lithotripter
Dołączył/a: kwiecień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@gumaz W domu 3 minuty, a w robocie 12
1
@partymaker Coś w tym jest. Okazało się, że większość poważnych klubów nie płaci zawodnikom tyle co my XD
2
@Eklerek I to nawet lepiej zrobionych. Oglądałem to Glass Onion ale ani trochę nie zapadła mi w pamięć
4
@tomek8756 Ładna dziewczyna jakich pełno na randomowej ulicy w dużym mieście xd
6
@Aragorn33 Następnym krokiem na pewno Izr*el
2
@Karol145 Tego typu dziwne ruchy są głośne i dobrze maskują ważne sprawy
1
@mientusek1407 JID i Anderson Paak na featach. To będzie top album.
1
@Kaktusek Jak z mojego lokalnego zespołu z okręgówki
1
@DonCarletto Jak odejdzie to prawdopodobnie kolejny raz o nim usłyszymy za 10 lat w artykule "Co się stało z Brightem Ede?" XD
Ale obym się mylił
2
@fejkenq 9 goli 7 asyst
2
@4drian0 No nie bo to najwspanialsza gra w jaką grałem i nie żałuję nawet minuty :D Właśnie jak coś mi nie sprawia radości to odpuszczam od razu. Z wiekiem coraz częściej bo czasu nie ma
0
@4drian0 Ja przeszedłem 6 razy na ponad 90%
2
@jotyn Przede wszystkim patrz na metkę. Żyłka łącząca metkę z koszulką musi być czarna. Większość podrób ma przezroczystą. I niech Ci wyślą zdjęcie kodu z małej, wewnętrznej metki i sprawdź czy zgadza się z tym na dużej tekturowej metce
1
@Popitek12 No to był taki erasmus można powiedzieć, wymieniali sie
0
@Popitek12 No powiedzmy, Wikingowie tam pływali już kilkaset lat wcześniej
2
@Walpiano W tych reklamach Łomży gdzie zdrabnia wszystkie słowa?
0
@Trojanek23 Sasha Grey dobrze mówiła, walka "tylko z nielegalną imigracją" to zasłona dymna dla zwyczajnego rasizmu
0
@Kazragore Po statystykach nie widać ale dobra musztarda
1
@JohnKennedy Rare w sensie, że rzadko je widać?
4
@ali3gator W sensie na minus?
1
@Kinginiesta Niestety nie tłumaczą z klingońskiego
1
@RozowaPantera Pita
5
@PatrychoO Jak to madryciok
1
@kejdzi Nie ma żadnego wiarygodnego źródła ile dany piłkarz zarabia. Chyba, że gra w MLS bo tam pensje są jawne
2
@NeroTFP1 Jest słynny z posiadania klusek w mordzie cały czas
0
@Goralkov To trochę złudzenie, w ostatnich 8 sezonach United 4 razy było w top 3 w lidze. 2 lata temu na 3 miejscu, a 4 lata temu na 2. Dopiero ostatnie 2 sezony to całkowita tragedia
1
@Filipem Jak to skąd wiedzą? Wymyślają.
https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fexternal-preview.redd.it%2FZLlK4VbnaLPrv5q1yyHpMpvc5KZurG4FfXUMOa_pNi0.jpg%3Fwidth%3D640%26crop%3Dsmart%26auto%3Dwebp%26s%3D6fb44b710c404d1eee9a513497e9378a204a3980
0
@Rafalloxfcb Coś złego jest w tym, że firmy nie dadzą Ci podwyżki ale nowemu pracownikowi płacą od razu więcej
0
@TadeuszK Rashford na lewej, Raphinha w środku, Yamal na prawej
1
@BorzyKrzys Eh, warszafka