1

@fart Balkan Connection z Doncicem brzmi jednak dość ciekawie

1

@takisobiektos Przez całą karierę w NBA nie widziałem u niego tyle emocji XD

3

@DariaFCB A najchętniej by "inżynierów" sprowadziła nie lewica, tylko wielki biznes, żeby mieli dużo siły roboczej za psi ch*j. Cięcie kosztów, a w swoich rezydencjach i tak negatywnych skutków nie odczują.

1

@LOPEZ16 Podkoloryzowane akcje i walki to jeszcze kij. Ale właśnie po wyjściu z kina rozmawialiśmy, że historia z tą matką wygląda, jakby jakieś sceny zostały wycięte.

2

@Herato U mnie np codziennie (czasem kilka razy) i wtedy się jednak okazuje, że jeśli nie robicie wspólnie rzeczy to nie macie też o czym rozmawiać. Ale też chyba po prostu jednak do siebie nie pasowaliśmy xd

4

@Criss18Barca Nie ma w Barcelonie takiego pojęcia. W klubie zawsze panuje optymizm.

1

@Messiankaramessi Od tego czasu już zdążyłem być w innym związku przez kilka miesięcy, i szczerze z dzisiejszej perspektywy głównie żałuję, że tamten wcześniej się nie zakończył xd

0

@bryzabity No trudno, mea culpa

9

@Messiankaramessi Współczuję, byłem w bliźniaczej sytuacji na początku zeszłego roku. Tylko po 6 latach, z czego 3 na odległość. Jest jak jest, żyje się dalej i z czasem przechodzi

0

@MirusAmisz Mi się jakoś tak podejrzanie kojarzy impreza z zakazem telefonów xd Oczywiście to żart

4

@blakkudium Jak to możliwe, że typa z ligi mistrzów wstawią do 4 ligi? xd Aż mi trudno w to uwierzyć

50

@Messiankaramessi Długi dystans to niestety zwykle początek końca związku

1

@Popitek12 Jens Lehmann i Buffon

1

@escarabajo Może po prostu potraktował wyjazd do Arabii jak ja robotę w Anglii między maturą a studiami xd

2

Ciekawe, czy będzie P. Diddy

0

@FcPortoFan1999 Hobby? Niszczenie Legii

0

@Bartinho1899 Eze to raczej 10 a nie typowy skrzydłowy. Trochę jak Raphinha aktualnie

0

@Smrodek A to nie, takich "Pokemonów" nie znam :D Ale pewnie za dużo osób ich na poważnie nie bierze

0

@Smrodek No i są niepoważni, ale to przecież jakiś margines społeczeństwa. Socjaldemokracja to nie socjalizm, a głównie na niej opiera się współczesna lewica jeśli chodzi o gospodarkę

0

@Smrodek Były niższe podatki

6

@alone49 Ja uważam, że pojęcie dobrej pensji zależy głównie od miejsca zamieszkania. 5k do ręki w małym miasteczku albo na wsi to dobra pensja, ale w Warszawie gdzie za wynajem kawalerki trzeba dać 3k albo więcej, to już nie jest tak kolorowo

2

@Esteban_ O cholera, on ma 27 lat dopiero. I zagrane 52 mecze w karierze klubowej wg wikipedii

0

@Frimpong Jeśli z szefem, to nawet wskazane

4

@Encore Czilera utopia w tą piękną sobotę a jakiś ch*j zdjęcia robi

0

@bossCule No a ja jestem ciekaw ilu powstrzymali, a nie ilu próbują wysłać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Kgorecki2500 Nie ma to jak trochę fanatzymu religijnego na ważnych stanowiskach

1

@misterio Jedynym rozwiązaniem w pełni zautomatyzowany kosmiczny komunizm

0

@esem91 Bo był taki słaby i Ci smutno?

8

@BorzyKrzys Dosłownie w tweecie napisali, że rodzicielstwo to zmęczenie, ale też radość. A brak dzieci to smutek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?