1

Araujo

to chyba kontuzja Inigo przesądza że Araujo zostanie przynajmniej do końca sezonu a ewentualny transfer latem

swoją drogą kiedy Christensen z końcu wróci bo by się przydał teraz przy tym maratonie meczów?

3

Pilka nożna upada

Tak w nawiązaniu do tych rejestracji.
Prze żenujący jest zachowanie niektórych klubów i piłkarzy oraz samej la ligi.
Mowia o integralności, uczciwości ale gdzie tu jest dobro piłkarzy.
Uwaga my mamy kasę na tych piłkarzy to nie jest kwestia że nie mamy kasy. Uwaga mieliśmy tez dokumenty potwierdzające przychody. Tylko la liga wymagała przelewów co nie jest w żaden sposób równoznaczne z przychodem. I Uwaga jakby ci piłkarze byli kupienie teraz w styczniu spokojnie byliby zarejestrowani.
O czym my mówimy.
Jaki brak uczciwości. Gdzie tu patrzenie na piłkarzy gdzie nie mogą wykonywać pracy. Jak ci prezesi innych klubów mówią o poszanowaniu prawa uczciwości itp.
Zygac się chce na takie oświadczenia.
Rozumiem jakby nas nie było stać itp. Ale w takim wypadku?
Świat i sport upada

0

@Criss18Barca
czy ja wiem, a ile medali IO ma Kraft? ile złotych?
Kamil ma 3 zlote medale olympijskie gdzie Kraft nie ma nic
Kamil ma 3 TCS, gdzie Kraft ma jeden
wg mnie to wyrównany poziom nie powiedziałbym że Austriak lepszy

0

Tah, Mitchel, Kimmnich, TTA, Davies, Jonathan David, Salah - trochę tych pilakrzy bez kontraktów bedzie w to lato

mi się marzy zobaczyć Salaha w naszych barwach tylko teraz przy Yamal to chyba nie ma sensu a na 9 też Salah chyba się nie nada

0

Tah, DPŚ, LO, LS, 9

to realne pozycje które musimy wzmocnić w kolejnym okienku albo 2

bez duzych odejść się nie obędzie, trzeba nauczyć się zarabiać i sprzedawać

Araujo jeśli faktycznie nie che to pora sprzedać, de jong po prostu sprzedać, fati, garcia też - kasa potrzebna

Tah i szukać jeszcze jakiś zawodników z kończącym się kontraktem na te pozycje a trochę tego będzie w lato + jeden wielki transfer na LS lub 9 i będzie oki

2

Jeśli mamy plan i w miejsce Araujo ma przyjść Tah a za Araujo przyjęlibyśmy coś w granicach 50 mln to byłoby na wzmocnienie innych pozycji i podniesienie jakości zespołu.
Sprzedaże duże nieuniknione.
Czas jeszcze na Holendra

1

@ShawnC
przy pierwszym Raphinha i Yamal dobijając to był obowiązek bramki, ale wyszło jak wyszło, trudno

ale akcji na gol było dużo

1

@mrboom
tym bardziej to boli że po na prawde dobrym meczu wtedy przegraliśmy
Atletico ile miało wtedy 4 strzały

no cóż trzeba się im zrewanzować u nich i walka o mistrza będzie dalej

0

Gavi, Pedri, Casado, Olmo i chyba piąty do gry Pablo Torre:)
brakuje trochę zmiennika dla DPŚ ale na razie chyab trzeba będzie sobie radzić Garcia/Christensen

potrzebny na dziś LO, LN i DPŚ i kadra byłaby prawie kompletna
9 to będzie kolejny temat do załatwienia bo Lewy już wiekowy

0

Wczoraj na prawdę zagraliśmy dobre spotkanie i tylko szkoda nieskuteczności bo spokojnie mogło być 4/5-1 dla nas:)


0

@Lokusekpl
Jakie 50? Pewnie z 35 by wyszło. Ale ile mamy luki nie wiadomo. Zresztą na ten moment trzeba załatwić sprawę z Olmo.

1

Skoki
Ale piekna sprawa że TCS ygral ktoś nowy:) piekne utarcie nosa Kraftowi.
Oby tylko inne nacje doszły teraz do głosu w kolejnych konkursach:)

0

@Uukasz_93
Czemu kompromitacja był słabszy i tyle:) piekna sprawa że przegrał

0

Może i Laporta ponosi jakas winę ale to co robi la liga to cyrk na kółkach.
Miało być ze podpisana umowa z Nike i koniec problemów z FFP.
Umowa podpisana to nowa zasada premia za podpis rozbitana lata umowy.
Uwaga mimo że premia zapłacona z góry.
ak nie da się działać jak ktoś ciagle zmienia ci zasady.
Ja tam czekam aż Barcelona w końcu odejdzie od LA Ligi,mówiło się o lidze francuskiej kiedyś ze by ich chętnie przyjęli. To jylby świetny ruch.

0

@polcza
Ale jak nie ma winy. Koles poczytaj ile premi dostaliśmy od Nike za przedłużenie umowy. Ale La Liga dziwnie tego nie akceptuje. Żenada

0

@TheNekro94
Jak można pić wódę przeciez to badziewie

0

@MesQueUnClub_87
Mitsubishi to premium xD:)
Widziałem 4 letnie Toyoty pełne korozji także daj spokój.
Osobiście mam wypasioną Czeszkę i na pewno jest lepsza od japońców i Niemkę i w życiu bym nie zamienił.


1

@pawelfcb22
czy stać czy nie nie wnikam

a czy kupisz BMW, Audi czy Volskwagen albo Skodę to według mnie w dzisiejszych czasach aż nie ma takiego znaczenia

możesz mieć czasami tak mega fajne wyposażone auto nie premium w dzisiejszych czasach że szok

według mnie liczy się aby Tobie się auto podobało i spełniało twoje oczekiwania

ale też uważam że nowe to nowe, zero problemu, mnóstwo nowoczesnych rozwiązań i tyle wystarczy

0

@MesQueUnClub_87
a które to Japończycy robią tak świetne auta te co są całe w korozji?

0

Masakra

Nie wiem czy widzieliście ostateni 5 kolejek to 2 punkty na 15 i ostatnei miejsce w tabeli - UWAGA mecz z Mallorca rozegrany awansem 19 kolejka

przecież to żenada i uwaga gralismy ze słabym ekipami w tym okresie

forma obecnie jest tragiczna niestety

0

@ranger3120
Samochod z Android Auto :) nie ma nic lepszego

0

Żenada Żenada i nic więcej.
Człowiek się cieszy ale ciągle to samo. Nawet już w taki meczu jak z Leganesnie można być niczego pewien.
Ile zdobyli w ostatnich 6 meczach 5 na 18 punktów.
Poziom żenujący.
Ja mam dosyć.
Na wsparcie trzeba sobie zasłużyć a jak widać oni mają kibiców w dup..

0

@TheNekro94
No nie wiem czy są takie głąby.
Ale bądźmy szczerzy jak ktoś już płaci 32% to już jest stratny.
Sadze ze tez byś się wkurzał jakbyś w pewnych miesiącach dostawał kilka tysięcy mniej na rękę. Chodzi tu trzeba o aspekt plynnosciowy.
Zreszta 2 próg od 120 w naszym kraju to żart. Jak ktoś już przekorczy 10 tys. Brutto czyli ile 7 ns rękę to uznawany jest przez Państwo za bogacza i ściągają z każdej nadwyżki lichwę.
Ten limit powinien być co najmniej 2 a nawet 2,5 rażą większy I wynosić w granicach 300 tys. PLN.

0

@TheNekro94
ale co ty pierdzielisz koleś?

od nadwyżki płacisz 20% wiecej podatku
w jaki sposób jest to niby uczciwe? żeby kogoś karać bo zarabia więcej?

ostatnie miesiące roku kilka tysiecy mniej do ręki, jak rozłoze to na cały rok to też mam gruby hajs średniomiesięczniecznie w plecy

15

wygrana na stadione BVB gdzie nie przegrali od bodajże 3 lat w LM, a tutaj niektórzy narzekają

zagraliśmy wczoraj na prawdę dobry mecz i zasłużenie wygraliśmy po 6 kolejkach mamy 15 pkt

z Benfica i Atalanta u siebie mamy spore szanse wygrać i zajać wysokie miejsce na koniec fazy grupowej:)

brawo za wczoraj

a komentowanie na Canal + poziom żenujący, miałem wrażenie że komentują kibice BVB albo Realu

Visca el Barca

0

@KamQiX
pierwszy próg płacisz ile 12% przy drugim 32%,
wpisz sobie w kalkulatorze bankier jakąś większą kwotę to zobaczysz jakie to złodziejstwo wobec tych co zarabiają więcej
ja też mam kilka tysięcy mniej w drugim, ale rozliczam się z żoną i ulga na dzieci biorę więc w zeznaniu rocznym zawsze coś tam na koniec roku dopłacam aby w ciągu roku nie zabierali tyle kasy

0

@pt9
czy zbliżony? nie powiedziałbym, BVB potrafi przede wszystkim grać u siebie, na wyjeździe to dużo słabsza ekipa w Bundeslidze anwet meczu na wyjeździe nie wygrali w tym seoznie a u siebie zremisowali nawet z Bayernem

1

@Beztroskii
w pełni się zgadzam, BVB chyba od 3 lat nie przegrało u siebie w LM
a my w tym meczu byliśmy lepsi od nich i chyba wynik 2-3 najlepiej oddaje przebieg spotkania

2

@Borneo
z Leganes u siebie kolego

0

@Boss227
Niby czemu? Najtrudniejszy mecz w tym tygodniu bo na wyjeździe z BVB. U siebie byśmy spokojnie z nimi wygrali bo BVB jest slabe na wyjazdach. A pozostałe 2 mecze to mus 6 pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?