lithotripter
Dołączył/a: kwiecień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@GTBTP Robią miejsce na tych z paktu migracyjnego
0
@Transu96 Może i nieprawda, nie wiem. Nie miałem nigdy tindera.
0
@JacekM W jakim sensie działa? Mundurki funkcjonują w wielu szkołach. Zdecydowana większość uczniów w mojej szkole ich nienawidziła, podejrzewam, że w innych także.
5
@Kgorecki2500 Na pewno pomoże to w zbieraniu poparcia młodych wyborców, którzy tak jak ja pamiętają giertychowe mundurki.
0
@alone49 Nie ma to za bardzo znaczenia, bo koalicja i tak w niczym światopoglądowym się nie dogada
1
@tomek8756 Nikt, dla dziewczyn wyjazd na Słowację w ramach programu nauczania
0
@karolszymek A ja za kampanią wyborczą
1
@qbsonFCBarca Czytam książkę na telefonie
0
@gumaz Swoją drogą kiedyś ktoś pisał, że na socialach i tinderze jak jesteś młodym chłopakiem nie ma sensu wstawiać zdjęcia w garniturze, bo od razu wyglądasz na Konfederatę. Po zmianie zdjęcia albo zaznaczeniu w opisie, że nie jesteś prawicowcem szansa na nawiązanie kontaktu z dziewczynami zdecydowanie rośnie
4
@Hosh Widać zabory
3
@gumaz Niewidzialna ręka wolnego rynku matrymonialnego
Ciekawe, czy to prawda XD Jeśli tak, to ciekawy sposób narzucenia presji do zmiany społecznej. Raczej nie zadziała, chociaż mnie nie dziwi.
0
@comtedurgell Przecież to nie ich wina, że Barcelona prowadzi momentami absurdalną politykę transferową i płacową. To biznes, nie przyjaźń
3
@Kgorecki2500 zaraza
0
@MichuZ44 Kto to jest?
19
@RosjaninBut Jak wiele musi się zmienić, by nic się nie zmieniło
3
@Ojciec5tkidzieci Szachy 2D
2
@MesQueUnClub_87 A bo wszystko dzisiaj jakieś takie nie wiem
2
@Frimpong XDDD to jak mój kolega, który od razu jak zaczniemy grać mecz w fifie to mówi, że sędzia ma podobny strój do jego drużyny i ma wymówkę, na wypadek gdyby przegrał
0
@macio_944 Co to za gra z wodnym światem?
1
@PatrychoO Dla mnie wygląda jak kolejne japońskie idiotyzmy, których nie trawię xd Kompletnie nie trafia do mnie ten przesadzony klimat, no ale wiem, że niektórzy uwielbiają
5
@RosjaninBut Nie no, przecież Nawrocki ma jednostronnie wypowiedzieć zielony ład i obniżyć ceny prądu o 30%. Nie mamy się czym martwić
2
@sokot Niech mówi co chce, a my to potem docenimy przy okazji wyborów :)
10
@RosjaninBut Jak ja tego nienawidzę w politykach. Zadajesz proste pytanie a odpowiedź trwa minutę i jest o czym innym
1
@Astad Prywatnego nie ma, szpitalny darmowy niestrzeżony
0
@Eto'o9 R10 Ja tam z piłkarskiego youtuba oglądam tylko Tetryków. A raczej słucham, bo zwykle przy jakiejś gierce
1
@Bocheno1 Ja w robocie ale chociaż mam biuro na najwyższym piętrze z oknami dachowymi, więc też jest słonecznie (aż za bardzo) :/
7
@fart W Nagiej Broni był ten jeden policjant, który nie mieścił się w kadrze i nigdy nie było jego twarzy XD
0
@Kgorecki2500 Ale w tym przypadku np koło by nie powstało
0
@GTBTP A wtedy partia "macierzysta" nie może go sama usunąć? Poza tym gdyby był taki zakaz, to rozumiem, że nie mógłby założyć nowego koła poselskiego
0
@Kgorecki2500 Ale byłoby uczciwiej w stosunku do wyborców. A co masz na myśli tak dokładniej?