lithotripter
Dołączył/a: kwiecień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 Porto: Jeśli Barcelona nie odwoła swych słów to wypie*dalam
1
@cules100pro Cała drużyna powinna się zrzucić solidarnie na to.
1
@Kgorecki2500 kurde, szkoda, że też z czerwca :/
0
@Ogorinho1974 A no to ja wiem i ubolewam nad tym xd Ale otwartego pisowca stricte to chyba nigdy nie widziałem
2
@Kgorecki2500 Bardzo nie lubię smaku kawy, herbatę piję w ilościach hurtowych :D
16
@Kondziu_FCB 3 z 4 ostatnich Twoich komentarzy są o polityce XD
1
@Tasde https://zapodaj.net/plik-nkHpmofelA
0
@Ogorinho1974 Nie wiem, czy widziałem tu chociaż jednego pisowca
1
@Encore Jako para?
1
@Ojciec5tkidzieci Dokładnie. Oczywiście obywateli innych krajów też to powinno obowiązywać.
2
@Bolton Główny problem i tak nie jest możliwy do rozwiązania w 100%, nawet gdyby udało się go rozwiązać w 30% (a to i tak byłby ogromny sukces), nadal potrzeba 70% pokryć imigrantami
1
@urbipl U mnie nie było możliwości wyboru innego niż niemiecki, którego nienawidziłem :/
0
@ProMILs "Barbara Sadurska, pisarka z Krakowa, wracając z pierwszej lekcji do domu, miała głowę pełną ukraińskich słów, które brzmią jak dawny język polski (rychło, obacz). – Co to jest za język! Co on mi robi z mózgiem! Ależ działa na moją polszczyznę i wyobraźnię! Język mi odświeża i pozwala mi na głębszą refleksję nad znaczeniem słów. "
Przecież to nie cytat z Nowackiej xd
5
@urbipl Ale czym to się niby różni od nauki francuskiego czy hiszpańskiego, skoro są chętni? Oprócz tego, że ukraiński może się okazać o wiele bardziej przydatny
0
@PatrychoO Więc pewnie cała reszta społeczeństwa ma dokładnie tak jak Ty
0
@July_6_BcN Robię screena do wstawiania nieironicznie XD
0
@draxidox Niepijącego chyba nigdy, ale pijącego tylko parę kieliszków symbolicznie to prawie za każdym razem. Ale nigdy w dorosłym życiu nie byłem na weselu dłużej niż do 1 w nocy, może potem dopiero chleją ostro.
0
@Encore To po każdym założeniu jakiegoś ubrania powinno się je wyrzucać czy co? Co to w ogóle za koncepcja
2
@Croocers Szczerze na to po prawej patrzyłem może sekundę, więc lewy
1
@barcelonaLM https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2020/01/d77AUXqgJaFP9fqM.jpg
1
@LOPEZ16 U mnie to bardziej 2007, ale ogólny obraz piękny aż się łezka w oku kręci. I jeszcze na zmianę z metinem2
1
@batoon Ciuchy z firmy Closure London na Zalando i Lounge na promocji. Bardzo polecam, szczególnie koszulki
1
@FcPortoFan1999 Najlepszego!
18
@lajcior Jest po prostu niekonsekwentnym hipokrytą
1
@Arden Cieszę się, że twórcy artykułu dodali odpowiednią liczbę epitetów. Dzięki temu od razu wiem, co powinienem myśleć na ten temat
0
@PatrychoO No raczej często go słyszymy i z czasem coraz więcej można go naturalnie rozumieć, chyba nie ma co się tu doszukiwać spisków
1
@MichuZ44 Może chociaż oni poniosą jakieś konsekwencje
1
@sciahoo To wychodzi prawie 14k miesięcznie przez 40 lat (do 93 roku życia), a pewnie jakieś nieruchomości już ma. Myślę że dałby sobie radę xd
0
@Kgorecki2500 Bardzo ładna ta flaga
0
@Foton nie ma to jak lekki totalitaryzm