1

@YeastMoss
Koleś jaja to chyba ty sobie robisz. Podałem ci rządowa statystykę osób co umarły na covid. I to jest fakt. Z czym chcesz dyskutować. Pozostałe osoby miały choroby wspolistniejace i MZ widocznie nie potrafiło przypisać wpływu covid na ich zgon.
Skoro oni nie potrafiło przypisać to jakim prawem ty chcesz przypisać? Jesteś lekarzem widziałeś karty zgonu?
Średnia umieralności na covid to blisko 80 lat. W Polsce w tym okresie nie umarło więcej osób niż rok temu. O czym my mówimy?
Weź się proszę nie wypowiadaj bo się pogrążają z każdym wpisem.

3

@Rust_Cohle
nikt nie ma podjazdu a jednak liverpool w ciągu 3 lat wygrał tylko raz ligę angielską i raz LM:)

trochę mało chyba:)

Bayern widzę ale to już zeszły sezon, osłabili się a w tym sezonie ciężko wyrokować bo nie grali z nikim mocnym, rozbili klub mem schalke- nie no super

na jesień nikt nie wygrywa tytułów, ja z osądami czekam do wiosny

4

@Rust_Cohle
sezon długi ciężko wyrokować kto obecnie będzie najlepszy w tym sezonie, już w tamtym roku przyznawali tytuł w LM Liverpoolowi a wyjaśniło ich Atletico

także ja bym się wstrzymał z osądami, chyba że chcesz wyjść na klauna

0

@Ghotti
dokładnie:)

0

@BarcaInfo
w FM:)

1

@NeroTFP
NAJLEPSZEGO:)

2

@Coutinho007
aż takim kozakiem firpo tam nie był jak emerson:) ale pewnei wyskoczą

1

@YeastMoss
po co ty kłamiesz:) sprawdź sobie odpowiedź MZ na zapytanie ile faktycznie umarło osób na COVID 19 w Polsce, na koniec lipca 2020 było to niecałe 300 osób, to co podajesz to osoby które umarły na choroby współistniejące i COVID, gdzie ciężko potwierdzić że to sam COVID, a inaczej nawet nie można tak zakładać, ale oczywiście byli też zarażeni

także to ty kłamiesz podając że na COID 19 umarło tyle osób

https://cai24.pl/polska/11287/to-prawdziwa-liczba-ofiar-oto-liczba-osob-bez-chorob-wspolistniejacych-ktore-zmarly-na-koronawirusa/

1

@13th
daj spokój ludzie cię zlinczują:) a jak podasz że lekarze niektórzy też mówią o tym że działania są przesadzone to ci powiedzą że to gów..źródło i liczy się tylko ich lekarz:) - ci sami co prywatnie się nie boją ale publicznie już tak:)

0

@Jakchcesz
sądzę że to jednak działa na odwrót i ludzie ślepo słuchający rządu zgodzili by się na wiele w imię strachu, łącznie z napaścią na ludzi próbujących żyć normalnie; tak niestety z przykrością to mówię jest

0

@YeastMoss
mniej na COIVD- ca. 300 osób oficjalnie wg MZ

0

@Wossi61FCB
wydaje mi się że agenci dostają osobno kasę

poza tym podobno najważniejsze to zejść z pensji bo kasa się znajdzie

zobaczymy:)

0

@Wossi61FCB
za semedo podobno 35, todibo to tez pewnie z 20, rafinha z 10

tu bardziej chodzi o zejscie z pensji wysokich i % udział pensje/przychód

2

@HERORICH2
wiesz my oprócz zeszłego roku co roku praktycznie poważne tytułu mamy jak mistrz kraju:) (chyba 8 tytułów w ciągu 13 ostatnich lat) czy puchar kraju:)

wy oprócz buńczucznych zapowiedzi co roku nie macie się zbytnio czym pochwalić:)

0

@HERORICH2
i tak twoje Ateltico jak co roku nic nie wygra:)

1

@damianex10
też mi się kojarzy 198 bramek:)

1

@Ghotti
gdyby chciał tutaj trafić to by przyszedł, a prawda jest taka że nie chciał tego zrobić

0

@BarcaInfo
no to teraz zakupy:)

0

@Kondziubarca
czyli byles bezobjawowy, nikt sie do ciebie nie zgłosił- sanepid itp.?

0

@NeroTFP
podszedłeś bliżej? co to za jaja?

1

@tobiasson92
masakra, normalnie nóż się otwiera w kieszeni

jak ktoś mówi że polska to cywilizowany kraj, otóż nie, nie jest to cywilizowany kraj a już teraz najlepiej to widać

2

@Janas11224
współczuję i masakra

1

@SelloutCrowd
powiedział że nie ma pandemii koronawirusa, a zresztą sam powiedział że obecnie jest kilka koronawirusów z którymi żyjemy, ale z jednego zrobiona gwiazdę

zresztą powiedzial też że obecna definicja pandemii WHO jest niewłaściwa - jako nowa szybko rozprzestrzeniająca się choroba, zmieniono z rozprzestrzeniającej sie groźnej choroby jak było wcześniej a to duża różnica

0

@Rewolucja123
schalke to akurat slaby przykład:)

0

@Rewolucja123

Panowie ale zauważcie że wszystko u nich zaczłęo grać od zmiany trenera, nic wiecej flick nikogo nie dokupił nikogo nie dostał

0

@APRA
podobny a grał coutinho (u nas), demeble, fati, trincao, pijanić i pewni nowy PO:)

zreszta Bayern zaczał ładnie grać od zmiany trenera w połowie sezonu, nic nie zmienili kadry:)

trener ma ogromne znaczenie

0

@Ghotti
konrad chyba jeszcze nie bedzie w pierwszym zespole w tym sezonie

a wtedy 7 na 4 pozycje, z depayem 8 na 4 pozycje czyli optymalnie

wg mnie dobrze miec 22 zawodników + ewentualnie reszta z barcy b
jest 5 zmian, są rotacje, kontuzje, zawieszenia za kartki, pewnie każdy pogra:)
choć dla mnie teraz PO i ŚO to mus na ten tydzień

0

@Ghotti
jak dla nie może przyjść bo piłkarz dobry z bajeczna technika, pewnie będzie grywał na 9 z griezmannem na zmiane,

sezon długi a przez przesunięcie beda grali czesto co 3 dni wiec sądze że szeroka ławka to może być klucz do sukcesu, zreszta ja mysle o kadrze 22 zawodników wiec az tak szeroka nie będzie chyba:)

0

@LuisSalvano
też tak myślę, ale widzę jakie mamy z tym tempo:-p sądzę ze nie ograną w tym tygodniu:-p

0

@Azi
ja wiem ze to prezydent beznadziejny ale to nie on gra na boisku i to nie on trenuje, fakt że chaotyczne działania nie pomagają naszym, ale mimo wszystko ja wierze:)

zauważ że naszymi najlepszymi transferami na ten sezon o dziwo mogą być coutinho i dembele:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?