1

@don'T.R.I.P.e Prawie jak Władysławowo

2

@Bobo25 Zgadzam się. Ja to ogólnie uważam, że szkoła to nie miejsce dla religii, tylko dla wiedzy

1

@lajcior Może jakiś porządny omlet wjedzie

3

@Bobo25 Zakładam, że fikołki będą polegać na sprawdzaniu, czy nie narusza to wolności religijnej xd

0

@Bernard777 Może Udinese chciało go jednak z powrotem.

3

@tomek8756 Top najbardziej obrzydliwych polityków. A rywalizacja jest zacięta

1

@Eklerek 380, wszystkie nabite ostatnio w Zakopanem. U mnie nie ma Żabek xd

0

@wojopancer Może nie znajomych, ale niedaleko mieszkali Srakson i Kupsko. No i ksywki lokalnych meneli to zawsze klasyki: Laluna, Terenowy, Pasikunik

2

@macio_944 Ja lubię, właśnie sobie leżę na trawce, słońce grzeje i jest gitówa. Pozdrawiam

0

@Gibbon_FCB U arabów w 2 lata zarobi tyle, ile w Nice przez 20. Potem może wrócić do Europy, bramkarzowi będzie nawet łatwiej niż piłkarzom z pola

2

@Eklerek Wczoraj kupowałem kebaby, to mogłem być ja...

1

@John_Doe Sezon ogólnie bardzo mi się podobał, drugi też, sama końcówka niezbyt

0

@tomek8756 Highway to Hel

4

@Katalończyk 99 W porównaniu do większości innych na świecie jest bardzo bezpieczny. Idealnie to chyba nigdzie nie jest xd

0

@zadafcb Co znaczy "stretching the remaining 113m" w tym kontekście? xd

1

@Criss18Barca Chłop kontuzji dostał bo było mu smutno. Ale pi*da XD

1

@Kgorecki2500 Całe szczęście, czyli ja odpalam od razu easy (ale to jak we wszystkich grach oprócz call of duty) xd

11

@cracker Przecież wulkany emitują mniej niż 1% tego co ludzie

0

@RoberDzik Na rozgrzewkę

1

@Kgorecki2500 Nie ma tam poziomów trudności?

5

@allien18
>kupowanie napojów w knajpach
Mam nadzieję, że tego nie robicie.
W promieniu 100 metrów prawdopodobnie jest 19 Żabek

1

@Kgorecki2500 Ja w ogóle nie jestem fanem pomidorowej, ale jak już to z makaronem

1

@Blanco16 Ja mam prawo jazdy od 10 lat i nadal nie powiedziałbym, że umiem jeździć XD Też zdałem za 1 razem

0

@lithotripter Wygrał to może przesada, ale chociaż żeby do półfinałów doszli :D

0

@Encore Fajnie, gdyby Young w końcu coś sobie wygrał. Jeden z moich ulubionych zawodników

1

@draxidox Możliwe, ale tego nie da się sprawdzić. Plus jeszcze w Szwecji od kilku lat obowiązuje bardzo szeroka definicja gwałtu. U nas zmiana definicji weszła chyba dopiero w tym roku. No i nie zapominajmy o masie imigrantów-gwałcicieli.

1

@ShawnC Tak jeszcze z 3 lata temu czasem babcia mi załatwiała od znajomej i nigdy nic mi nie było :D Ale potem kilka razy się zdarzyło już lekko skwaśniałe i przestałem kupować

3

@Pawlak1992 Z wiarą i Hu*em po pierwszy tytuł w historii

0

@kubix05 Takie mleko prosto z cyca to jest dopiero coś! Szkoda, że na mojej wsi już nie ma żadnych krów xd

9

@Irmscher10 Kto by pomyślał, że narwane bandy patusów i kiboli działające przy przyzwoleniu i poparciu dużej części polityków będą oznaczać kłopoty dla normalnych ludzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?