1

@Rifek przedłoży, oby. Nie stać nas obecnie na zakup bramkarza odpowiedniej klasy. Lepiej niech Mats i Wojtek zostaną na przyszły sezon, w tedy będzie można pomyśleć o zakupie jakiegoś młodego w ich miejsce

0

@dzefrej234 apetyt rośnie w miarę że jedzenia. Jak poczuje pieniądze i dowie się ile za jego umiejętności mógłby dostać gdzieś indziej to będzie chciał podwyżki. Tak to działa i tyle

0

@krystus48 raczej skrzydłowy

0

@putamadrid1987 w sytuacji jeden na jeden co on moze zrobić? Czemu nie widzisz że obrońcy pozwalają, żeby rywale wychodzili na idealne pozycję strzeleckie. Łatwiejsze straszył wpuścił bramkarz Realu

0

@Kimi88 ooo w końcu ktoś o tym napisał a nie ataki na bramkarza. Wojtek dzisiaj nic nie zepsuł ale ataki lecą. Obrona sprezentowała wsyztskie sytuacje Realowi ale wina Szczęsnego. No ludzie są jacyś dziwni

0

@GREGRTS zabawny jesteś ^^

0

@europejczyk bo wcześniej odgwizdano spalonego

0

@MagdJanko a potem Cubrasi podał na czystą pozycję do mapeta

0

@komacom w takiej sytuacji siedzieć na bramce? Skrócił dystans, wyrzucił go ze światła bramki. Obrońca zepsuł po całości a obwiniać bramkarza. No to jest kosmiczne.

1

@korn234 hahaha zabawne, dobry dowcip ^^

0

@RymsonPL a potem i tak nic z tego nie wychodzi

0

@seeba był w idealnej sytuacji. Wyjście Szczęsnego go wyrzuciło z światła bramki. To że potem trafił w nogi to już spryt napastnika. Tej sytuacji by nie było jakby obrońca przyjął dobrze piłkę

0

@komacom tam to była wina tylko i wyłącznie Cubrasiego, który podał mapetowi ja czysta pozycję

0

@seeba lepiej wyjąć i próbować coś zrobić. Przy drugiej bramce zrobił jak mówiłeś. Skraca się dystans w takich sytuacjach. Jedyny błąd popełnił w tedy Cubrasi

0

@MILOSZ_F22 a powiedz mi, przy której bramce była wina wczesnego ?

0

@MILOSZ_F22 idź na stronę realu a nie ^^

0

@seeba w sytuacji 1 na1 stac? Powodzenia.

1

@MILOSZ_F22 powiedz, gdzie tam wina jest Szczęsnego? Ewidentnie Cubrasi zjebał ale atak na bramkarza... Logika poziom zero

0

@seeba a powiedz mi, co on zawinił tutaj? Podał do mapeta jak cubrasi, tak że ten wyszedł na 1 na 1? Co on miał zrobić? Stać i patrzeć

0

No to obrona dała dupy. Jak można Wojtka tutaj atakować? cubrasi podał mapetowi na czystą pozycję ale atakować Szczęsnego? Co on miał zrobić?

0

@MagdJanko co Szczęsny? Jeśli nie będzie spalonego to wina obrońcy.

0

@lukasz159 a co wy chcecie od niego?

2

Gra się do końca ...kurde

0

@!urek przecież dobrze prowadził mecz

0

Pedri nie wyszedł z szatni jeszcze

7

@ShawnC a śledziłeś wydarzenia w piłce nożnej przez ostatnie parę lat? Nieda się ukryć że bardzo owocnych dla Realu. Toni był tam kluczowy. Umniejszanie mu nie przystoi

0

@torondirn a ja uważam że powinno być inaczej. Lewy początku na Inter. Zmęczy ich walka fizyczną, będzie bronił przy stałych fragmentach gry. Rekin na zmęczonych rywali się lepiej sprawdzi, w tedy kiedy będzie już więcej przestrzeni. Obecność lewego da też więcej miejsca Raphie. Lepiej usiąść na nich od początku a potem kontrolować mecz

30

@RoberDzik przyda się na pewno. Walki o górnej półki to nam bardzo brakowało w ostatnim spotkaniu z nimi

5

Tutaj jest potrzebny kurde Lewy. On we własnym polu karnym jest niezbędny

0

@Marusek tutaj to ryzykowne stwierdzenie haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?