lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szymek029
co ty tak to przeżywasz? daj ludziom normalnie żyć, wirus istnieje i to fakt, taki też jak to że pojedyncze przypadki to nie dowód jakiejś teorii
widocznie nie byli tak zdrowi jak im i Tobie się wydaje, szczególnie pisząc "wybitnie niezdrowy" sam uważasz że jednak nie był to zdrowy tryb życia
zresztą nie to ma znaczenie tylko odporność organizmu
oświecę cię że w Polsce nie jest/było zakażonych ca. 80 tys. osób a wg mojej prognozy już na pewno ca. 2 miliony ale jak widać większość bezobjawowych więc czy warto ograniczać ludzi dlatego?
niszczyć gospodarkę dla garstki ludzi, którzy w większości i tak nie pracują (największe zagrożenie jest dla emerytów i na dobrą sprawę sami mogą się zabezpieczyć ograniczając kontakt z innymi do minimum)
0
@Chinaski
czemu zle pojętej?
każdy ma prawo do decydowania o sobie
było zamknięcie i nie przyczyniło się ono do stłumienia rozprzestrzenia się bo tego nie da się zatrzymać tylko trzeba z tym żyć
uwaga IFR koronawirusa szacują naukowcy na 0,3-0,6
grypy na 0,1
ja aż tak dużej różnicy nie widzę a z grupa żyjemy od lat
wg mniej najlepiej jak ktoś sie boi to niech siedzi w domu, nie wychodzi, nie pracuje i po problemie, po co czepiać się innych którzy chca normalnie życ
0
@MESSIah16
to było widać po nim
2
@BarcaInfo
mimo wszystko nie tak to powinno wyglądać, jeszcze jeden sezon pożegnalny mecz, uściski i gratulacje na boisku
0
@sewciu50
no i spoko:) wg mnie mądra decyzja i nie można bać się zmian:) powodzenia
0
@tobiasson92
UWAŻAJ BO CIĘ TU UKRZYŻUJĄ:)
i zapytająco do za znawca- lekarz:_p
0
@A_Gomesinho_21
O to tylko w 6 lat gry:) szkoda że nie przyszedł wcześniejchocby z 2 lata bo spokojnie przekroczyły 250:)
4
@Bykunn
suarez nie mógł u nas grać od dziecka
ale ciężko nie przyznać ze to legenda, ilu takich piłkarzy było u nas w tym wieku XXI?
xavi, iniesta, puyol, pedro, busi, messi, suarez, dani alves, pique, eto'o, ronaldinho
było jeszcze kilka świetnych piłkarzy jak deco, yaya toure, villa, abidal, marquez ale dla mnie nie zaliczyłbym ich do legend
wydaje się żę sporo wymieniłem tych legend ale tak naprawde Barcelona największe swoje sukcesy osiągnęła od 2001 roku
10/20 możliwych tytułów Mistrza Hiszpanii
4/20 możliwych LM (przy 1 przed 2000 rokiem)
stąd też dużo legend po tym okresie wg mnie a Suarez zdecydowanie się powinien do nich zaliczyć
2
@messi564
no cóż stało siei suarez odszedł.
co do twoich spostrzeżeń w 100% się zgadzam - też sądzę że bramki mogą się rozłożyć na całą 4 atakująca a nawet 8:) bo mamy griezmann, messi, trincao, coutinho, pedri, dembele, fati i chyba depay przyjdzie:)
griezmann i depay wg mnie każdy z nich spokojnie może strzelić ca. 15 goli w lidze
atak mamy fajny- wreszcie są skrzydła, oby tylko Koeman miał rację i dobrze to poukładał bez busiego w składzie, o ile sądze ze w pierwszych meczach bedzie wychodził w 11 bo pijanic dopiero dołączył o tyle sądze ze z czasem bedzie 3 a nawet 4 wyborem
10
@Bykunn
a co to ma znaczenie jak się zachowuje na boisku? suarez kogoś bił albo ugryzł podczas pobytu w Barcelonie? walczył i tyle, to że machał rękami aż takiego znaczenai np. dla mnie nie ma
to piłkarz który mimo wszystko był walczakiem, 3 najlepszy strzelec klubu w historii, strzelał mnóstwo bramek, ale ja zapamiętam go jako przede wszystkim lidera, pokazał to nie raz jak nie było Messiego - vide np. mecze z Interem czy Realem
do tego jego liczba asyst - 109 asyst to jakiś kosmos - nie kojarzę żadnego innego napastnika który umiałby tak asystować kolegom - wychwalany tutaj często Lewandowski może mu w tej kategorii buty czyścić
to przepuszczanie piłki, strzały z woleja - nie kojarzę żadnego innego piłkarza z takim wolejem
i tak mogą odchodzić rakiticie, vidale, arthury itp. ale żaden z nich nie zapisał się tak w naszej historii jak Suarez, ostatnim tak wielkim piłkarzem który od nas odszedł był Iniesta
0
Rzeczywiście i pierwszy mecz rozegrany z reprezentacją Warszawy wygrany przez nas 4-2:)
1
@Bobo25
suarez w formie to nawet 40-50 bramek w sezonie, ze wszystkich tak zwanych amigosów akurat on nie zasłużył na odejście, wielki piłkarz
5
ostatnio tak miałem przy Inieście, łzy do oczy napływają, wielki piłkarz, mimo wszystko szkoda że nie został nawet na ławce, zawsze myślałem że odejdzie po jakimś dobrym sezonie po ostatnim meczu deklarując że odchodzi poza Europę
no cóż życie napisało inny scenariusz,
Ktoś tu już słusznie zauważył, że innych piłkarzy żegna Messi, innych Ter Stegen, może rzeczywiście wytworzył się mały podział w zespole i nie ma już takiej jedności jak za czasów xavi, puyol, iniesta, pedro itd.
może to zauważył Koeman i chciał na nowo zjednoczyć szatnię pozbywając się piłkarzy z jednej małej grupki, bo inaczej cięzko mi zrozumieć pozbycie się takiego zawodnika za bezcenn, to nie on kłapał akurat podczas kompromitacji i jako jeden z niewielu walczył
Panie Koeman jeśli Pan spartoli ten sezon to będę miał duże pretensje do Pana za pozbycie się Suareza, ale oby miał Pan rację i sezon zakończył się sukcesem a odejście Suareza było naturalną rzeczą
2
wow
ostatnio tak miałem przy Inieście, łzy do oczy napływają, wielki piłkarz, mimo wszystko szkoda że nie został nawet na ławce, zawsze myślałem że odejdzie po jakimś dobrym sezonie po ostatnim meczu deklarując że odchodzi poza Europę
no cóż życie napisało inny scenariusz, Panie Koeman jeśli Pan spartoli ten sezon to będę miał duże pretensje do Pana za pozbycie się Suareza
2
@LuisSalvano
Też czekam już na zakupy:)
Za suarezem tęsknić będę bardzo, ostatnio tak miałem za Iniesta.
Ale czszas na nowe, na młodość.
Dest, depay:) i oby garcia
0
@badej60
Dokladnie:)
0
Na prawdę nie mogli wziąść kogoś lepszego? Szkoda
0
@Tomo1989
Czyli bardziej nie Bayern. Nicola Shira pisał że Barca
2
@clyde
A dlaczego niby ma mieć kwarantanny skoro przybył przed?
Swoją drogą nienormalne kobieta ja bym jej nie zaplacil
0
@LuisSalvano
I tego się trzymajmy:)
0
@Suzu
z tego wynika że co do Desta to niewiele wiadomo:) choć wiara jest bo kogoś kupić trzeba:)
3
TRANSFERY
nie wiem czy było ale Farbizio Romano przemówił
@FabrizioRomano
Depay has agreed personal terms with Barcelona, they are going to make their first bid after they have sold players. The bid will be 25M euros, they are targeting him as a new striker.
@FabrizioRomano
Bayern and Barcelona are both convinced to sign Sergino Dest. Barcelona sent their second bid last night for 20m+5m euros. Bayern is still in the race. Everything can happen in the next hours.
1
@Coutinho007
szukam statystyk z ciekawości rok po roku Kubali i ciężko znaleźć
my w ogóle mieliśmy wtedy przez chwilę pakę - szkoda że nie udało im się zdobyć tego PEMK, ale mimo wszystko 2 Puchary Miast Targowych zdobyli razem:)
0
@SonBarcaGoku
szkoda, dla mnie szczególnie tego pierwszego ale ze Steaua też
z Milanem to mimo wszystko słaby nasz mecz i nie ma co dyskutować niestety:)
Pozdro
2
@SonBarcaGoku
zgadza się ze Steua Bukareszt - jedynie pocieszenie że wtedy nie szliśmy jak burza i wszystkie rundy albo awans jedna bramka albo dzieki bramce na wyjeździe:-p
byłby 2 pucharu Europy więcej
7
HISTORIA
Kojarzycie tego drugiego najbardziej znanego Luisa Suareza:)
https://en.wikipedia.org/wiki/Luis_Su%C3%A1rez_(footballer,_born_1935)
Też grał u nas, jedyny zdobywca Złotej Piłki z Hiszpanii:)
ależ to był wtedy skład Kocsis, Suarez, Kubala, Evaristo, Czcibor
Kocsis - uwaga 68 meczów dla reprezentacji Węgier i 75 goli:) WOW
3
HISTORIA
Szkoda tego finału PEMK z 1960/61
Graliśmy jak z nut jako pierwszy zespół w historii zatrzymaliśmy Real ale w finale przegraliśmy z Benfica 3-2 (5 naszych strzałów w słupek i poprzeczkę w tym meczu + pechowy samobój)
ach, skrót w załączniku
0
@lucca87
u mnie Laszlo Kubala:) nie widziałem go nigdy w akcji ale miał bardzo ciekawą historię jak do nas trafił, poza tym to dla niego wybudowano Camp Nou, jego pomnik jest przed stadionem
a po przeczytaniu ksiazki Barca życie i pasja wydaje mi się on prawdziwym cules z krwi i kosci - w sensie takim kibicem sie stał:)
0
którego z piłkarzy sprzed 2000 roku z Barcelony najbardziej cenicie? i dlaczego?
0
@wroclawianin89
influencerem:-p