1

@Kgorecki2500 Bo jest zawinięty, więc symbolizuje krąg życia

1

@blakkudium Mój nowy ulubiony piłkarz

1

@Sulimo Nie do końca, zależy czy chcesz wszystko maxować. Dużo jest małych wysepek z jakimiś skarbami i fragmentami animusa, gdzie trzeba pływać statkiem. Ale zdecydowana większość fabuły jest na lądzie, jest kilka dużych miast

1

@Kgorecki2500 Tak, rosołek i dwolaj. Dawno nie jadłem, więc fajnie. Nawet jak jechaliśmy to mówiłem, że mam nadzieję na dewolaja. Niestety frytki były tylko dla dzieci, a ja też wolę niż zwykle ziemniaczki

0

@Sulimo A no chyba, że tak. Ale przetestować warto. Dla mnie pływanie statkiem tutaj jest o wiele przyjemniejsze niż w Odyssey

0

@Sulimo Black Flag, jedna z lepszych części

1

@Kgorecki2500 Ja właśnie wróciłem z krzcin. Czuję się jak pralka, tak mi bęben wyje*ało.

1

@DragonxNF Szeroko pojętego rocka, ale bez heavy metalu.

0

@gumaz wczoraj i dziś, właśnie jadę na chrzciny

1

@Starrk Raczej tak, bez drugiego pada jest za 2200 więc to by się zgadzało

7

@ranger3120 Dzięki sędziom, zero tam było przypadku

4

@Filipem Messi to kosmita

0

@Hshdhrhdh kajzerka z lidla ma 163

0

@BORO_12 Za free to będzie? Bo widzę tam subskrypcję za 40 euro

1

@pluszek prijebany kokot na bicyklu XD

1

@mientusek1407 Sprawdzę jutro, dzisiaj idę na chrzciny :D Dzięki za info

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@takisobiektos Chyba, że jesteś Korwinem XD

4

@cules100pro Możliwe, że jeszcze zawrócą w połowie drogi

5

@JohnKennedy Washington

1

@Litman Dosłownie jest napisane "wspólnie postanowiliśmy jako rząd". To jaka dyktatura?

0

@Schoogs No ja też tak myślę, po prostu tu jest napisane "prawie 100 mln euro"

0

@ProMILs Po prostu jest o wiele mniej dzieci + są inne rozrywki

0

@Trencaxarxes Coś w tym jest

4

@Frimpong O kurde on jest po ślubie XD żona ma 25 lat

1

Liverpool dał prawie 100 za jakiegoś Etykiete, a Isak jest wyceniony na tyle samo? XD

0

@Barca_Big_Moment "deklaruje siebie jako gender"? W sensie jako płeć? Co to znaczy

1

@Sulimo Ja najbardziej lubię Valhallę z tej trylogii, ale wszystkie fajne :D

1

@blakkudium Mam wrażenie, że z 15 transferów już zrobili

0

@MesQueUnClub_87 Znalazł się szlachcic XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?