lithotripter
Dołączył/a: kwiecień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Balkan Connection z Doncicem brzmi jednak dość ciekawie
1
@takisobiektos Przez całą karierę w NBA nie widziałem u niego tyle emocji XD
3
@DariaFCB A najchętniej by "inżynierów" sprowadziła nie lewica, tylko wielki biznes, żeby mieli dużo siły roboczej za psi ch*j. Cięcie kosztów, a w swoich rezydencjach i tak negatywnych skutków nie odczują.
1
@LOPEZ16 Podkoloryzowane akcje i walki to jeszcze kij. Ale właśnie po wyjściu z kina rozmawialiśmy, że historia z tą matką wygląda, jakby jakieś sceny zostały wycięte.
2
@Herato U mnie np codziennie (czasem kilka razy) i wtedy się jednak okazuje, że jeśli nie robicie wspólnie rzeczy to nie macie też o czym rozmawiać. Ale też chyba po prostu jednak do siebie nie pasowaliśmy xd
4
@Criss18Barca Nie ma w Barcelonie takiego pojęcia. W klubie zawsze panuje optymizm.
1
@Messiankaramessi Od tego czasu już zdążyłem być w innym związku przez kilka miesięcy, i szczerze z dzisiejszej perspektywy głównie żałuję, że tamten wcześniej się nie zakończył xd
0
@bryzabity No trudno, mea culpa
9
@Messiankaramessi Współczuję, byłem w bliźniaczej sytuacji na początku zeszłego roku. Tylko po 6 latach, z czego 3 na odległość. Jest jak jest, żyje się dalej i z czasem przechodzi
0
@MirusAmisz Mi się jakoś tak podejrzanie kojarzy impreza z zakazem telefonów xd Oczywiście to żart
4
@blakkudium Jak to możliwe, że typa z ligi mistrzów wstawią do 4 ligi? xd Aż mi trudno w to uwierzyć
50
@Messiankaramessi Długi dystans to niestety zwykle początek końca związku
1
@Popitek12 Jens Lehmann i Buffon
1
@escarabajo Może po prostu potraktował wyjazd do Arabii jak ja robotę w Anglii między maturą a studiami xd
2
Ciekawe, czy będzie P. Diddy
0
@FcPortoFan1999 Hobby? Niszczenie Legii
0
@Bartinho1899 Eze to raczej 10 a nie typowy skrzydłowy. Trochę jak Raphinha aktualnie
0
@Smrodek A to nie, takich "Pokemonów" nie znam :D Ale pewnie za dużo osób ich na poważnie nie bierze
0
@Smrodek No i są niepoważni, ale to przecież jakiś margines społeczeństwa. Socjaldemokracja to nie socjalizm, a głównie na niej opiera się współczesna lewica jeśli chodzi o gospodarkę
0
@Smrodek Były niższe podatki
6
@alone49 Ja uważam, że pojęcie dobrej pensji zależy głównie od miejsca zamieszkania. 5k do ręki w małym miasteczku albo na wsi to dobra pensja, ale w Warszawie gdzie za wynajem kawalerki trzeba dać 3k albo więcej, to już nie jest tak kolorowo
2
@Esteban_ O cholera, on ma 27 lat dopiero. I zagrane 52 mecze w karierze klubowej wg wikipedii
0
@Frimpong Jeśli z szefem, to nawet wskazane
4
@Encore Czilera utopia w tą piękną sobotę a jakiś ch*j zdjęcia robi
0
@bossCule No a ja jestem ciekaw ilu powstrzymali, a nie ilu próbują wysłać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Kgorecki2500 Nie ma to jak trochę fanatzymu religijnego na ważnych stanowiskach
1
@misterio Jedynym rozwiązaniem w pełni zautomatyzowany kosmiczny komunizm
0
@esem91 Bo był taki słaby i Ci smutno?
8
@BorzyKrzys Dosłownie w tweecie napisali, że rodzicielstwo to zmęczenie, ale też radość. A brak dzieci to smutek.