3

@gumaz W domu 3 minuty, a w robocie 12

1

@partymaker Coś w tym jest. Okazało się, że większość poważnych klubów nie płaci zawodnikom tyle co my XD

2

@Eklerek I to nawet lepiej zrobionych. Oglądałem to Glass Onion ale ani trochę nie zapadła mi w pamięć

4

@tomek8756 Ładna dziewczyna jakich pełno na randomowej ulicy w dużym mieście xd

6

@Aragorn33 Następnym krokiem na pewno Izr*el

2

@Karol145 Tego typu dziwne ruchy są głośne i dobrze maskują ważne sprawy

1

@mientusek1407 JID i Anderson Paak na featach. To będzie top album.

1

@Kaktusek Jak z mojego lokalnego zespołu z okręgówki

1

@DonCarletto Jak odejdzie to prawdopodobnie kolejny raz o nim usłyszymy za 10 lat w artykule "Co się stało z Brightem Ede?" XD
Ale obym się mylił

2

@fejkenq 9 goli 7 asyst

2

@4drian0 No nie bo to najwspanialsza gra w jaką grałem i nie żałuję nawet minuty :D Właśnie jak coś mi nie sprawia radości to odpuszczam od razu. Z wiekiem coraz częściej bo czasu nie ma

0

@4drian0 Ja przeszedłem 6 razy na ponad 90%

2

@jotyn Przede wszystkim patrz na metkę. Żyłka łącząca metkę z koszulką musi być czarna. Większość podrób ma przezroczystą. I niech Ci wyślą zdjęcie kodu z małej, wewnętrznej metki i sprawdź czy zgadza się z tym na dużej tekturowej metce

1

@Popitek12 No to był taki erasmus można powiedzieć, wymieniali sie

0

@Popitek12 No powiedzmy, Wikingowie tam pływali już kilkaset lat wcześniej

2

@Walpiano W tych reklamach Łomży gdzie zdrabnia wszystkie słowa?

0

@Trojanek23 Sasha Grey dobrze mówiła, walka "tylko z nielegalną imigracją" to zasłona dymna dla zwyczajnego rasizmu

0

@Kazragore Po statystykach nie widać ale dobra musztarda

1

@JohnKennedy Rare w sensie, że rzadko je widać?

4

@ali3gator W sensie na minus?

1

@Kinginiesta Niestety nie tłumaczą z klingońskiego

1

5

@PatrychoO Jak to madryciok

1

@kejdzi Nie ma żadnego wiarygodnego źródła ile dany piłkarz zarabia. Chyba, że gra w MLS bo tam pensje są jawne

2

@NeroTFP1 Jest słynny z posiadania klusek w mordzie cały czas

0

@Goralkov To trochę złudzenie, w ostatnich 8 sezonach United 4 razy było w top 3 w lidze. 2 lata temu na 3 miejscu, a 4 lata temu na 2. Dopiero ostatnie 2 sezony to całkowita tragedia

0

@Rafalloxfcb Coś złego jest w tym, że firmy nie dadzą Ci podwyżki ale nowemu pracownikowi płacą od razu więcej

0

@TadeuszK Rashford na lewej, Raphinha w środku, Yamal na prawej

1

@BorzyKrzys Eh, warszafka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?