tekst, że Leawego z łaski obsłużyli bo by bramek nie miał. Nazwanie asysty łaskawym obsłużeniem daje jasny wgląd w wiedzę i opinie części ludzi tutaj. Masz napastnika który ma za zadanie strzelać gole, ale potrzebuje podań. Nie, według nich trzeba go łaskawie obsłużyć bo sobie sam nie wywalczył. On ma się ustawiać do podan na strzał ehhh
2
@Greg1991 mam wrażenie że jesteś albo rodzeństwem z pewnym fabregasem z forum, albo wręcz nim. Więc teraz każda asysta to litowanie się jednego zawodnika nad drugim. Aha. A zachowanie Raphy jest ok i trzeba chwalić.
0
No to Lewy mvp^^
2
@Emerald walczy i się pokazuje do piłek
2
@Sebolinho to są dzieci Fify
2
@PJ777 nooo nawet Yamal się trochę odkupił tym podaniem. Piękna akcja. Wykorzystanie wszystkich atutów jakie mamy
0
@Fermin hahaha ładne wyczucie
0
@MILOSZ_F22 tak żeś to ładnie opisał że nawet nie wiadomo o kim mowa. Jednak chyba możesz się zastanowić czy miałeś rację bo Lewy bramkę strzelił, a Yamal co?
0
@Rarenzio uuu czyli fakt że był gdzie trzeba, jako jedyny, niema już znaczenia? Uuu znawcy z Fify
0
@Pin0chet taka jego rola. Instynktu nie zatracił
2
@ap0f1s a nie Yamal? Lewy chociaż w pressingu gra nie to co młody
1
@sopa10pl tak, bo ukradł koledze z drużyny bramkę
3
Strasznie nie koleżeńskie to było. Psucie atmosfery w szatni
1
@Kamilb1988 obrał bardzo zły kierunek rozwoju. Pokory mu bardzo brakuje
1
@czarnatom samolubstwo się rodzi. Woda sodowa.
3
Młody chyba nie planuje grać drużynowo
2
Komentarz usunięty
2
@okube przecież on ma fundamentalna rację. Szacunek do rywali to podstawa. Nie lubię realu, ale odmówić im osiągnięć i mówić że zniszczymy ich bez problemu to ostra przesada. Jesteśmy faworytami, co ciszy jak diabli, dawno takiego mentalu nie było, ale umniejszanie innym to oznaka małości
0
@Trojanek23 nie, nie robię. Rapha i młody są strasznie samolubni ostatnio.
0
Mam nadzieję że teraz pewnie ludzie zobaczą jakie życie ma napastnik, jeśli nie dostaje podań. To że Lewy coś strzela przy tskiej pomocy ze strony kolegów to chyba cud
0
@szyper czyli dokładnie to samo co z pewnym osobnikiem z Madrytu...siano w głowie
2
Coś pressing z przodu nam siadł mocno
0
@Gregor1899 to się niż dzieje jakiś czas. Jest samolubny
6
Rapha już od jakiegoś czasu gra samolubnie. Woda sodowa? Wszystko robi pod siebie
1
@Marusek jego to chyba kręci. Bo szum się robi wkoło niego. Osobnik naastwiony na ferment
1
@Marusek reagowanie na niego już chyba sensu niema. To zwykły trol internetowy. Tak mi się wydaje
0
@Wittgenstein zrobią. Mogą podważyć rejestrację Olmo np. bardzo prawdopodobne jest że zostanie teraz wyrejestrowany, co zapewne będzie oznaczało że będzie wolnym zawodnikiem