0

@Ls0811 Z tego co znalazłem w google to cytat o pershingu xd

2

@Kgorecki2500 Red Deadów nigdy za wiele

0

@Ls0811 "Media wykreowały go na jakiegoś gangstera... Tak, gangsterem był..."
Ładna konstrukcja

0

@BoRoWieC Jak Kaczor nie odwoła swoich słów to wypie*dalam

4

@Cule1234 Żukowska nowym premierem

4

@lucas/catalan Niby na jakiej podstawie? Ta organizacja (o której istnieniu właśnie się dowiedziałem) podobno zajmuje się pomocą psychologiczną itp. dla osób zajmujących się sexworkingiem i "edukacją społeczną". Na moje to ma tyle wspólnego z sutenerstwem co terapia dla osób uzależnionych od narkotyków z dilerką.

A dotacja z miasta dla Caritasu sprawia, że Trzaskowski jest katolickim fanatykiem religijnym?

0

@Joe_Barbaro Właśnie ogrywam dwójkę po raz chyba 4, tym razem na Xboksie. Nie wiem, jak to możliwe, że działa w 30 fpsach, ale i tak świetnie się bawię

1

@lucas/catalan Co do Nawrockiego się zgadzam, że nie ma sensu tak mówić skoro nie było zarzutów. Ale co do Trzaskowskiego, to powiązanie naciągane tak, że zaraz pęknie.

11

@misterio W siedzibie studia panuje optymizm

1

@Astad Kto da więcej?!

1

@macio_944 Wszedłem na chwilę i była jazda konna, kojarzy mi się z Red Deadem 2. Oczywiście pozytywnie

1

@Starrk Idealny duopol: partia wolnorynkowa/wolnościowa i partia socjaldemokratyczna/wolnościowa

0

@Sulimo Czy erupcja wulkanu to walka z globalnym ociepleniem?

1

@Kgorecki2500 Ale wolny rynek tylko jeśli chodzi o aborcję

1

@zadafcb Brzmi, jakby jego odrzuciła i wybrała brazylijskiego biznesmena XD

0

@Rhaan Na tym polega demokracja, że ludzie mogą głosować na kogoś z dowolnych powodów. Trudno decydować za kogoś, co ma być dla niego ważniejsze. Dla mnie kwestie wolności osobistej są chyba tak samo ważne jak gospodarcze i patrzę na obie te kwestie przy wyborze partii.

1

@Hen Jako idiota po studiach podpisuję się pod tym (ale ze statystyki miałem 5)

0

@Ojciec5tkidzieci Nawet długo po tym poście Mentzen wyprzedzał Nawrockiego w niektórych sondażach, z biegiem kampanii Nawrocki się wzmacniał. Takie "hot tejki" wiadomo, że źle się starzeją, ale nie było to wykluczone :D

1

@Zoker Odnosiłem się do treści artykułu. Amerykańskie korpo najwyraźniej nie chcą mieć "na pieńku" z aktualnie rządzącymi

1

@Zoker Moda się skończyła... "Wszystkie te decyzje zostały podjęte w lutym tego roku, po dekrecie prezydenta Donalda Trumpa."

To po prostu dyktatura króla konserwatysty i chciwość korporacji. Myślę, że odwróci się sytuacja polityczna to i tęcza wróci

0

@Encore Ale gdyby Trzaskowski wygrał, to też Polska wybrałaby zwycięzcę :/

1

@GTBTP Do tej pory mój ulubiony cytat z polskiej polityki

0

@Gall Dupa aż go świerzbi, by posadzić ją na jakimś stołku :D

0

@ferdas_rawa Tak też myślałem i w pierwszym komentarzu napisałem :D Niestety za długo ta potęgą nie trwała

5

@Frimpong Ktoś złamał regulamin nade mną

0

@Bolton XVIII to już upadek i rozbiory, XVII potop szwedzki. Chyba największą potęgą byliśmy w XV-XVI w. Ale też nie jestem ekspertem.

0

@Bolton Znów wielką, w sensie jak w czasach szczytowej potęgi w XVI wieku?

0

@PaprykFCB Z jakiegoś powodu imigranci sprowadzeni przez pis są lepsi, niż ci narzuceni przez złą unię

1

@fc20barca AC/DC, Migos (ale jeden już nie żyje i zespół nie istnieje), Tech N9ne to artyści, których nie widziałem na żywo i chętnie bym zobaczył

0

@lajcior Polecam kupić Poco albo OnePlusa do 2k, a za zaoszczędzone 2,5 kupić coś innego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?