lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tobiasson92
Szwecja mądry kraj:)
0
Niezły z ciebie len
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@tobiasson92
Ludzie jak gatunek to debile po prostu:) A najlepsi byli wczoraj Guardiola i zidane i uścisk dłoni po meczu:) piękny obrazek normalnosci
2
@frytek92
Co ty pierd...
0
Panowie jak to jest. Oglądam Juventus i oni grają w strojach na 2020/21 sezon.
A ktoś tu mówił że UEFA zabronił. To jak są równi i równiejsi.
Nie mówię już o karnym dla Juve bo to parodia
1
@NeroTFP
nikt nie ogarnia przecież to osły są w rządzie, wystarczą maseczki, odlegołść i nie byłoby potrzeby tworzenia sztuki dla sztuki
a najlepsze jest to że kina, siłownie zamknięte, a do kościoła wejdą ludzie i beda siedziec na sobie
0
@macio_944
dobre:)
2
to jak dziś obstawiamy:
City - Real 3-2
Juve- Lyon 2-1
Proponowałem wczoraj zabawę za kasę ale widze nikt nie był chętny:-p
Jakie wasze typy:)
2
@MichalZZZ
zdecydowanie Zlata Alexandrovna
0
@tobiasson92
spoko a co mówi ten artykuł i skrót KW?
2
@Danny Gaucho
no to jak na 3 ligę (rozumiem 4 poziom rozgrywek) to ceny chyba przesadzone
najgorsze że tak nie załatwi sprawy bo kibice jak sie uprą to nie pojda na stadion nawet przez złość za te słowa
Pozdro:)
1
@TheGoldenEleven
zdecydowała pomoc i bramkarz:)
jedno pytanie nie lepiej locatlelli za Castrovili?
spoko to czekamy na Niemcy i Polska też ciekawie bedzie w tym zestawieniu:)
0
@NeroTFP
która to liga 3,4? no to chyba na biletach klub nie zarobi w tym roku
0
ktoś dziś poruszył temat NFZ
jakie macie zdanie? ja się w ogóle zastawiam jak to jest że płacimy od tego % od wynagrodzenia - i tym sposobem jedni płacą 300 PLN za to inni 600 a jeszcze inni w tysiącach? gdzie tu uczciwość?
rozumiem emerytura jako % od wynagrodzenia - więcej zarabiasz więcej dostaniesz emerytury, ale składka zdrowotna jako % od wynagrodzenia
0
@Bobo25
plomby na NFZ od 1 do 3:) to hojnie z ich strony:) ja pierdziel że jeszcze takie characze co miesiac sciagaja człowieka
0
@chudymc
i podziękuj jej że stawia:) a na koniec może rzucić kiedy kolejny raz gdzieś wychodzimy?:)
1
@TheGoldenEleven
pomoc wyglasa u nich bardzo obiecująco - i chyba dlatego wyprzedzili Holendrów:)
no i chiesa:) aż z ciekawości popatrzyłem na jego wynik w tym sezonie 10g 6 asyst:) jak na 22 lata całkiem przyjemnie ale nie wydaje mi się aby to byl piłkarz który będzie kiedyś regularnie zdobywał po 25+ w lidze, bardziej 15-20 pewnie:)
od razu przypomniał mi się simeone bo nie kojarzyłem go ze składu Argentyny - patrzę a on ma już 25 lat:) kurczę a byłem przekonany że góra 22-23 właśnie:)
no zobaczymy gdzie oni bedą za 1, 3 lata - wg mnie największą karierę zrobi tonali:)
a do pomocy też bym wrzucił locatlelli jak Hiacynk
0
@tobiasson92
Bo to debil jest:)
0
@chosenone
nie niezłe masz wyparcie - algierczyk podróżował samolotem do Paryża i nikogo nie zaraził na lotniksu? bo szybko trafił do szpitala? kurde co to za abstrakcja
to ja kw końcu jest to super zaraźliwe czy nie? bo mieszasz się w zeznaniach jak ciasto w robocie kuchennym - ŻENADA
poza tym jakie przypuszczenia? - kłamiesz na każdym kroku - Francuzi podali to do oficjalnej wiadomości, ale spoko wierz w co chcesz
tak nieuodporniony organizm że większość osób przechodzi go bezobjawowo - temu też zaprzeczysz?
są nawet badania na to, Uniwersytet Standford zbadał nawet pewno hrabstwo w USA w celu badania naukowego- oficjalnie było w tym hrabstwie 40 tys. zarażonych - w ich badaniu wyszło 450 tys. bodajże- o czym my tu mówimy
tak osobiście wirusa Ebola się bardziej boję bo jest kilkadziestat razy bardziej smiertelny
i tak kolega odkrył tajemnice bo za COVID dostawali extra kase- jak chcesz to się go spytaj jest tu na forum - RadekACCA
KOŃCZĘ TĄ DYSKUSJĘ
0
@Tomo1989
ale mimo wszystko granie równa sie kasa z praw telewizyjnych
wiec sadze ze i samym zawodnikom bedzie zalezalo na graniu aby kluby miały kase na ich wypłaty
0
@german_17
teraz jakoś nie było problemu wiec sadze ze i w nastepnym seoznie nei bedzie problemu
0
@Thomas99PL
dokładnie, mama nadzieję że dojdzie do zamieszek bo to są jaja pomału
zero rozsądku, zero składu, zero logiki - żenada
0
@chosenone
oj kłamczuszku - podałem ci prawie 8 mln ludzi na świcie co umarli na choroby zakaźne - znane nie znane nam umarli
jakoś z tego powodu nie było zamykania gospodarki?
domyślać to sobie możesz- ale słabo ci to idzie, wiem to od lekarza z mojego miasta, siedzą i nie maja objawów ale ich nie wypuszcza
to że kolega z Irlandii pisał już o tym że płacą im za COVID już nie skomentuje
a błędu w logicznym rozumowaniu to widzę ty masz i to nie małe
zadałem pytanie co od 12.2019 się działo do lutego w Europie 2020?
co takie zaraźliwe i brak tragedii w Europie?
to już mój ostatni post do Ciebie bo szkoda generalnie klawiatury
bez odbioru
0
@german_17
ja myśle że się uda:)
już 2019/20 wielu skazywało na straty
ja nie wiedze problemu czemu miałby sie nie rozegrac
0
@Thomas99PL
całej gospodarki nie zamkną bo jednak byłby zamieszki, choć uważam że i teraz mogą się zacząć zamieszki niedługo - kina, siłownie - komu oni są winni? - szczerze i dobrze
1
@Thomas99PL
to co zamykamy wszystkich chorych na HIV/AIDS:)
0
@chosenone
Thomas99PL
4 minuty temu
Dyskusja
1Poleć komentarz
Polecają
Liczba zgonów w 2020 na godzinę 14:30 dzisiejszego dnia :
---------------------------------
7.772.995
Zgonów z powodu chorób zakaźnych w tym roku
---------------------------------
4.551.243
Zgonów dzieci poniżej 5 roku
---------------------------------
25.471.362
Aborcji w tym roku
---------------------------------
185.071
Zgony matek w czasie porodu w tym roku
---------------------------------
42.000.156
Osób zakażonych HIV/AIDS
---------------------------------
1.006.561
Zgony spowodowane przez HIV / AIDS w tym roku
---------------------------------
4.917.609
Zgonów spowodowanych rakiem w tym roku
---------------------------------
587.318
Zgonów spowodowanych malarią i w tym roku
---------------------------------
2.993.245
Zgonów spowodowanych paleniem papierosów w tym roku
---------------------------------
1.497.567
Zgonów spowodowanych alkoholem w tym roku
---------------------------------
642.084
Samobójstw w tym roku
---------------------------------
808.271
Śmiertelnych ofiar wypadków drogowych wypadków drogowych w tym roku
---------------------------------
rozumiem że innych chorób zakaźnych się nie boimy?:)
1
@Thomas99PL
spoko rozumiem że malarii i innych chorób zakaźnych się nie boimy:)
0
@chosenone
podaj mi przykłady tych normalnych lekarz, bo fajnie się tak pisze
ja też mogę podać przykłady normalnych lekarzy co mówią że trzeba zachować ostrożność ale się nie bać tego i nie wpadać w paranoje
WHO zresztą też pochwaliło Szwecję ale może to do Ciebie już nie dotarło
w mnie w jednoimienny leżą Ukrainki i malują paznokcie i ogladają TV - tak są ciężko obłożone, ale wypuścić ich nie chcą
obudzisz to się ty jak zobaczysz jak przez rekonstrukcje gospodarka upada i nie będzie kasy na wypłatę dla ciebie to może się kapniesz ze coś jest nie tak
na koniec tylko dodam - no i co z tego że Szwedzi mają proporcjonalniej do nas dużo zachorowań i zgonów? wcześniej ludzie nie umierali?
rozumiem że wg Ciebie od pierwszego przypadku we Francji (12.2019) w Europie do stycznia, lutego było wszystko oki? tak to zaraźliwe że ludzie normalnie żyli
zresztą obejrz sobie obrazki z wieców wyborczych i polityków to zobaczymy czy ci coś to da do myślenia
Boże jak cię czytam to normalnie powątpiewam w ludzi
żegnam i bez odbioru bo szkoda mojego czasu na Ciebie