lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TrzecieOko
A rzeczywista jest jeszcze nizsza:)
0
@klemens100
A taki jest sens że każdy oficjalnie liczy od wszystkich przypadkow:) jak już tak bardzo chcesz posługiwać się liczbami:) także nie masz racji
0
@klemens100
Wtopa to zal8czyles chyba ty:)
Tak 1% to mało.
Naukowcy nawet mówią że faktyczna śmiertelność jest pon8zej 1% ale ty wiesz swoje:)
Nie zapomnij że grono osób jest nie wykrytych.
Ale spoko żyj dalej w swojej bajce w piwnicy i uciekaj przed swiatem:)
Polewka z takich ludzi jak ty
0
@Maker0
Po prostu robi test wysyła wyniki koniec kwarantanny
0
@tobiasson92
Najlepszy model przyjęli Szwedzi. Dramaturgii u nich nie ma, gospodarka ma się dobrze, po prostu to choroba jak inne i tyle od tak nie zniknie. Będzie wśród nas i tyle a trzeba normalnie żyć
0
@tobiasson92
Psychoza strachu. Ludzie prędzej umrę że strachu niż na covid.
Zresztą ile było już osób co nie udzielono pomocy no bali się i jeździli od szpitala do szpitala aż w końcu ktoś umarł.
W jakiejś małej gazecie to było.
0
@tobiasson92
Super że jest tu jeszcze ktoś myślący:)
Uważaj aby cię nie zlinczowali.
Pozdro:)
0
@MichalZZZ
A Valentino?:) taki tyłeczek i nikt nie wybrał oprócz mnie?
0
@Statistics
Kibic Realu A jednak mądry koles:)
Pozdro
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@klemens100
to że jest więcej zarażoanych niż oficjalne dane chyba akzdy madry wie - o czym mówią też fachowcy ale ty widze lubisz przeczyć rzeczywistości:)
open cases już ci nie pasuje:) bo tam powazne przypadki to 1%:)
niezły manipulant jestes
3
@MesQueUnClub96
słyszałem że pierdniecie nawet jest objawem:)
0
@MaFCB
tylko jak komuś pasuje postojowe to niezłe musi mieć wymagania od zycia:)
najlepiej aby takie osoby siedziały w domu i nic nie dostawały to zobaczymy jak długo bedę bronili restrykcji
1
whoscored podało swoje pierwsze typy na LM
city-real 2-2
juve-lyon 2-0
zgadzacie się? jakieś inne typy?:)
6
@tobiasson92
dokładnie:) a na wiece wyborcze albo kosciół nie robią nagonek?:) ciekawy przypadek
0
@Borneo
a z tym mają:) spoko maski, ogrniczona liczab osób może w pewnych miejscach i tyle:)
mieli to być żołnierze na ulicach w kwietniu - co pisało tu wiele osób że wujek wujka brat komendanta co pracuje w MSW słyszał że,... itp:)
0
@Borneo
jasne że mogą zarazić, dlatego jak ktoś się boi to niech nie odwiedza swoich bliskich starszych i tyle, nie ma innej drogi, albo sie boisz albo się nie boisz
0
@Maker0
nie bo mieli negatywny wynik wiec nie byli na kwarantannie:)
fotograf zawsze może zrobić sobie test na COVID przy negatywnym nie ma kwarantanny
3
@Statistics
nawet tak nie pisz bo zaraz sie zlecą i beda cie besztac:) ale jak to ale co ze zdrowiem mojego dziadka babci
daj spokój już pisałem jak ktoś boi sie o swoje zdrowie niech zamknie sie w domu i nie wychodzi-to takie proste:) a nei chce poświęcać czyjsc komfort dla swojego komfortu:)
0
@Borneo
ale jakie ograniczenia? to że rekomenduja podawać liste gości na weselach, albo karzą nosić maski? tyle wprowadza bo na tyle ich stać, loklanie też moze być coś na kwarantannie 2 tygodnie i tyle:)
świat zrozumiał że życie toczy się dalej i nawet USA funkcjonuje jakoś
0
@Tomo1989
tak zrobili dobrze:) bo nie liczysz ile osób zginęło z powodu tego że nie udzielono im pomocy na czas z powodu tego świrowatego strachu, na to nie patrzysz już bo osoby umarłe na inne choroby którym nie udzielono pomocy na czas się nie liczą- a było kilkanaście przypadków w naszym kraju:)
nie wiem czy żyleś w bańce mydlanej dotychczas ale ludzie umierają.
a po ostatnie tak bo dużo osób np z galerii itp straciło prace - i np, nie mają za co żyć, więc tak jakim prawem ich głód czy depresje czy może samobójstwo stawiasz ponad czyjeś życie? czy nawet to że ktoś nie kupi sobie nowego samochodu albo domu
nie można wybierać dobra jednych kosztem drugich, jak się tak o nich boisz to ich nie odwiedzaj każ im nie wychodzić i tyle, skoro jest tak dla ciebie grożny to po co mają wychodzić z domu? skoro coś chca dla swojego dobra to niech coś poświecą sami a nie wmawiasz aby ludzie ograniczali swoje swobody, dobra dla nich- proste
skoro na zewnatrz jest zło to niech siedza w domu, takei rozwiazanie jest najlepsze bo każdy decyduje w ten sposób o swoim komforcie a nie próbuje się ograniczac swodobe jednych na korzysc drugich - się pytam jakim prawem
0
@Tomo1989
ale co ty pierdzielisz
nagle ludzie zaczeli umierac a wczesniej to co nie umierali?
zrobili bardzo dobrze bo maja wirusa jak każdy ale w odróżnieniu od innych maja zdrową gospodarkę
a ty czemu karzesz wybiera dobro jednych kosztem dobra inncyh- czytaj gospodarki? jakim prawem dokonujesz takiego wyboru? no właśnie
jak ktoś się na prawde boi to powienien się zamknąć w piwnicy i tak żyć a reszcie normalnych zostawic w spokoju
0
@Borneo
jeśli myslisz ze na 1000 pozytywnych wyników każdy idzie do szpitala to gratuluje:)
nie ja wiem że państwo na taką głupotę już drugi raz nie stać i potwierdzają to wszyscy eksperci, bo każdy zrozumiał że to nie powstrzyma wirusa, zresztą ludzie by ich zlinczowali
ale spoko jak chcesz to zamykaj sie w swojej jaskini, jak ci zabraknie kasy nie przychodź do mnie po chleb
0
@Tomo1989
a przytoczysz statystyki z ostatnich dni?:) czy już ci nie pasuje pod retorykę:)
37 zakażonych 2 dni temu, 43 zakażonych wczoraj:) - to chyba jednak tak źle im nie idzie:)
ale są inteligentni bo wiedzą że ludzie i tak się bedą zarażac ale pomału nabywają odpornosc zbiorowa a gospodarka jak u nich wyglada:) a jak u nas:)?
no właśnie
1
@Borneo
bo przeprowadzaja wiecej testów, bo im wygodnie było aby głosić ze wiece i wybory są oki, ale już wesela nie - jak nie skumałes tej zaleznosci to ci gratuluje
0
@Borneo
stad wiara ze nie można tak żyć w nieskończoność, wirus nie minie, jakie lokalne ograniczenia - konkrety bo fajnie się mówi ale konkretów nie podałeś żadnych
a twój lekarz ocenił na podstawie czego? wróżył z fusów?
a pewność taka że państwa polskiego na takie coś nie stać i żaden kraj nie zrobi już całkowitego lockdownu drugi raz - tak mówi każdy trump i inii posłuchaj sobie
ja wiem że może ci się to marzy bo widocznie jesteś leniuchem ale pozwól normalnym ludziom żyć normalnie i pracować, durnym narodem to są ci co słuchaja wszystkiego w mediach a potem przychodzą wiece wyborcze i się wszyscy przytulają i robią sobie focie a potem robi sie nagonkę na wesela
takie działania doprowadziłyby w dłużej perspektywie to rozrób ulicznych i anarchii
0
@PatrykBarca
wyznacznikiem nie jest tak samo jak hattrick rodrygo w LM, ale przynajmniej trincao więcej pograł w dorosłym futbolu:)
rozumiem że zainteresowanie nim wielu klubów to też oznacza ze jest słaby:-p
0
@Borneo
po drugie myślisz że ludzie pozwola zamknac biznesy? rozumiem że na wiecach wyborczych było wszystko cacy i nie zarażali sie ludzie:)?
skończ pprosze bo cięzko się ciebie słucha
1
@Borneo
nikt ci biznesów nie pozamyka bo państwa na to nie stać to po pierwsze
po drugie dziś czytałem artykuł że wykorzystane jest 40% łożek w szpitalach jednoimiennych a i sama liczba tych szpitali została zmniejszona a co za tym łóżek z 10 do 4 tys.
o czym ty więc mówisz
poza tym tak jak kolega pisał wyżej pod respiratorami jest chyba ok. 70 osób w całej Polsce i uwaga pomimo wzrostu wykryć ciągle waha się to miedzy 60-70 osób
0
@Toretto
no normalnie, najmądrzejszy kraj w Europie, wirusa i tak każdy ma a ich gospodarka ma się świetnie:)