lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ghotti
no i bardzo dobrze:) oby jak najszybciej klepnac:)
1
@masq
trochę tak:) ale wierzę że będzie inaczej:)
nic mi innego jako kibicowi nie pozostało:)
0
@masq
dużo było w gazetach o tym to raz
2 patrzac na kadre to jedyne sensowne rozwiązanie majac dembele, trincao, messi, coutinho, fati, griezmann, + pewnie przyjdzie Napastnik nowy + jest z nami jeszcze Duńczyk:)
pisałem już pół roku temu, my mamy piłkarzy pod 4-2-3-1 i aby wykorzystać pełen potencjał zespołu trzeba zacząć tak grac
chciałeś ich wszystkich umieścić na 3 pozycjach w 4-3-3- abstrakcja
0
@masq
ansu oki, ale puigowi będzie ciężko o grę w pierwszym składzie,
szczególnie jak bedziemy grali 4-2-3-1
może za rok jak odejdzie kilku piłkarzy, choć liczę bardzo na niego:)
1
@AlwaysBlaugrana
ale praktycznie 0% szans na jakikolwiek puchar
1
@masq
ile 3-4 lata temu, teraz które mieli miejsce w lidze 5?
my też ich wyjaśniliśmy i było to x lat temu, liczy sie tu i teraz
7
@sergio5
co wybrać grę w LM, walkę o zwycięstwo, walkę o mistrza Hiszpanii
czy przejść do aktualnie gorszego zespołu niż Lyon, bez ciekawych perspektyw w najbliższych 2-3 latach, pewnie miejsce w TOP4 to max
ciężki wybór:)
0
@FafitFCB
Bez przesady jak ktoś technikę bez problemu tak kopnie
0
@ProMILs
Bez przesady
1
@DonAndrzejos
Oby. Dembele, depay, fati, trincao dzięki nim atak się zdynamizuje.
3
@NaFazieHitman
Byłoby super:)
1
@FC1899Barca
Weź skończ siać defetyzm.
Skąd wiesz że zero chemii?:)
Wróżbita Maciej się znalazl
0
@escarabajo
A piątka sytuacja to nie była setka
0
@escarabajo
Holendrzy mieli 4 takie setki i slupek:)
0
@badej60
Pewnie tak
0
@Janiama
Może zjada naszych bo na razie jesteśmy tłem dla Holendrów.
Profesorem na boisku to jest depay.
De jong też świetnie. A Zieliński kolejna przeciętna koszulka na boisku
0
@messi564
Liczę że depay i wijnaldum jak najszybciej przyjda
5
No i co depay to magik. Pieknie porusza się z piłką. 2 sytuację sam stworzył.
To transfer mus
0
@messi564
Też tak uważam i wierzę że przyjdzie
0
@Swistus172
Wolę dawać szansę fati i depay.
Widzę go poza klubem
0
No to wydaje się że kadra na kolejny sezon się krystaluzuje.
Ter stegen(pena)
Semedo(s.roberto)- Pique (araujo)-lenglet(garcia)-alba(firpo)
De jong(busi)-pijanic(wijnaldum)
Dembele(trincao)- messi(puig)-depay(fati)
Griezmann(depay)
Wg mnie skład bardzo mocny.
Czekam z niecierpliwością na nowy sezon:)
0
@kacperFCB_
Niektórzy myślą że ludzie wcześniej nie umierali.
W tym roku na różne choroby zakaźne umarło już 8 milionów ludzi.
O jakiej pandemiivwiec mówimy:)
3
@RR
Koleś nie masz bladego pojęcia o prawie. Data w umowie to data. Koniec kropka. A kompromitujesz to się ty takim wpisem
2
@Hushovt
super jakby należycie pożegnanie to była wygrana w finale LM:)
w końcu trzeba się spiąć i ją wygrać ze wszystkie niepowodzenia ostatnio
0
wyglada na to że Messi chyba zostanie, jestem teraz ciekaw jak to Koeman rozegra majac w składzie Griezmann, Messi, Coutinho
0
@Encore
obrona nadal licha, atak nieopierzeni młodzicy,
btw. ciekawe ze u nas o ataku fati, trincao mówi się nieopierzeni i za młodzi:-p
1
@NeroTFP
powiem ci że też mnie próbowali leczyć ostatnio telefonicznie
miałem lekką gorączkę i ból gardła
najpierw z prywatnego ubezpieczenia - pani stwierdziła że jakiś wirus i jak nie przejdzie to zrobić testy na wiadomo co, myśle sobie spoko, rozumiem że jak miałbym gorączke i wyrostek robaczkowy to też kazałaby zrobić testy bo gorączka
2 dnia zadzwoniłem do przychodni mojej - fakt przychodnia ładna, nowowczena,
najpierw telewizyta a potem lekarz kazał mi przyjść do siebei bo musi zobaczyć gardło bo jak stwierdziła przez telefon to sobie można
co się okazało - angina i dostałem antybiotyk + miałem afty w buzi czyli ogólnie armagedon mały
na szczęście trafiłem na normalnego lekarza przez telefon
1
@NeroTFP
ale od tego czasu cały czas boli cię gardło? tak długo? to rzeczywiście coś poważnego chyba
a służba zdrowia - porażka
rozumiem, że jak nie świadczą usług składki też powinny być zawieszone na ten okres
0
@Suzu
nie no szacun, rozwiązaniu kontrakt za porozumieniem stron i pozawala aby jednocześnie oba kluby mu nie płaciły:-p w tym jeden w którym już nie gra:-p
polewka na maxa:-p
1
@MesQueUnClub_87
zgadza się że powinni sie wtedy usuanać, tak samo jak valverde nie powinno byc po liverpoolu trenerem, już w meczu o puchar króla z valencia było widać ze w kolejnym sezonie to nie zadziała
wg mnie zarząd ma wpływ na transfery ogólną sytuację wokół klubu, ale nie ma to wpływu jak piłkarze grają, to oni sami i trener maja na to wpływ
sądzę więc ze z dobrym trenerem możemy osiągać dobre wyniki nawet z bartomeu u steru - choć mam nadzieje ze jak najszybciej odejdzie
nie zrozum mnie źle, takie legendy piłki jak maldini, totti zostawali w klubie pomimo chwilowych trudności
mam nadzieje że tylko z messim czy bez klub pod Koeamanem wróci do ładnego i efektywnego grania
pozdro