1

Błagam nie! Każdy byłby lepszy niż on. To ja już wolę, żeby Xavi został.
Pracował w Porto, były sukcesy.
Później była Chelsea - zdobył chyba że 2 mistrzostwa. Sukcesy były.
Potem był Inter - sukcesy ogromne.
Real Madryt - brak sukcesów.
Chelsea - brak sukcesów, kompromitacja i bardzo szybkie zwolnienie.
Manchester United - triumf w LE i wicemistrzostwo Anglii, a później zwolnienie.
Tottenham - brak sukcesów, bardzo szybkie zwolnienie.
Roma - początkowo zapowiadało się nieźle, triumf w Conference Cup, potem kompromitacja i błyskawiczne zwolnienie.
Nie trawię gościa, jego stylu gry, autobusu i z każdego klubu, jakim pracował przez ostatnie 14 lat zwalniali go i odchodził w atmosferze skandalu. Mit o "wielkim Mou" upadł tak mniej więcej tuż po 2010 roku.

0

@Czarny_ck No oczywiście, że prawa - na lewej jest tragiczny. Ja bym go widział na PS, u boku Lewego i Felixa lub Yamala. Taki zmiennik Raphini byłby git. A przynajmniej warto spróbować. I tak już o nic w tym sezonie nie gramy (wątpię, żeby Girona coś namieszała z wicemistrzostwem), to kiedy jak nie teraz jest idealny czas na eksperymenty?

0

"Trener dostrzegł, że budowa jego projektu nadal postępuje".
Że co???
K***a, w którym miejscu?
Jeśli uznać, że w sezonie 2022/2023 zrobiliśmy zdecydowany krok do przodu w porównaniu do sezonu 2021/2022, to w obecnym zrobiliśmy 4 kroki wstecz.
Spójrzmy prawdzie w oczy: pod wodzą Hiszpana, drużyna stoi w miejscu lub wręcz się cofa.
Xavi to niewątpliwie jeden z najlepszych pomocników w historii futbolu, ale trenerem jest przeciętnym (słabym?).
Panie Xavi - czas już się pożegnać.
Skoro naprawdę nie ma kasy na innego trenera, ja bym dał porzadną szansę Marquez'owi.
PORZĄDNĄ - nie taką, że Deco kupuje mu i sprzedaje, kogo on nie chce/chce, a przy Laporcie nie będzie mógł nawet swobodnie pierdnąć.

0

Tak, moim zdaniem możnaby wypróbować Portugalczyka na pozycji skrzydłowego. W ofensywie jest wyśmienity, w defensywie tragiczny. Ja bym go zostawił - oczywiście jako rezerwowego. Tzn. wykupił za max 10-15 mln, inaczej nie ma sensu.

0

@masik86 No wiadomo, że nawet, jak byśmy tak wygrali dzisiaj, to i tak trzeba mnóstwo szczęścia. Będziemy mądrzejsi dzisiaj o 23 :)

0

@masik86 No nie zgodzę się, że mistrzostwo jest przegrane. Jak byśmy tak dzisiaj wygrali, a prześcieradła vel. tampony zgubili punkty w następnej kolejce (wyjazdowy mecz z Realem Sociedad) to będzie niezwykle ciekawie i gorąco. Tym bardziej, że oni jeszcze mają wyjazdowy mecz z Villarealem i domowy mecz z Betisem. A przy odrobinie szczęścia to i mogą stracić punkty w wyjazdowym meczu z Granadą.

0

@masik86 Remis nie będzie git. Będziemy mieć stratę 8 punktów, na 6 kolejek przed końcem sezonu. To praktycznie oznacza odpuszczenie mistrzostwa ;(

1

Nie, nie i jeszcze raz nie!
Piłkarz kompletnie dla nas zbędny.
Poza tym to w zasadzie jest pomocnik (owszem niezły) i to środkowy, a u nas już są Pedri, Gavi, Gundogan, de Jong, Fermin i Roberto. Co prawda może on grać jako lewoskrzydłowy, ale na tej pozycji jest co najwyżej przyzwoity. Do tego mamy na tamtej pozycji niezłego Felixa, Lamine też tam może zagrać, a nie wiadomo co z Ansu Fatim. Transfer byłby ok, ale za max 10 mln, a to raczej bardzo mało prawdopodobne.

0

@martool2 Masz rację, chcemy go... ale nie za 80 baniek

0

@bary Ja tam w niego wierzę. Ostatnio coś tam grał. W meczu w Paryżu był dobry. Chociaż w sumie z Robertem jak z Dembele - zależy, co mu się wylosuje.

2

Czyli w niedzielę gramy 11 na 12. Ech...

4

Ludzie, ogarnijcie się!
Jak czytam tu niektóre komentarze odnośnie Ronalda, to ręce opadają.
Tak, Araujo popełnił błąd i najprawdopodobniej przez ten błąd przegraliśmy dwumecz.
Ale, żeby od razu go sprzedawać?
Taki błąd może każdemu się przytrafić.
To jest stoper - gra na jednej z najbardziej newralgicznych pozycji na boisku.
P.S. Kibicem się JEST, a nie BYWA.
BARCA na zawsze! Visca el Barca!!!

0

Według mnie czerwona kartka była ewidentna.
Podobnie jak ewidentny był rzut karny na Ilkayu.

0

Panie dr Jong: Fc Barcelona podnosi się od 8 lat i podnieść się nie może.

0

@Hogart Nie Ty jeden.

7

To dobrze, Dembele nie chowa urazy do Fc Barcelony. Ale ja chowam ogramną urazę do Francuza...

0

Że co???
Jaką niby P$G ma drużynę?
Ten "klub" to jest zlepek piłkarzy za + 60 mln (nie wszyscy).
Bez Mbappe (i może jeszcze Vitinhy) to byłby zwykły europejski przeciętniak.

0

No to cudownie. I co nam to k***a teraz daje?

4

"Pewną niewiadomą jest oczywiście kwestia reakcji publiczności, która jest mu raczej nieprzychylna(...)" No to chyba jest żart.
Reakcja publiczności winna być jedna: w*********ć go na taczkach!!!
Za to co zrobił z naszego ukochanego klubu gość powinien dożywotnio siedzieć za kratkami.

0

No to szykuje się piękny pokaz fajerwerków przed hotelem z piłkarzami P$G w nocy z poniedziałku na wtorek. Aż żałuję, że tego nie zobaczę ;)

8

Muszę tym razem przyznać rację Jeb...(tfu) Tebasowi, że Vinicius jest ofiarą. OFIARĄ LOSU. Od siebie dodam, że jeszcze pajacem, klownem i błaznem. Dodałbym jeszcze kilka epitetów, ale nie przystoi tak z rana, poza tym zaraz by mnie zbanowali za wulgaryzmy.

6

Odejście Ousmane Dembele w 2023 roku do arabów to był (nie bójmy się tych słów) najlepszy transfer w historii Fc Barcelony.

1

Obstawiam w rewanżu na Etihad Stadium porządny w******l dla szmaciarskich. W Manchesterze wrocą de Bruyne, Walker i Ederson. Nie oszukujemy się: bez KDB Manchester City traci co najmniej 40 %swojej siły. Mój typ: taki jak w zeszłym sezonie, 4:0

0

@Rewolucja123 Też mi się tak wydaje.
1 gol w meczu z Atletico na Wanda Metropolitano, 2 gol z Atletico na Olimpijskim i 3 gol z Porto również na Olimpijskim.

0

@Pawwwweeeell Takim wynikiem też nie pogardzę. A już wynik 2:0 dla nas będzie genialny ;)

3

No i środę ta passa się skończy :)
Obstawiam, że jak wygramy w Paryżu (myślę, że będzie 2:1 dla nas) to awansujemy do półfinału.
Visca el Barca!!!

1

Nawet, jak go oddadzą za darmo, to będzie ogromny plus ;)

0

A mnie się wydaje że Mbappe vel. Żółw nigdzie nie odejdzie.
P$G da mu kupę siana i zostanie w Paryżu, znów jak dwa lata temu i w ubiegłym roku pokazując szmaciarzom środkowy palec :)

0

Kounde jak dla P$G cena po starej znajomości: 180 mln.
A co do Forta, to niech idą się j***ć

0

@alone49 Gramy u siebie z drużyną z dolnej połowy tabeli. Kiedy, jak nie teraz jest czas na rotacje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?