lithotripter
Dołączył/a: kwiecień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ls0811 Z tego co znalazłem w google to cytat o pershingu xd
2
@Kgorecki2500 Red Deadów nigdy za wiele
0
@Ls0811 "Media wykreowały go na jakiegoś gangstera... Tak, gangsterem był..."
Ładna konstrukcja
0
@BoRoWieC Jak Kaczor nie odwoła swoich słów to wypie*dalam
4
@Cule1234 Żukowska nowym premierem
4
@lucas/catalan Niby na jakiej podstawie? Ta organizacja (o której istnieniu właśnie się dowiedziałem) podobno zajmuje się pomocą psychologiczną itp. dla osób zajmujących się sexworkingiem i "edukacją społeczną". Na moje to ma tyle wspólnego z sutenerstwem co terapia dla osób uzależnionych od narkotyków z dilerką.
A dotacja z miasta dla Caritasu sprawia, że Trzaskowski jest katolickim fanatykiem religijnym?
0
@Joe_Barbaro Właśnie ogrywam dwójkę po raz chyba 4, tym razem na Xboksie. Nie wiem, jak to możliwe, że działa w 30 fpsach, ale i tak świetnie się bawię
1
@lucas/catalan Co do Nawrockiego się zgadzam, że nie ma sensu tak mówić skoro nie było zarzutów. Ale co do Trzaskowskiego, to powiązanie naciągane tak, że zaraz pęknie.
11
@misterio W siedzibie studia panuje optymizm
1
@Astad Kto da więcej?!
1
@macio_944 Wszedłem na chwilę i była jazda konna, kojarzy mi się z Red Deadem 2. Oczywiście pozytywnie
1
@Starrk Idealny duopol: partia wolnorynkowa/wolnościowa i partia socjaldemokratyczna/wolnościowa
0
@Sulimo Czy erupcja wulkanu to walka z globalnym ociepleniem?
1
@Kgorecki2500 Ale wolny rynek tylko jeśli chodzi o aborcję
1
@zadafcb Brzmi, jakby jego odrzuciła i wybrała brazylijskiego biznesmena XD
0
@Rhaan Na tym polega demokracja, że ludzie mogą głosować na kogoś z dowolnych powodów. Trudno decydować za kogoś, co ma być dla niego ważniejsze. Dla mnie kwestie wolności osobistej są chyba tak samo ważne jak gospodarcze i patrzę na obie te kwestie przy wyborze partii.
1
@Hen Jako idiota po studiach podpisuję się pod tym (ale ze statystyki miałem 5)
0
@Ojciec5tkidzieci Nawet długo po tym poście Mentzen wyprzedzał Nawrockiego w niektórych sondażach, z biegiem kampanii Nawrocki się wzmacniał. Takie "hot tejki" wiadomo, że źle się starzeją, ale nie było to wykluczone :D
1
@Zoker Odnosiłem się do treści artykułu. Amerykańskie korpo najwyraźniej nie chcą mieć "na pieńku" z aktualnie rządzącymi
1
@Zoker Moda się skończyła... "Wszystkie te decyzje zostały podjęte w lutym tego roku, po dekrecie prezydenta Donalda Trumpa."
To po prostu dyktatura króla konserwatysty i chciwość korporacji. Myślę, że odwróci się sytuacja polityczna to i tęcza wróci
0
@Encore Ale gdyby Trzaskowski wygrał, to też Polska wybrałaby zwycięzcę :/
1
@GTBTP Do tej pory mój ulubiony cytat z polskiej polityki
0
@Gall Dupa aż go świerzbi, by posadzić ją na jakimś stołku :D
0
@ferdas_rawa Tak też myślałem i w pierwszym komentarzu napisałem :D Niestety za długo ta potęgą nie trwała
5
@Frimpong Ktoś złamał regulamin nade mną
0
@Bolton XVIII to już upadek i rozbiory, XVII potop szwedzki. Chyba największą potęgą byliśmy w XV-XVI w. Ale też nie jestem ekspertem.
0
@Bolton Znów wielką, w sensie jak w czasach szczytowej potęgi w XVI wieku?
0
@PaprykFCB Z jakiegoś powodu imigranci sprowadzeni przez pis są lepsi, niż ci narzuceni przez złą unię
1
@fc20barca AC/DC, Migos (ale jeden już nie żyje i zespół nie istnieje), Tech N9ne to artyści, których nie widziałem na żywo i chętnie bym zobaczył
0
@lajcior Polecam kupić Poco albo OnePlusa do 2k, a za zaoszczędzone 2,5 kupić coś innego