0

@TR3YWAY
wydaje mi się że chyba można reklamować, a jakby ci napisali wulgarny napis nad numerem zawodnika:)

1

@TR3YWAY
ja pierdziele ale to amatorsko wyglada, jak bazarówa

ile za nią dałeś?

powiem ci że mocno bym się wkurzył

3

@NeroTFP
maskara, co z takiego człowieka wyrośnie, przydałby się mu aż dłuższy pobyt w wiezieniu

0

@Swiatek
wg mnie to też będzie ciekawy sezon:)

ale ja mam pewne oczekiwania - odzyskać mistrzostwo, fajnie pokazać się w LM, jeśli już tam odpaść to po walce różnicą jednej bramki a nie pogromem

oprócz sukcesów wymiernych liczę też na zdecydowanie ładniejszą dla oka grę oraz na świetny sezon takich piłkarzy jak de jong, puig, dembele, fati, trincao bo wiem że oni są naszą przyszłością:)

Visca el Barca:)

2

@ronni37
jeśli to był twój przyjaciel, a nie kolega znajomy i znałeś jego mamę to jak najbardziej bym poszedł

poza tym kiedyś byliście przyjaciółmi jak sam napisałeś a może pogrzeb to będzie okazja aby się może pogodzić z kolegą/przyjacielem

0

@TheNekro94
no bo sumie żadnego wielkiego klubu nie trenował

ale ma jakieś sukcesy jak mistrzostwo olympijskie, finał Copa America, mistrzostwo argentyny czy finał Copa libertadores

z Bilbao też był w finale LE a to nie lada wyczyn jednak:)

ja jestem ciekaw jakby sobie poradził w wielkim klubie, ale nie wiem czy się tego kiedyś dowiemy

wiadomo jednak ze do klubów typu bilbal, leeds itp jest chyba wg mnie bardzo dobrym trenerem

1

@Danny Gaucho
co za technika użytkowa:)

1

@Tuc
to co ty robisz ze masz taki długi urlop:)?

0

@xVENUMx
daj spokój i bądź normalnym człowiekiem, jedź normalnie i traf na takich debili, same kłopoty

0

@Rewolucja123
Ale ja ci nie bronię.
Po co tylko rozważać jakieś ustawienie jak tak nie będziemy grali
Po pierwszym sparingu wydaje się że kadra będzie wyglądała tak.
4-2-3-1
Ter stegen(pena)
Semedo?/s.roberto- pique(araujo), lenglet(Garcia?)-alba(j.firpo)
De jong(Busi, alena)-puig(pijanic)

Messi(trincao)-griezmann(coutinho)-dembele(pedri)

Depay?(fati)

1

@Rewolucja123
To że preferujesz ty, ale to nie ty trenujesz Barcelonę
Gramy 4-2-3-1
wyobraź to sobie

1

@BarcaInfo
No co klepnal sobie:)

0

@LuisSalvano
To jak ci szkoda kasy to kupuj miesiąc po miesiącu po jednym.
Warto mieć kilka zapachów. Sam zawsze mam 3 co najmniej i jak się kończy to dokupuje kolejny:) tak to będziesz miał wszystkie jakie chcesz i na różne okazje:)

0

@LuisSalvano
Skoro ci się wszystkie 3 podobają i nie potrafisz podjąć decyzji to co za problem wziąść wszystkie 3?:) będziesz miał na różne okazje. Przecież normalnie też używa się kilka zapachów w zależności od okoliczności.

3

De jong , puig, fati, dembele, trincao i depay oni w tym sezonie powinni grać jak najwięcej

Alena, Busi out

1

@Bykunn
Polski niepotrzebny mi w życiu:) nie daje pieniędzy więc dla mnie zbedny:) A tak po prostu często pisze na telefonie i nie chce mi się edytowac:-p

0

@Godlo
Nie no genialne myślenie. To w ogóle nie startujemy albo grajmy bez trenera skoro ma być zwolniony nawet po tryplecie:-p

4

Widzę redakcja usunęła mój poprzedni wpis.
Napisze więc jeszcze raz.
Mamy 12 września koeman poprosił o zawodników i nie dostał na razie żadnego. 2 tygodnie do ligi A oni nie dość że mu nikogo nie kupili to wysyłają już 2 tygodnie zawodników do Włoch, uwaga wysyłają ich prawie za darmo. To co by było jakby chcieli ich sprzedać za 20 mln EUR.
Żenada jakich my amatorów mamy w zarządzie.
To samo depay taki problem wydać 25 mln EUR aby koeman miał więcej czasu na zgranie to z zespołem.
Amatorka do potęgi, dobrze zarządzane kluby jak City, chelsea już dawno kupili kogo chciał trener teraz ew. Dogrywka.

Kibicuje mocno Koemanowi i piłkarzom aby pomimo tych niedogodności wygrali co się da A zarząd oby jak najszybciej został zmieniony.
Vamos

1

Powiem tak zarządzanie w tym klubie to żenada, To tak jakby popatrzeć na naszych polityków, gdzie trafiają nieudacznicy a nie profesjonaliści.

Mamy 12 września za 2 tygodnie liga, trener prosi o piłkarzy i pozbycie się kilku i na dobrą sprawę zarząd nic nie załatwił.

Kiedy Depay ma się zgrać z zespołem? na prawdę tak ciężko wydać 25 mln EUR aby mieć go już teraz?

to samo vidal, suarez - od tygodnia są w drodze do Włoch, i tu uwaga praktycznie za darmo i kur.. nie mogą tam trafić

czekam, czekam i pewnie trener też a to jest żenada i kilka metrów mułu, jak można być takim amatorem

na miłość Boską w takim tempie Koeman dostanie piłkarzy za kilka lat

kibicuje mu i zawodnikom i wierze w ten zespół a później mogli by powiedzieć że żegnają obecny zarząd

0

@NaFazieHitman
Daj spokój władza to poj...
Oni nie potrafią logicznie myśleć. A widzę coraz więcej osób logicznie ma w nosie zakazy

0

@SiSenior
to rozumiem że te ptasie mleczka w środku są odrobinę mniejsze?
ciekawe jakiego rzędu to zysk dla firm na całości

dla zwykłego klienta to i tak bez znaczenia bo różnicy nie odczuje np. tych 10g czekolady, pewnie jakby była połowa czekolady w tej samej cenie to by zauważył, a takto firmy sprzedają odrobinę mniej towaru w tej samej cenie

0

@Jacob94
pewnie masz rację:) rzeczywiście na olx nie ma weryfikacji użytkowników, jedyny plus jak ktoś jest z twojej miejscowości i możesz to fizycznie sprawdzić, w sensie towar

bo to kwestia bardziej zgodności z opisem niż strach o nie wysłanie - tutaj można umówić się za pobraniem

olx może rzeczywiście być tak traktowane przez dużo osób jak piszesz, prawie jak lombard:)

pozdro

0

@Jacob94
może masz rację napisze i zaznaczę bez możliwościowi negocjacji cen
dla mnie negocjacje to właśnie obniżenie ceny ale o 10-15%, a to co niektórzy uprawiają to jest niepoważne a wręcz dziecinne

zastanawia mnie tylko jedno, czy ktoś, bo zakładam że piszą tak do dużej ilości osób i ogłoszeń kiedyś się zgodził na taką ich propozycje, zakładam że nie więc sądzę że średnio rozgarnięty człowiek dałby sobie spokój widząc że to nieskuteczne

pozdro

0

@Jacob94
no to może masz szczęście albo właśnie sprzedajesz rzeczy w niskich półkach cenowych do 200 PLN

ja sprzedawałem sporo rzeczy wartych kilkaset złotych albo powyżej 1000 PLN i przy praktycznie każdym ogłoszeniu były wiadomości cyrki

kupię za 100 PLN (ogłoszenie 500 PLN - gdzie podobne rzeczy chodzą po 400-700 PLN), albo oferowali mi na wymianę coś za mniej więcej 100 PLN
albo pisali tekst kupię i podawali adres wysyłki:) a po moim kontakcie o wpłacie albo wysyłka za pobraniem cisza:_p

sprzedaje też jedną rzecz ciężką do wycenienia, ale na portalach zagranicznych różnie chodzą podobne rzeczy od 500 do nawet 4 500 PLN, no cóż częściowo wiem że popyt na to może być niewielki

raz koleś napisał mi na to ogłoszenie że da 5 PLN (wtedy cena była chyba 1 500 PLN), to już wkurzony ignorantem napisałem spoko wyślę zaraz Panu zdjęcie:)
to był wielce oburzony że żartuje chyba - odpisałem tak ale to Pan pierwszy zaczął:)


0

@Ghotti
spoko:) gdzie mam zawiesc:) prosze podac adres:-p

0

@Ghotti
spoko chętny na sztukę z kobiecym pięknem:)?

0

@Krystian_mix
wysłałem na priv

1

@Bogan

no dokładnie, chciałeś sprzedać aby się pozbyć i pewnie wystawiłeś cenę rynkową z opcją lekkiej negocjacji, a olx-owe janusze chciałby najlepiej za pół darmo i żebyś im pod dom podstawił:)

też chyba zostawię jako zabawkę dla dzieci kiedyś niż oddam komuś za darmo czy 100 PLN:-P, to już wolę aby leżało

0

KONESER SZTUKI

jest tu jakiś koneser sztuki? mam do sprzedanai oryginalny kalendarz Pirelli z 2012 roku:)

w Polsce kalendarz ten ma niecałe 100 osób:) jak ktoś chetny wyśle ogłoszenie z OLX ze zdjęciami:)

swoją drogą zachęcam szczególnie amatorów kobiecego piękna:)

1

@Bykunn
też nie lubię ale czasami warto pozbyć się starych rzeczy które i tak zalegają, nawet za grosze

tylko jak ktoś wystawia coś za kilka stów, w moim wypadku 500 PLN (co i tak wg mnie jest bardzo tanio) a multum osób piszę że da 100 PLN to nie jest targowanie tylko dziadostwo

targowanie się to jak wystawiam za 500 a ktoś mówi dam 400-450,

a takto marnuje mój czas na taki telefon albo wiadomość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?