0

@ViscaelBarca2007 Porto: Jeśli Barcelona nie odwoła swych słów to wypie*dalam

1

@cules100pro Cała drużyna powinna się zrzucić solidarnie na to.

1

@Kgorecki2500 kurde, szkoda, że też z czerwca :/

0

@Ogorinho1974 A no to ja wiem i ubolewam nad tym xd Ale otwartego pisowca stricte to chyba nigdy nie widziałem

2

@Kgorecki2500 Bardzo nie lubię smaku kawy, herbatę piję w ilościach hurtowych :D

16

@Kondziu_FCB 3 z 4 ostatnich Twoich komentarzy są o polityce XD

0

@Ogorinho1974 Nie wiem, czy widziałem tu chociaż jednego pisowca

1

@Encore Jako para?

1

@Ojciec5tkidzieci Dokładnie. Oczywiście obywateli innych krajów też to powinno obowiązywać.

2

@Bolton Główny problem i tak nie jest możliwy do rozwiązania w 100%, nawet gdyby udało się go rozwiązać w 30% (a to i tak byłby ogromny sukces), nadal potrzeba 70% pokryć imigrantami

1

@urbipl U mnie nie było możliwości wyboru innego niż niemiecki, którego nienawidziłem :/

0

@ProMILs "Barbara Sadurska, pisarka z Krakowa, wracając z pierwszej lekcji do domu, miała głowę pełną ukraińskich słów, które brzmią jak dawny język polski (rychło, obacz). – Co to jest za język! Co on mi robi z mózgiem! Ależ działa na moją polszczyznę i wyobraźnię! Język mi odświeża i pozwala mi na głębszą refleksję nad znaczeniem słów. "

Przecież to nie cytat z Nowackiej xd

5

@urbipl Ale czym to się niby różni od nauki francuskiego czy hiszpańskiego, skoro są chętni? Oprócz tego, że ukraiński może się okazać o wiele bardziej przydatny

0

@PatrychoO Więc pewnie cała reszta społeczeństwa ma dokładnie tak jak Ty

0

@July_6_BcN Robię screena do wstawiania nieironicznie XD

0

@draxidox Niepijącego chyba nigdy, ale pijącego tylko parę kieliszków symbolicznie to prawie za każdym razem. Ale nigdy w dorosłym życiu nie byłem na weselu dłużej niż do 1 w nocy, może potem dopiero chleją ostro.

0

@Encore To po każdym założeniu jakiegoś ubrania powinno się je wyrzucać czy co? Co to w ogóle za koncepcja

2

@Croocers Szczerze na to po prawej patrzyłem może sekundę, więc lewy

1

@LOPEZ16 U mnie to bardziej 2007, ale ogólny obraz piękny aż się łezka w oku kręci. I jeszcze na zmianę z metinem2

1

@batoon Ciuchy z firmy Closure London na Zalando i Lounge na promocji. Bardzo polecam, szczególnie koszulki

1

@FcPortoFan1999 Najlepszego!

18

@lajcior Jest po prostu niekonsekwentnym hipokrytą

1

@Arden Cieszę się, że twórcy artykułu dodali odpowiednią liczbę epitetów. Dzięki temu od razu wiem, co powinienem myśleć na ten temat

0

@PatrychoO No raczej często go słyszymy i z czasem coraz więcej można go naturalnie rozumieć, chyba nie ma co się tu doszukiwać spisków

1

@MichuZ44 Może chociaż oni poniosą jakieś konsekwencje

1

@sciahoo To wychodzi prawie 14k miesięcznie przez 40 lat (do 93 roku życia), a pewnie jakieś nieruchomości już ma. Myślę że dałby sobie radę xd

0

@Kgorecki2500 Bardzo ładna ta flaga

0

@Foton nie ma to jak lekki totalitaryzm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?