3

@GTBTP Robią miejsce na tych z paktu migracyjnego

0

@Transu96 Może i nieprawda, nie wiem. Nie miałem nigdy tindera.

0

@JacekM W jakim sensie działa? Mundurki funkcjonują w wielu szkołach. Zdecydowana większość uczniów w mojej szkole ich nienawidziła, podejrzewam, że w innych także.

5

@Kgorecki2500 Na pewno pomoże to w zbieraniu poparcia młodych wyborców, którzy tak jak ja pamiętają giertychowe mundurki.

0

@alone49 Nie ma to za bardzo znaczenia, bo koalicja i tak w niczym światopoglądowym się nie dogada

1

@tomek8756 Nikt, dla dziewczyn wyjazd na Słowację w ramach programu nauczania

0

@karolszymek A ja za kampanią wyborczą

1

@qbsonFCBarca Czytam książkę na telefonie

0

@gumaz Swoją drogą kiedyś ktoś pisał, że na socialach i tinderze jak jesteś młodym chłopakiem nie ma sensu wstawiać zdjęcia w garniturze, bo od razu wyglądasz na Konfederatę. Po zmianie zdjęcia albo zaznaczeniu w opisie, że nie jesteś prawicowcem szansa na nawiązanie kontaktu z dziewczynami zdecydowanie rośnie

4

@Hosh Widać zabory

3

@gumaz Niewidzialna ręka wolnego rynku matrymonialnego

Ciekawe, czy to prawda XD Jeśli tak, to ciekawy sposób narzucenia presji do zmiany społecznej. Raczej nie zadziała, chociaż mnie nie dziwi.

0

@comtedurgell Przecież to nie ich wina, że Barcelona prowadzi momentami absurdalną politykę transferową i płacową. To biznes, nie przyjaźń

3

@Kgorecki2500 zaraza

0

@MichuZ44 Kto to jest?

19

@RosjaninBut Jak wiele musi się zmienić, by nic się nie zmieniło

3

@Ojciec5tkidzieci Szachy 2D

2

@MesQueUnClub_87 A bo wszystko dzisiaj jakieś takie nie wiem

2

@Frimpong XDDD to jak mój kolega, który od razu jak zaczniemy grać mecz w fifie to mówi, że sędzia ma podobny strój do jego drużyny i ma wymówkę, na wypadek gdyby przegrał

0

@macio_944 Co to za gra z wodnym światem?

1

@PatrychoO Dla mnie wygląda jak kolejne japońskie idiotyzmy, których nie trawię xd Kompletnie nie trafia do mnie ten przesadzony klimat, no ale wiem, że niektórzy uwielbiają

5

@RosjaninBut Nie no, przecież Nawrocki ma jednostronnie wypowiedzieć zielony ład i obniżyć ceny prądu o 30%. Nie mamy się czym martwić

2

@sokot Niech mówi co chce, a my to potem docenimy przy okazji wyborów :)

10

@RosjaninBut Jak ja tego nienawidzę w politykach. Zadajesz proste pytanie a odpowiedź trwa minutę i jest o czym innym

1

@Astad Prywatnego nie ma, szpitalny darmowy niestrzeżony

0

@Eto'o9 R10 Ja tam z piłkarskiego youtuba oglądam tylko Tetryków. A raczej słucham, bo zwykle przy jakiejś gierce

1

@Bocheno1 Ja w robocie ale chociaż mam biuro na najwyższym piętrze z oknami dachowymi, więc też jest słonecznie (aż za bardzo) :/

7

@fart W Nagiej Broni był ten jeden policjant, który nie mieścił się w kadrze i nigdy nie było jego twarzy XD

0

@Kgorecki2500 Ale w tym przypadku np koło by nie powstało

0

@GTBTP A wtedy partia "macierzysta" nie może go sama usunąć? Poza tym gdyby był taki zakaz, to rozumiem, że nie mógłby założyć nowego koła poselskiego

0

@Kgorecki2500 Ale byłoby uczciwiej w stosunku do wyborców. A co masz na myśli tak dokładniej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?