0

@KondiCules tutaj jest też inny problem. On lubi schodzić do środka. Teraz niema tam miejsca. Niema komu je zrobić..jego atuty nie mają jak się uwidocznić

0

@catalanian09 małe szanse że obaj będą gotowi

0

Tak, tutaj widać brak zawodników silnych i skocznych. A wielu było takich którzy mówili że rekin jest lepszy na taki mecz

0

No cudownie się spisujemy pod własną bramką

11

@Mt1 właśnie tego ludzie nie rozumieją. Że lewy nie tylko mam strzelać, ale i zabierać obrońców żeby robić przestrzenie na boisku. Taki Rudi to spokojnie by zapomniał o taktyce i szedł za lewym

0

@RC28 ansu na karne jest niepewny

0

@Sebolinho bo wiedzą że Szczęsny nie jest specjalistą od karnych

0

@Arnokk lepiej teraz niż miałby być zajechany na lm

2

@4Fabregas4 wyciągnąłem. Widzę ile ma bramek zdobytych. Twoja kolej

1

@korn234 oni tam mają się nawzajem gdzieś ostatnio. Widzę jednak że ty po prostu nie przyjmujesz opinii innej niż własna.
Musi coś strzelić- przypadkowe 40 bramek, dobre

2

@4Fabregas4 a teraz weź się zastanów, chociaż widzę że nie będzie to łatwe
40- strzałów oddanych i jeden gol. No istna dominacja i mistrzowstwo w wykańczaniu akcji. Wyciągniesz wnioski sam?

1

@ShawnC może praca na treningach? Może w oczach sztabu nie zasługiwać na minuty ze względu na swoje nastawienie. Tylko trener może ocenić takie aspekty

1

@Rupert_Haubica czasami mam wrażenie że to dzieci FM albo Fify . Myślą że można dać szybkiego i zwrotnego napastnika i to będzie chodziło.

0

@korn234 nie wnosi więc tych bramek które ma na koncie? Obrony przy stałych fragmentach gry? Siły fizycznej? Walki o przestrzeń w polu karnym i robienie miejsca innym? Gdyby nie jego ustawienie, to Rapha często by tyle miejsca w polu karnym nie miał. Polecam ci zacząć oglądać te mecze uważniej, bo obecnie to piszesz lekko od rzeczy. Prawda jest że bez lewego ta gra zdaje się być płynniejsza, ale nie idą za tym takie efekty. Można takie rzeczy robić ja zmęczonego rywala który już siły biegać niema.

0

@BISHBASHBOSH będę śledził ten komentarz. Chce zobaczyć ilu ludzi o w jaki sposób się popłaczę, że racji nie masz

0

@Rarenzio ale dokładnie wręcz przeciwnie ^^

0

@LukaszFan a ściąga obrońców podczas walki o górne piłki. Dodatkowo ma wiele wybić w obronie przy stałych fragmentach gry. Jego gra w powietrzu była by bardzo potrzebna. Dodatkowo jako jedyny z naszych napastników umie się zastawić i przepchnąć. Jeśli Inter wyjdzie niska i zwartą linia obrony to żadna mobilność ferrana nic nieda

0

@PerroHerro ciało obce które jest pierwszym wyborem trenera zawsze kiedy można z niego skorzystać. Genialne są te opinię ludzi

0

@Tridente2015 ale potem grasz o super puchar więc są dodatkowe środki. Dodatkowo wybrane pucharu są księgowane jako zysk, a u nas to jest ważne. Żeby po stronie plusów było więcej

5

@Tridente2015 tylko że latem wielkie transfery są raczej wykluczone. Trofea dadzą potrzebny zastrzyk finansowy

0

@Krzysiek723 możliwe że chodzi o pracę na treningach. My tego nie widzimy z tej perspektywy. Skoro potrafił ukarać zawodnika wycofaniem ze składu za spóźnienie to pewnie nagradza występami za dobrą pracę na treningu

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie wytrzyma fizycznie. Tam trzeba walki bark w bark. Zastawić, przepchnąć, powalczyć w powietrzu.

0

@Pin0chet tylko że Lewy całą karierę się dobrze prowadzi o dba o swoje ciało. Ma krótką historię kontuzji więc można być optymistycznie nastawiony

10

@Prze_mas oglądaj mecze to zauważysz?

4

@Mroziu on myśli że to że lewy się umie ustawić to przypadek. A że inni w tym samym czasie stoją gdzie indziej to pech

1

@pax ale mi szanowny Pan teraz zaimponował. Piękne wyjaśnienie trola^^

2

@Mattems to była lekcja dla trenera. Widać było że wyciąga wnioski. Problemem jest wąska ławka. Niema kim rotować na skrzydłach

0

@AndreSantos 4 wystarczy spojrzeć na Modrica. Połowy tej energii niema co Lewandowski

0

@Cule1797 to już jest manipulacja faktami. Tak, asysta jest ważna, tak, ktoś musiał wykonać pracę. Jednak ktoś musiał się też ustawić dobrze, wypracować u siebie ta cechę odnajdywania się gdzie trzeba. Gdyby to było takie proste to każdy by strzelał takie bramki. Taka jest ich rola, jeden asystuje drugi strzela. Ostatnie podanie jest ważne tylko jeśli po nim pada bramka.

0

@Rarenzio Fabregas? Ile masz różnych profili tutaj?^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?