lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Borneo
tylko niczego już nie zamkną, mogą być lokalne ograniczenia
rozumiem że wybory i wiece nikomu nie przeszkadzały:)
a liczba zarażonych wynika z ilości robionych testów z niczego innego
0
@Tomo1989
podaj dane a nie rzucaj hasła, teraz akurat idzie im najlepiej w europie a i gospodarka jest w normalnym stanie
0
@PatrykBarca
nie no spoko hat trick w LM, rozumiem że to wyznacznik wielkści piłkarza:)
tak jak w przypadku mitroglu, rui pedro, yilmaz, grafite i wielu innych którzy też strzelali hat trick w LM a kariery zrobili powiedziałbym średnie
1
@FanRamosa
nasi piłkarze na boisku, realu przed telewizorem:) wchodze w to:)
0
@Maker0
inna sytuacja w naszym sklepie tez był ktoś chory, 2 tygodnie kwarantanny ale w tym czasie pracowali pracownicy tymczasowi i sklep funkcjonował normalnie:)
także można
0
@Maker0
podałem ci też argument o sytuacji u mnie w firmie gdzie jedna osoba na 8 z pomieszczenia miala pozytywny wynik:) ale widzę czytasz to co ci wygodne
1
@michal26
a może być nawet mniej jeśli mają tak jak w Irlandii płaconą extra kase za COVID
ja straciłem wiare w ludzkość już dawno
pzodro:)
0
@klemens100
a jak obliczyłes smiertelnosc ? nawet wg danych rzadowych 1700 zgonów na 47000 przypadków to 3,6%, a chyba nie wierzysz ze zarażanych jest tylko 47000 ludzi w Polsce?
we Francji mieli przypadek w grudniu 2019 tego wirusa- podały to tak lubiane przez grono użytkowników tu media, rozumiem że od grudnia 2019 do marca 2020 w Europie był względny spokój:)
Jeśli tak to gratuluje.
Coraz bardziej wątpię w ludzkość.
2
@michal26
ja cię w całości rozumiem i popieram twój pogląd:) najbardziej to ludzi zabija strach:)
ale co się dziwić jak dla nich najważniejszy jest szklany ekran i to co tam powiedza:)
1
@michal26
tak samo jak z osobami co pracowały iw galeriach i potraciły prace np.
2
@pt9
możesz pisać dowolnie i tak ci nie uwierzą tylko mediom:) bo dla nich to co podadzą media to swiete:)
1
@michal26
dokładnie:) ale widzę coraz mniej jest mądrych osób na tej stronie:)
2
@NGTRX
który zależy od liczby testów, od niczego innego, to czysta sttystyka, tak na prawde to nei wiemy czy to wzrasta czy nie, jakby przeprowadzili 50 testów dziś to może wyszłoby im nawet 5 osób i wszyscy by piajli z zachwytu jak spada liczba
2
@michal26
daj spokój dokładnie niektórzy sieją panikę:) niedługo przed przeziębieniem i grypą beda uciekać, jakby tego nie było od lat
0
@bodzio10
wejdz sobie na artykuł onet.pl a potem go uważnei przeczytaj a wnisoki wysun sobie sam
zęgnam
0
@kkbarca
pogadac można:)
0
@Striker
a tego nie wiesz, bo niewiadomo czy by sie reszta zaraziła od niego
już ci pisałem u mnie w firmie ze przy bliskim kontakcie w jednym pomieszczeniu na 8 osób tylko 1 osoba miała wynik pozytywny
0
@Janiama
druga sprawa z tymi kwarantanami to nie zawsze zamykaja- szwagierka była na komunii gdzie u kogoś wykryto, dzowniłą do sanpeidu bo kazali sie zgałaszac, i wypytali ją tylko czy ma jakieś objawy czy nie i tyle, nie miała żadnej kwarantany
0
@Striker
to wystrczy zrobic testy piłkarzom i tyle, chory wtedy odizolowac a reszta gra:) chyba ze caly zespół chory to 2 tygodnie kwarantanny a póxniej odrabiamy mecze:)
koniec tematu
zreszta piszesz o kontakcie u nas w firmie w wawie ktos miał wynik pozytywny, praocwał w 8 osób w pokoju niedużym może 20-30m2 i co zrobili testy i tylko ta osoba była zakażona a kontakt mieli codzinnie - także takei to czary mamy z tym wirusem
1
no właśnei wcześneij dopiero był gupota - zamykamy, ale chyba zapomnieli powiedziec wirusowi ze ma zniknąć, od zamykanai on nie zniknie, musimy sie nauczyc normalnei z tym życ i tyle
Szwecja daje dobry przykład
0
@Janiama
ale kwarantanna trwa 2 tygodnie:) od 2 tygodni firmy nie upadna
w Niemczech np, u znajmego jak kots ma to cała zmiana idzie na 2 tygodnie a firma normalnie pracuje, takze wyluzuj
u Mariano jakoś wykryli a Real leci do Anglii na mecz
sądzę ze w sporcie to bedzie normalne i każdy piłkarz jak będzie miał to idzie na kwarantanne i tyle a reszta gra dalej, bo inaczej to ciagle by przekladali mecze
to tak samo jak z kontuzja, masz nie grasz, nie odwołują z tego powodu meczów twojej drużyny
0
@PatrykBarca
na razie to trincao wiecej poakzał w futbolu niz vinicius i rodyrgo ale spoko
0
@bodzio10
spoko to niech nie wpuszcza zobaczymy gdzie ją to gospodarcza doprowadzi:)
a ty siejesz popeline jak n onet.pl - gdzie też artykuł że kraje wprowadzaj ograniczenia
a potem wchodze w artykuł i czytam i praktycznie wszystkei kraje normalnei otwarte tylko czesc wymaga testów na wjazd albo sugeruje ale nie wymaga kwarantanny:) albo zbiera tylko dane osobowe, ale hasło gurnolotne
3
@Janiama
a kto powiedział że nie ma wirusa? wirus jest i będzie
które firmy zamykają? bo szczerze ja wsród znajmowych słysze że każdy wraca do pracy
to że miejscowo moze być jakaś firma zamaknieta na 2 tygodnie bo kogos wykryli to tak bedzie
ile lat masz własny biznes? zachowujesz sie jakby ci na nim nie zależało bo siejesz wszedzie popeline, strasz dalej ludzi to zobaczysz ilu ci bedzie kupowało buty
a szkoły powinny wrócić normalnie:)
ja tam od czerwca prowadzam córkę do przedszkola i jakoś wszyscy w przedszkolu normalnie żyja:)
1
@Janiama
no i wrócił nadworny pesymista:) no i co z tego co to za różnica czy 680 czy 800 czy 400 czy 1500? żadna, wirus nie zniknie i trzeba z nim żyć:)
janiama ty chyba musisz sobie znaleźć zajecie bo siejesz popeline tutaj
0
@klemens100
strach się bac:-p
0
@bodzio10
a kto napisał że się boję? naprawdę masz jakieś paranoje czy po prostu lubisz ludziom wkładać jakieś słowa do ust?
badania naukowe na razie potwierdziły że w wypadku tego wirusa nie ma sezonowości - czytaj temperatura nie ma na niego wpływu - ale spoko wierz w co chcesz wierzyć
moze mniej popularne sporty bede odwoływane ale te wiodące prym jak piłka nozan ,koszykówka hokej czy siatkówka bedą normalnei funkcjonowac
a czy siatkówka w lato ogólnie grała? czy mieli przerwe? no właśnie
zegnam i bez odbioru
0
@bodzio10
to rozumiem że ludzie mają się teraz bać też grypy?:-p
wg ciebie nie wrócił bo podajesz pojedyncze przykłady, a większość jednak wróciła - piłka nożna, koszykówka, hokej, siatkówka, formuła 1 itp itd., ale jak chcesz zakamufluj dalej rzeczywistość ja odpadam bo to bez sensu gadka z toba
3
@ukiii
Valentina Grishko - rzeczywiście tyłeczek nieziemski:)
3
@MichalZZZ
Valentina Grishko