4

dziś z amigos to busi powinen być tym który ochodzi

co by nie mówić ale wg mnie Suarez to jedyny z meczu z Bayernem który potrafił coś zrobić, fakt spartolił też 100% szanse ale walczył i jedną bramkę wcisnął

a pod nieobecność messiego pokazał też nie raz że potrafi być liderem tego zespołu chyba jako jeden z nielicznych potrafił wsiąść sprawy w swoje ręce

4

@zadafcb
zgadzam się w 100% :)

8

Suarez w La liga
191 meczów - 147 goli (0,77 ratio)
Ogólnie dla Barcelony 283 mecze - 198 goli:) (0,7 ratio)

plus ponad 100 asyst:)

Najlepsza 9 w historii:) Legenda. A jego bramki - niektóre z innego świata:)

Szkoda ze tylko 1 LM, ale z drugiej strony aż 4 mistrzostwa Hiszpanii (na 6 prób):)

Liczę że dobije do 500 goli w całej karierze:) szkoda ze w Barcelonie nie udało dobić mu się do 150 w lidze i przebić 200 goli dla klubu:)

mimo wszystko szkoda bo liczyłem kiedyś że zakończy u nas karierę:) wielki walczak:)
a ostatni sezon w LM - wreszcie normalny miał i strzelił sporo goli:)

pomimo że się wkurzyłem na niego za akcję z kontraktem to piłkarz którego bardzo szanuje, jedne z moich ulubionych

czas chyba kupić koszulkę z nim

2

@Maximus2
masakra, ile jeszcze musi być absurdów aby ludzie się obudzili

0

@PatrickoBarca
dzieki:) to wszystko wydarzyło się przed sezonem wiec wypadło mi z głowy:)

0

@Ghotti
kogo kupiliśmy ze te 43?

0

@Ghotti
takie zmienne to ja rozumiem

0

@Ghotti
ewentualnie można zajrzeć na sprawozdanie finansowe FCB - tam powinny być pensje na pierwszy zespół- tylko pewnie bez szczegółów

0

@Ghotti @Bobo25
oki nie wiedziałem że tyle w koszykówce dostają - czyli na cały zespół pewnie z 30 mln się uzbiera + ręczni też pewnie z 30,

pewnie z pozostałych sekcji i młodzieżowych ze 100 się uzbiera

rzeczywiście w artykule od Bobo25 jest 507 mln na pensje

na pewno wiarygodne wydaje mi sie po zarbkacg griezmann gdyż coś było mowa przy jest transferze ze bedzie rosnac pensja chyba z 17 do 25 netto

pytanie tylko gdzie znaleźc wiarygodne dane

0

@Ghotti
wydaje mi sie ze te 20 to netto wiec brutto + koszt pracodawcy to może być właśnie te 45 mln

0

@Bobo25
nie wydaje mi sie właśnie, bo to znaczyoby ze griezmann ma 45 netto:) przeciez to niemozliwe

0

@Ghotti
no tak ale 200 mln chyba tam sie nie uzbiera? zreszt nie wiem:) kwoty wydaja sie realne i chyba brutto bo niemozliwe aby griezmann mial 45 netto:)

0

@Ghotti
fajne dane pytanie tylko czy wiarygodne? bo gdzieś słyszałem że budżet płacowy musi wynosci max chyba 65 czy 70% przychodów

przy 800 mln byłoby to 520-560 mln rocznie, to znaczy że jesli to jest 278 to w ogóle nie mamy problemów z płacami

1

szybko poszło z tym semedo, to teraz chyba czas na zakupy:)

0

@MESSIah16
lokalne zamknięcie szkoły na tydzień/dwa, albo raczej kwarantanna pewnych klas pewnie będzie i tyle
szkoły jakoś funkcjonują na razie i beda funkcjonować choc wiem że to byloby nauczycielom na rekę

0

@MESSIah16
a kto bedzie siedział z dziecmi w domach?

moja córka od czerwca do przedszkola chodzi i na razie wszystko oki działa

0

@Szklaner
a jak gorąca kawką to trzeba przyłbice wytrzeć bo zaparuje:) to nie jest proste:)

1

@VIPER2712
dobry on?

1

@MESSIah16
taka ich wairygodnosć:) to samo było z adama traore

0

@ksobi
aha a jakie miasto? u mnie CK (Kielce)

0

@Bogan
ja bym nawet miał wątpliwości co do jakości tych internetowych spraw za pomocą stron urzędowych, bo technologia ich też jak ze średniowiecza

w tamtym roku chciałem się tak rozliczyć z podatku - nie było szans strona wywalała że błąd:) dzwoniłem na infolinię Pani twierdzi że coś źle podałem - sprawdzam więc z żoną wg instrukcji Pani z infolinii - nadal nie działa:)
Pani próbowała mi wmówić że źle widzę razem z żoną:)
wybrałem wiec do rozliczenia stronę PITAX:) 5 minut i po sprawie, te same dane, bez żadnych problemów:)

0

@arasz1819
Pereza nawet wirus się boi:)

1

@MarcinB1990
dokładnie o to mi chodzi i dlatego uważam że z tego powodu powinny być 2 kolejki dla nowych i starych bo tym pierwszym bardziej zależy na czasie:)

a na tego użytkownika nie zwracam uwagi bo notorycznie do mnie pisze pod różnymi postami zresztą nawet mnie wyzywał, ale zlewam jak powietrze

to jest problem - wydaje się że to powinna być prosta rzecz a wychodzi na to że cofamy się do średniowiecza i od rana bitwa o kolejkę jak za komuny

0

@ksobi
masakra a u ciebie było internetowo też na numerki?

0

@ksobi
fura nie ma żadnego znaczenia:) napisze ci prywatnie

chodzi o to że załatwiając prosta rzecz w urzędzie człowiek musi się stresować kiedy to zrobi - a to wpływa na plany - kiedy wolne z pracy, jak zaplanować prace w pracy (spotkania itp.) bo wchodząc o 7:30 na rejestracje nie wiesz czy dasz rade
bo o 7:32 juz nie ma numerów

ja rozumiem jakby od 7:30 do 8:00, nawet o 8:15 się kończyły numery, a takto jest klikanie i dodatkowo siedzenie na linii telefonicznej jak deb..licząc że się człowiek dostanie

a zależy mi na czasie bo nie mogę odebrać z salonu bez tego

niedługo przyjdzie mi rejestrować dziecko też jestem ciekaw czy nie będzie podobnych jaj

0

@hank_moody
no widzisz i tak to powinno wygladać, a nie stresowanie się z ran czy dziś sie zapiszesz - czy brac wolne z pracy czy nie? jak zaplanować wolne w pracy

4 auta w godzine to w ciagu dnia pracy 32 auta jak jest 4-5 pan zatrudnionych to wyrobia w ciagu dnia 120-150 aut

u mnie 60 aut dziennie:(

0

@Bykunn
twierdzę tylko że:
1) stare auta - można jeszcze jeździć na starych rejestracjach, więc im tak nie zależy na czasie, jak w przypadku aut nowych
są też inne dokumenty więc nawet Panie obsługujące mogą sie bardziej wyspecjalizować
2) byłby to też ukłon w stronę osób które bardziej przyczyniają się do rozwoju gospodarki - czemu nie w bankowości to tak działa bardzo dobrze - masz obsługe premium i zwykła i chyba nikt nie narzeka

ale przede wszystkim dla mnie ważny jest punkt 1- jednym zależy bardziej na czasie niż innym

0

@Ghotti
ale po co mam za coś płacić jeszcze?

chodzi mi tylko o to że powinny być 2 rejestracje, ponieważ jednym bardziej zależy na czasie a innym mniej i tyle, ale chyba nie zrozumiałeś sedna mojego przekazu:)

i tak uważam też że byłby to ukłon w stronę tych co bardziej przyczyniają się do rozwoju gospodarki

0

@aleksande_r
serio? no to ci współczuję masakra

1

@aleksande_r
dlatego ja strasznie nie lubię załatwiać nic w urzędach, bo zasady mają tam jak ze średniowiecza

już nie mówię o ich stronach internetowych, które wyglądają jak z lat 90 tych

człowiek próbuje załatwić prostą sprawę wydaje się, a tak na prawdę musi rano walczyć o miejsce w kolejce na stronie internetowej albo telefonicznie w uwag nie największym mieście, co w cywilizowanym kraju powinno być prostą sprawą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?