4

@partymaker No też tego nie rozumiem. Każdy robił takie 18tki na jakie było go stać. Byłem w liceum z tej okazji na ognisku w lesie, paru domówkach, kilku imprezach w lokalu. Wszystkie były fajne. Na Ibizie akurat nie byłem, ale pewnie dlatego, że nie znam żadnego milionera XD

Tzn wiadomo, że jest to wydarzenie dla portali plotkarskich z powodu celebrytów i samego solenizanta. Ale że mu odwaliło? No nie, po prostu w takim środowisku się obraca i może sobie na to pozwolić. Gdybym ja mógł, to może też bym zabrał przyjaciół na Ibizę na moją 18 :D

0

@clyde Eminem, mimo, że jestem fanem amerykańskiego rapu. Chociaż niektóre piosenki lubię, wiadomo. Ale nie wiem, czy bym go umieścił nawet w top 30 moich ulubionych raperów

1

@Kgorecki2500 Bardzo fajna inicjatywa

2

@Ghandi Nie ma w tym sondażu żadnej partii, która postuluje uspołecznienie środków produkcji

1

@Sulimo To prawda, a w Unity i Syndicate jest nawet gorsze

3

@ViscaelBarca2007 Co to w ogóle za wynalazek "obowiązkowy wykup". Ciekawe jaki to dokładnie zapis. Jeśli obowiązkowy gdy strzeli co najmniej 20 goli w sezonie to rozumiem, ale nie bezwarunkowo. A jeśli zerwie więzadła w trzecim meczu i będzie pauzował cały sezon to jakoś sobie tego wykupu nie wyobrażam.

0

@PIWOSZ89 W sensie nauczyć się jak dobrze grać w siatkówkę i zmienić dyscyplinę?

1

@RosjaninBut "Są w Hiszpanii tacy, którzy twierdzą..."

Prawie jak "nie brak opinii" w TVP XD

2

@buglikos Reijnders, Ait Nouri, Cherki

1

@Safrani No i popatrz Grażynko, kolejny tydzień minął

1

@Sulimo Ja przeszedłem Origins 3 razy, a Odyssey i Valhalle po 2, te ostatnie za drugim razem z dodatkami. Bardzo mi się wszystkie podobały

0

@Batys także poproszę

1

@tomek8756 Nie mają szans

1

@BorzyKrzys Myślę, że Ty wygrasz niezależnie od tamtego wyniku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@Roobo Ciotka po obejrzeniu pierwszego meczu w życiu

0

@UriBoyka No, Aktobe ma typ zawodników jakich polskie drużyny w eliminacjach bardzo nie lubią. Czarnoskórzy z fajnymi nazwiskami. Jairo Jean, Gaby Kiki, Amadou Doumbouya i najlepszy Freddy Gondola

2

@Kgorecki2500 Zaraza

1

@Gaucho Myślę, że byłby dobry jako zmiennik. Nie do podstawy, ale jakby tak odpalił to jeszcze lepiej

0

@Guess Chyba miało być brunatnymi xd

5

@kondzix2115 Zachciało się lewackich eksperymentów to tak jest. Garnek, bób, woda, sól. Wszystko, czego do szczęścia potrzeba

2

@Sulimo Zamykam temat, sama prawda

2

@Hadziuk Liberia to w ogóle można trochę powiedzieć kraj założony przez USA XD

0

@Encore Ja tam go nawet lubię, może trochę debil ale też chyba nie miał odpowiedniego trenera

0

@michal26 Aktualnie X7 Pro 12/512 jest za 1166 zł, mniej pamięci to taniej. 8/256 poniżej 1000 ale wg mnie warto dołożyć trochę do więcej RAMU. Gdyby ten telefon mi się popsuł, to na pewno bym kupił. Czytałem, że gwarancja Xiaomi jest globalna, więc normalnie 2 lata obowiązuje w Polsce nawet przy zakupie z Chin. Ale to możesz poszukać jakichś pewnych informacji na ten temat.

https://a.aliexpress.com/_ExePENU

1

@michal26 Jak będzie po 3-4 latach to potrzeba kryształowej kuli :D
Pogorszenia baterii na razie nie zauważyłem, a ładowarka jest 67W i ładuje od 0 do 100 w jakieś 40 minut.

Zapłaciłem chyba w lutym tamtego roku 1200 zł. Zamawiałem bezpośrednio z Chin na aliexpress z oficjalnego sklepu Xiaomi. W Polsce wtedy kosztował niecałe 1500 o ile pamiętam.

1

@michal26 Poco X7 Pro 12/512. Ja mam X6 Pro od ponad roku i bardzo polecam

2

@SeWo77 Tak, to Piela

0

@xVENUMx No to się zarejestruj, co to za problem? Nawet mecz się jeszcze nie zaczął bo jest opóźnienie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?