7

@Kondziubarca W sklepie Borex-Pol może coś się znajdzie

0

@marcin62 "Muszą" XD

2

@PatrychoO Też tak myślę, bordowe spodenki byłyby fajne

2

@Bolton On już znalazł swoje miejsce na świecie w zakładzie wulkanizacji "Lucek", na granice się nie wybiera

0

@Masnymichael Wolny strzelec z Gylenhaalem

0

@Lanosss Ostatnio widziałem małpy w zoo i skaczą z gałęzi nie łapiąc się następnej, dementuję

0

@clyde ja na pierwszym roku studiów, codziennie co najmniej raz, a czasem na każdy posiłek XD

4

@michal26 I zachęcać i przekonywać ludzi, że warto się nauczyć jakiegoś konkretnego zawodu i w nim rozwijać, a niekoniecznie iść na studia

0

@ACMaldini3 Każda partia dba głównie o partyjne interesy

1

@Konradowskyy Jak dla mnie drugi lepszy, trzeci obejrzę w weekend

1

@Luciano99 No właśnie nie mogłem uwierzyć, że to normalne pytanie i też zastanawiałem się nad jakimś podstępem

1

@Sulimo Ja przeszedłem Origins 3 razy, Odyssey 2 i Valhalle 2 XD Robiąc prawie wszystkie poboczne rzeczy i za drugim razem z dodatkami

3

@Popitek12 Assassin's Creed? Nieźle, klasyczna historia o zemście. No i właściwie o początkach bractwa

0

@Dynak Brzmi aż zbyt pięknie, by było prawdziwe. No ale nadzieja umiera ostatnia :D

2

@Kgorecki2500 Przecież on to prężnie działający przedsiębiorca, brzydzi sie nierobami. W tym swoimi pracownikami

1

@BorzyKrzys Fabuła brzmi świetnie

0

@draxidox Ale ona chyba na emeryturze jest. Czasu ma dużo, żeby jeździć po protestach

0

@Hubert102 Miałem do niedawna światłowód z playa niby 600 mb, zwykle było max 200. Zmieniliśmy ostatnio na Plusa 300 mb, skoro i tak działa wolniej. Ale zmiana była głównie przez telewizję, bo ta z playa to tragedia po ostatniej zmianie dekodera. Ale sam internet działał w porządku, stabilnie, tylko dużo wolniej niż obiecują

0

@Rupert_Haubica Ten w środku w okularach wygląda jak mój znajomy ze studiów

9

@BorzyKrzys Już praca ogólnie w Sosnowcu brzmi jak nieludzkie warunki, a co dopiero w Amazonie

19

@draxidox "W badaniach dotyczących powodów, dla których ludzie nie decydują się na posiadanie dzieci, najczęściej wymieniane są czynniki finansowe,..."

Pomóżmy jeszcze bardziej, świetny pomysł XD

1

@Messibestplayerintheworld Mnie znudziło, nie dokończyłem

0

@4drian0 Ja też nigdy nie miałem żadnych problemów, ale w KFC nawet podają (albo podawali jeszcze jakiś czas temu) z jakiej firmy mają dzisiaj mięso. Przy ladzie była tablica. Może w Polsce takich numerów nie robią.

2

@kondzix2115 Nie wiem co wypuścił, ale muzyka jest subiektywna. Może po prostu ludziom się podoba i tyle

32

@DLFCB A może po prostu czuje się debilem, bo nim jest

3

@Roobo Przecież to cały zarząd do wyje*ania i wszyscy niżej, którzy byli odpowiedzialni za te transakcje

0

@adamek20151 To prawda, od niedawna ale jednak z topu draftu mam wrażenie, że większość "klas" jest dużo bardziej znana

1

@DragonxNF To myślę, że dobry będzie. Ja miałem Redmi Note 8 Pro chyba też 6/128 i nie narzekałem. Teraz mam Poco X6 Pro 12/512 i tego bardzo polecam, jeśli byś chciał trochę dołożyć. Używane powinny być po 600-700

0

@Encore Kurde połowy nawet nie znam. Jakiś Macklemore XD

0

@DragonxNF Zależy przy jakim budżecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?