0

@Pogba
W każdym. Griezmann, Messi, dembele, de jong, Pique, alba to wciąż światową czolowka+ młodzi gniewni

0

@PatrychoO
Ja bym tak zrobił. Normalne niedotrzymanie warunków umowy. Nie przyjechali to masz to w pompie i tyle

1

@PatrychoO
A możesz zrobic prywatnie sobie? Zadzwoń do nich i powiedz że jak nie przyjadą to jutro wychodzisz w miasto:)

1

@Xwowrak
ha spoko to pewnie przeszła bezobjawowo, zresztą czytajac co chwile o jakims piłkarzu zarażonym widać że statystyki wykrycia mają się nijak do tego ile osób rzeczywiście było zarażonych, bo ciężko mówić o zachorowaniu skoro zdecydowana większość przechodzi to bezobjawowo
o to taka pandemia ale chyba strachu narobionego przez media

0

@Xwowrak
pewnie ten RT-PCR jest do dupy, dużo osób o tym mówi że ten test to żart

a skad znasz te historię?:)

1

kolejny dzień i nic nie wiemy:)
może tyle że City nie chce zapłacić, czyli pewnie z transferu nici, tydzień podroczenia i wróci do treningów

czy dobrze czy nie nie mi oceniać, w moich oczach dużo Messi stracił a szkoda

skład mamy mocny, ale jeśli messi zostanie to nie widze go nigdzie indziej niż fałszywa 9 i wymieność z griezmannem na 10

skrzydła - trincao, dembele, fati

ale wtedy konieczny transfer jeszcze jednego skrzydłowego, pomocnika i ŚO

coś się zaczyna dziać, ja nie mogę doczekać się nowego sezonu:)


0

5-10 mln EUR brzmi oki

0

@Xwowrak
masakra, to co robią lekarze, sanepid, rząd od duższego czasu w związku z tym wirusem to kryminał, mam nadzieję że historia ich z tego rozliczy i zostaną ukarani za to odpowiednio kiedyś

0

@Ghotti
też myślałem o jesus, tylko podbno koeman go nie chce

b.silva mógłby zagrać też w ustawieniu 4-2-3-1 (koeman podbno chce abyśmy tak grali) na prawy ofensywny pomocnik/skrzydłowy, wg whoscored w City sporo tak grał i całkiem oki oceny
wiec np.
b.silva(trincao)-griezmann(puig)-dembele(fati)
depay(griezmann)


zreszta nie wiem nie ja jestem trenerem tego zespołu ważne, aby to szybko rozwiazać, wzmocnic zespół, dać szansę młodym i wybieganym pilkarzom

ja wierze w ten projekt:)

0

@Ghotti
no po takim zachowaniu powinien odejść, ale mama nadziejęze wyciagniemy więcej:)
100 mln + garcia+b.silva i chyba kazdy byłby zadowolony

kto by przypuszczał że tak się to potoczy, trochę smutno, bo inaczej miało to wyglądać, ale jego wybór

0

@Ghotti
oby tak, ale póki City nie sypnie kasy to Messi z fochem czy bez zostanie w klubie, a City nie wiem w co chce grać, ale za darmo go nie dostaną

2

@horang
tak samo jak fernandes nie sprawdził zę w premiership:)

1

to mają genialny pomysł, w jaki sposób liczą że rozwiąże sprawę z Barceloną?
jedyna ich szanasa aby go pozyskać teraz to złożenie oferty - kasa +piłkarze

a takto zakończy się tak że pewnie wróci do treningów bo nikt nie chce za niego zapłacić a Barcelona nie odda go za darmo

3

@michal26
a potem umiera ci sąsiadka 93 letnia,lekarz pyta się córki tej kobiety czy może wpisać w kartę zgonów COVID

1

@NeroTFP
dokładnie piękna koszulka:)

0

@kkbarca
Jakie info?

1

@NeroTFP
miałem taką samą Ronaldo:)
moja pierwsza koszulka

1

@l0Messini
też na to liczę niech już będzie po całym tym cyrku abyśmy wiedzieli jak kadra jest i na kogo można na prawdę liczyć:)

0

@Ghotti
a potem cały misterny plan poszedł się ....:)

3

@equwesta
wg niego dziennikarze wiedzą lepiej LOL:)

15

@darek60
rozumiem ze jestes kibicem FC Messi, to chyba trafiłeś na złą stronę, to strona kibiców FC Barcelony

0

@Hushovt
A on ma w dupie klub. Ma ważne kontrakt to albo gra albo kary finansowe

1

@itmustbejoke
To idź może mu kibicować A nie FC Barcelonie.

0

@creativeopinion
Klauzula jest ważna. Wynosi 700 mln. 700 może nie uzyskamy ale 150-200 plus jakiegoś sensownego piłkarza jak Bernardo silva i Garcia i niby Oki.
A jak się nie stawu na trening to kary finansowe nałożyć na niego i tyle

0

@LuisSalvano
A czy on szanuje kibiców?
Tak się zachowuje kapitan zespołu i człowiek podobno kochający klub.

Po drugie gdzie napisałem że go nie szanuje?
Dla mnie jest najlepszym pilkarzem w historii ale jeśli odejdzie ikoną już nie będzie.
Ja jestem kibicem Barcelony nie ważne kto w niej gra.

0

@LuisSalvano
Jeśli odejdzie w ten sposób, zostawiając klub w potrzebie, wtedy kiedy akurat potrzebny jest spokój dla klubu to ciężko nazwać to legenda klubu, genialny piłkarz, najlepszy w historii ale nie tak postępuje kapitan i niby człowiek przywiązany do klubu

Popatrz na przykład xavi i Iniesta
Gdzie mu do maldiniego.

Ikoną i legenda to coś innego niż rekordy.

Poza tym czy Barcelona nie dała mu wszystkiego?
No właśnie.
Chce odejść to niech idzie i zostawi nas już w spokoju. Bo tego potrzebuje obecnie klub po takiej klęsce.
Ja jestem kibicem Barcelony więc to może ty jesteś kibicem na pół etatu A nie ja.

0

Komentarz usunięty

0

@bixmix
Dla Ciebie bzdury bo pisze prawdę o twoim bozyszczu. Jak chcesz to może kibicuje już City bo ciężko cię nazwać kibicem barcelony

0

@bixmix
Za lepe na łeb to możesz sobie z moim adwokatem pogadać w celi.
Widzę ewolucja u Ciebie nie ruszyła zbytnio do przodu skoro stosujesz rozwiązania typowe dla małp itp.

0

@Daro-GucioFcB
Już zgłoszone do moderatora. A po niedzieli odezwie się do Ciebie mój prawnik. Każdy myśli że łatwo wyzywać ludzi e necie. Zegnam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?