1

Nawet, jak go oddadzą za darmo, to będzie ogromny plus ;)

0

A mnie się wydaje że Mbappe vel. Żółw nigdzie nie odejdzie.
P$G da mu kupę siana i zostanie w Paryżu, znów jak dwa lata temu i w ubiegłym roku pokazując szmaciarzom środkowy palec :)

0

Kounde jak dla P$G cena po starej znajomości: 180 mln.
A co do Forta, to niech idą się j***ć

0

@alone49 Gramy u siebie z drużyną z dolnej połowy tabeli. Kiedy, jak nie teraz jest czas na rotacje?

2

W tym meczu obowiązkowo odpoczynek dla Gundogana, Lamine'a, Kounde i Roberta. W meczu z Las Palmas i to u siebie to my powinniśmy wyjść ultra rezerwami.
Taki skład bym widział:
ter Stegen - Cancelo - Araujo - Martinez - Fort - Fermin - Roberto - Casado - Raphinha - Roque - Felix (ewentualnie Torres, jak jest w pełni zdrowy).

1

A już myślałem, że nigdy nie będę czuł większej antypatii do piłkarza po C. Ronaldo.
Byłem w ogromnym błędzie.
Teraz się okazało, że Ronaldo przy Viniciusie to ja wręcz uwielbiałem xD

1

Myślę, że rywal spokojnie w zasięgu, a do tego w półfinale każdy przeciwnik jest do przejścia. W finale na 95 % będzie Manchester City.

20

Sprzedaż Ronalda to byłby strzał (nawet nie w stopę) w jaja...

1

"Barcelona jest pewna, że zatrzyma Cancelo".
Czyli Cancelo wraca po sezonie do Manchesteru City...

2

@Barca2022 Ale tutaj mowa jest o meczu na Allianz Arenie w fazie grupowej z ubiegłego sezonu, a tam było 2:0 dla Bayernu Monachium ;)

1

W sumie już wygraliśmy Puchar Gampera...

0

Jak to szło?
" W klubie panuje optymizm"?

2

"Niektórzy piłkarze wybuchnęli płaczem".
Chyba były to łzy radości...

0

W sumie to dobrze będzie, jak Alejandro będzie pauzował 5 miesięcy.
Nie pojedzie na EURO i spokojnie wróci na presezon w lipcu.
Obecny sezon i tak już jest stracony.

0

@Emhyr W tamtym meczu był karny kompletnie z kapelusza, pomijając jeszcze skandalicznie anulowaną bramkę Almerii i mocno kontrowersyjną bramkę Viniciusa w doliczonym czasie gry.

0

@pacior95 No dobra, zwalniają Xaviego i co? Zatrudniają Marqueza? Skąd pomysł, że Meksykanin będzie od pierwszego meczu zbawcą FC Barcelony?

0

@Emhyr Nie ma szans? Przypomnij sobie ubiegły tydzień i mecz Real Madryt - Almeria. Serio, jak tam był taki rzut karny podyktowany, to mnie już nic nie zdziwi w meczach z ich udziałem

0

@pacior95 Zmiana trenera w tym momencie nie ma większego sensu. Sezon i tak już jest stracony, a Xavi nawet w obecnej naszej sytuacji powinien to miejsce w top 4 na koniec sezonu wywalczyć

0

@Wu_tang_dzban Obstawiam, że wygramy 0:1 w Neapolu i potem przegramy gładko 0:3 w Barcelonie...

0

@pacior95 No to w takim razie mamy skandal. Xavi wyraźnie powiedział, że odejdzie po zakończeniu obecnego sezonu :D

0

@Emhyr Byłaby odgwizdana gdyby to był mecz Realu Madryt...

2

Brawo, panie Xavi - w dwa tygodnie p************ć trzy trofea (teoretycznie zostało jedno, ale nie ma ch**a we wsi, żebyśmy obecnie przeszli Napoli). Naprawdę szacun, panie Xavi. Wielkie gratulacje i czapki z głów :D

0

Najlepsze: brak
Najgorsze: cały mecz, jak można k****a przegrać z jedną z najsłabszych drużyn La Liga w tym sezonie i to jeszcze będącą w strasznym dołku, U SIEBIE, a nie najgorsze jest to, że najprawdopodobniej Xavi i tak zostanie...

0

@heniusss No chyba, że tak.
Ale to z artykułu nie wynika.

3

Tylko +3 punkty więcej ma Fc Barcelona?
Że wymienię tylko 3 mecze obecnego sezonu:
- 1 kolejka, wyjazdowy mecz z Getafe, ewidentny rzut karny na Donaldzie Araujo w 104 minucie nie przyznany,
- 7 kolejka, wyjazdowy mecz z Mallorcą i ewidentnie nieprawidłowo nieuznaną bramka Joao Felixa w 83 minucie,
- 9 kolejka, wyjazdowy mecz z Granadą, ewidentny rzut karny na Lamine Yamalu w 66 minucie nie przyznany.
A w sumie jeszcze przypomniał mi się wyjazdowy mecz z Rayo Vallecano i nie przyznane rzuty karne na Lewandowskim i Raphini.
Czyli po mojemu powinniśmy mieć 8 punktów więcej...

9

@zodiak_10 Co by się nie czuł pokrzywdzony (jak zwykle) :D

3

"Barcelona z optymizmem oczekuje na odpowiedź zawodnika".
No, i po takim zdaniu jestem już pewny, że Szwed nie przejdzie do FC Barcelony...

0

"Pod warunkiem że nie będzie już żadnych poważnych komplikacji, zakończy sezon na Montjuïc".
A co to są poważniejsze komplikacje? Odpadnięcie z Napoli w Lidze Mistrzów? Porażka na obecnym etapie w Copa del Rey?
Myślałem, że "poważniejsze komplikacje" to był wczorajszy w******l od RM.

0

Najlepsze: sięgnęliśmy dna, a od dna można się już tylko odbić :D

1

Cudownie, Xavi - fajnie, że przeprosileś kibiców.
Tylko co nam z tego?
"Xavi przyznał, że był to zły mecz i przeprosił barcelonismo, zapewniając, że drużyna wróci. "
Super, tylko, że Xavi tak zapewnia po niemal każdym meczu.
Dobrze, że choć zauważa, że był to zły mecz (na coś takiego nie zdobył się np. po w*******u od Girony - ba, nawet przyznał na konferencji prasowej, że był to bardzo dobry mecz Barcelony).
Szkoda tylko, że Xavi powtarza to samo od połowy września - a poprawy nie ma, ba - drużyna gra coraz gorzej...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?