0

@BorzyKrzys Czy mogę pominąć też jabłka, miód i cukier?

1

@AduŚ07 I pałeczki :D

5

@bossCule A co ma jedno do drugiego? On i tak nie robi realnie nic, żeby z tym walczyć

1

@lucas/catalan To by było naprawdę zaje*iste

2

@FcPortoFan1999 Musi to byś ściągane przez urząd skarbowy, niestety przy dobrowolnych płatnościach prawo nie osiągnie zakładanych celów

9

@JohnKennedy Wszyscy Polacy muszą płacić mi po 10 groszy miesięcznie

0

@gumaz Dlatego Halinka i Ferdek tyle lat tworzyli szczęśliwe małżeństwo

1

@aspr1me Każdemu by się przydała :3

0

@NeroTFP1 Ze studiów? Dobra zasada, ja tak zrobiłem i mi kilka lat zmarnowała XD

1

@KrychaFCB play stupid games, win stupid prizes

2

@Astad Podpisuję się obiema rękami pod tym pomysłem

0

@RoberDzik Zależy, czy występuje też pociąg seksualny.

0

1

@Adik10 Oglądałem wczoraj Ballerinę, spin off Johna Wicka. Jeśli lubisz takie nawalanki bez większej głębi to jest całkiem fajny

0

@Gronek Grałem tylko w 3 część, ale nie dokończyłem. Całkiem spoko gra

1

@Przemek2323 W końcu jakaś dobra wiadomość, ja jestem na tak

1

@Kgorecki2500 Leszek Milewski TOP ludzi w Polsce

5

@MesQueUnClub_87 Dystrykt 9 to jeden z moich top filmów ogólnie, o UFO najlepszy

0

@4drian0 W pierwszej części optymalizacja była tragiczna, ale to i tak jedna z moich ulubionych gier. Przeszedłem 4 razy :D

2

@karolszymek Ja się nudzę w ciągu dnia w pracy

2

@fcbarcafan19 Jeszcze jak

4

@damianex10 Smacznego, ja nie lubię kawy więc mi nie żal. Ale kubek ładny

1

@Rifek To nie był debiut, debiut to wpi3rdol od Radomiaka XD

2

@clyde Placki z kapusty kiszonej, piersi z kurczaka, pieczarek i cukinii

1

@D10SLEO Tylko kroi flagi dzieciom XD Tu chociaż jest teoretycznie "szczytny cel"

1

@gumaz @FcPortoFan1999 Byłeś kiedyś w Porto?

1

@gumaz stomatolog lub medycyna pracy

2

@Karol145 To akurat dość proste. Cień nadziei na zmianę jest lepszy, niż trzymanie się kiepskiego status quo

5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?