lithotripter
Dołączył/a: kwiecień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@blakkudium Bardzo ładne, aż miło będzie popatrzeć na grę naszych orłów :)
1
@Frimpong Ja grałem za 1 razem Alexiosem, za 2 Kassandrą. Właściwie jest bez różnicy
1
@Foton Dokładnie, zero symboli czegokolwiek w miejscach publicznych. Żadnych flag, żadnych krzyży, żadnych tablic pamiątkowych, żadnych pomników i żadnych plakatów. W domu sobie wieszajcie co chcecie
3
@Safrani przykra sprawa
1
@Konradowskyy Udowadniają, że małpa po trepanacji mogłaby wykonywać ich pracę
3
@Frimpong 100 ml wódki to chyba na szklankę, nie na słój 3 litry
2
@don'T.R.I.P.e Mourinho, nie wiem czy pali, ale mógłby zacząć
2
@Rifek Niby tak, tylko Faye kosztował podobno ok. 1,5 mln
0
@jacobFCB Boniek lub Engel
4
@Aragorn33 Fan kościoła katolickiego denerwuje się na kolonizację ideologiczną. Pięknie
2
@blakkudium Strasznie dziwny ten transfer. Chłopak nawet 1 meczu w seniorskim futbolu nie zagrał z tego co widzę
2
@Kessie Wielka biała Polska
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wielka_bia%C5%82a_polska
1
@Kamilos84 Biały dym z cygar i fajek niedługo ujrzymy na nieboskłonie
2
@July_6_BcN Ja hipokrytów
3
@RoberDzik Argentyna, żeby Messi zamknął karierę w tak piękny sposób. Potem Hiszpania może już wygrywać seryjnie
0
@baczmus Tragiczna część
2
@Kinginiesta Proponuję wszystkim, żebyśmy zagłosowali na Razem w parlamentarnych i zobaczymy, czy u władzy też będzie taki kozak. Utrzemy mu nosa
0
@Walpiano I Legia zapłaci karę
0
@Roobo Nie byli jeszcze wtedy w związku
0
@Sulimo POTĘŻNA domina
2
@Kgorecki2500 Myślałem, że rosyjska agentura popiera Brauna i Ordo Iuris :/
2
@Kgorecki2500 Yennefer jest dużo ładniejsza, ale ja zawsze wybierałem Triss ze względu na charakter. Zachowanie Yen mnie irytowało. Chyba jestem romantykiem :(
1
@Sulimo Jeśli nie grałeś w Origins, to polecam zacząć od tego
18
@MateS Przecież Partia Razem to jedni z największych krytyków obecnego rządu
0
@Transu96 Myślę, że skoro gaśnicą tak operuje, to i drabine by ogarnął xd
7
@Transu96 Kościół też nie a jakoś braun krzyża nie zdejmuje
1
@Roobo Ale właśnie to nie jest opinia naukowa, że tranzycja to metoda leczenie zaburzenia osobowości zwanego dysforią płciową?
2
@Lucerfi Zdecydowanie Macierewicz
0
@jeonek Akurat to jeden z nielicznych polityków, który na praktycznie każdy problem w kraju ma przemyślane jakieś rozwiązanie. Czy dobre to nie wiem, ale chociaż jakieś ma
0
@MesQueUnClub_87 Np fejkowe JDG jako programista