lithotripter
Dołączył/a: kwiecień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Frimpong O kurde on jest po ślubie XD żona ma 25 lat
1
Liverpool dał prawie 100 za jakiegoś Etykiete, a Isak jest wyceniony na tyle samo? XD
0
@Barca_Big_Moment "deklaruje siebie jako gender"? W sensie jako płeć? Co to znaczy
1
@Sulimo Ja najbardziej lubię Valhallę z tej trylogii, ale wszystkie fajne :D
1
@blakkudium Mam wrażenie, że z 15 transferów już zrobili
0
@MesQueUnClub_87 Znalazł się szlachcic XD
7
@Aragorn33 Chwilę mi zajęło zrozumienie żartu. Dobre XD
1
@mordini123 Może ci sami goście od Afery Signalowej w USA to ogarniają i dziennikarze też są na grupie
0
@bartulek98 No bez niego City za bardzo nie umie grać
0
@Kwiatek67 Wiem, to myślenie życzeniowe. Oby na koniec sezonu tak to wyglądało, że Bernal już w podstawie
0
@Encore Bernal za De Jonga :D
1
@Hajny No cóż, oby znalazł lepszą robotę i wyszło to na dobre.
Parafrazując słynną piosenkę Karramby
"Przywaciorz to ch*j, prywaciorz to ch*j. Nie mów mu dzień dobry i nie ufaj mu"
0
@Hajny Jest jak jest tzn?
5
@Prorokk Bułka tak, ale Dawidowicz to naprawdę kiepski obrońca i pewnie nikt lepszy by go nie chciał xd No i 30 lat już ma
3
@Criss18Barca No i git, niech se chłopak zarobi.
1
@macio_944 Na pewno Polacy zarówno w hostelu, jak i w hotelu w których pracowałem byli o wiele bardziej roszczeniowi i wymagający, niż goście zagraniczni.
0
@Andrzej_Majonez Kolejny mecz, oo, lecę kiedy nie lecę
0
@4drian0 Zagram kampanię jak kiedyś będzie w game passie
6
@Pablozeusz Klub Schrodingera
0
@4drian0 Przerażające
0
@Criss18Barca Nigdy nie jadłem, zawsze brałem coś na drogę
0
@Gaz Ale te bladoróżowe stroje były ładne, zapomniałem o nich
0
@Xaviball Teraz już tak od 10 lat mniej więcej
1
@Sulimo Brotherhood to moja ulubiona część z trylogii, fantastyczna gra
0
@pluszek Jak dla mnie po powiedzmy 3 miesiącach bez płacenia powinna być przymusowa eksmisja przeprowadzana przez policję.
0
@BorzyKrzys hahaha :D
1
@fart U mnie bardzo grzeje cały tydzień, ale jutro ma przestac
5
@Cvzx Ale bimbały :3
3
@escarabajo Wychowanie do życia w rodzinie, Edukacja dla bezpieczeństwa (inaczej PO przysposobienie obronne)
2
@Antimadridista_WR Możemy się podzielić