0

Oj panie Kevinie, przyznam, że dużo straciłeś w moich oczach - nie za to że Twoim ulubionym klubem był RM (choć za to rzecz jasna trochę też), ale za to KŁAMSTWO, aby jedynie zagrać w koszulce największego rywala Twojego ulubionego klubu. Cel nie uświęca środków...

2

@Bisz Trochę złośliwe - ale cóż, prawdziwe...

2

@HypeR Nic dodać, nic ująć. Romeu w tym sezonie gra dobrze (nie jest to może top najbardziej efektownych zawodników na świecie) i robi na swojej pozycji dokładnie to, co powinien. Wynika z komentarza użytkownika Maciek069, że ten pan ewidentnie nie ogląda meczów (w tym sezonie?) ;)

0

@bartoszek No nie sądzę - ludzie mają krótką pamięć. Przykład: "szaleństwo Covidowe" czyli próba zaprowadzenia rządów totalitarnych ma całym świecie (na szczęście w Polsce jeszcze -slowo kluczowe - nie udana). I kto teraz po roku o tym pamięta w Polsce? Bo chyba nie jednak znaczna większość "mających własny rozsądek i myślących samodzielnie" ludzi...

0

@Culers Chociaż z drugiej strony, nie jestem pewien, że kiedy poprawimy naszą sytuację finansową na tyle, aby było możliwe przeprowadzanie wielomilionowych transakcji, to wówczas znowu nasza szkółka będzie zapomniana. Oby nie :)

1

@ViscaelBarca2007 Nie, to absolutnie nie przytyk do Twojego komentarza. To oczywista oczywistość, że nie da się być bardziej gotowym niż na 100 % - po prostu również uważam, że Pedri musi być absolutnie (ponad wszelką wątpliwość) gotowy do gry, bo wielokrotnie się zdarzało, że zawodnicy u nas wracali do gry po kontuzji mając być niby gotowi na 100 %, a potem się okazywało, że kontuzja się odnawiała, bo nie byli jednak gotowi do gry na 100 %...

0

@ViscaelBarca2007 Nawet na 300 %

1

@Matt_i1992 Tak, wróci na Granadę na kilka minut i kontuzja mu się odnowi, a tym samym znowu dłuższa przerwa od gry. Skąd ja to znam? xD

0

@zabibarca Nie wiem, o kim mowa xD

1

@626 Bardzo śmiesznie to zabrzmi, ale może to jest "pozytywny efekt rządów Bartomeu" ;)

1

@bartoszplucinski Romantyk futbolu z P$G lubi to :)

2

@Qaz123 No a w sumie spodziewałeś się czegoś innego po UEFA - bo ja osobiście nie xD

2

@Wizz777 Przykład kolejny - Ilaix Moriba, który chciał niebotyczną (jak na niego) pensję i wszyscy wiemy, jak się skończyło ;)

3

Z tych wszystkich wymienionych to jedynie Nico bym widział u nas (ale to bardzo mało prawdopodobne :()

0

@Azi Ramos widać, że ma nadal bordowo -granatowe serce. Swój chłop xD

1

@Macio93 Ilkay potrzebuje czasu - widać, że się jeszcze dobrze nie zaaklimatyzował w Barcelonie (miewa przebłyski, ale to jeszcze nie Tur... hmm Niemiec z MC). Ale jak odpali to wszyscy zobaczymy - czego sobie i wszystkim kibicom Barcy życzę ;)

0

1

@xavi890 "Czerwony Ramos - z rywala twarzą spotkał kolano".
Była kiedyś taka piosenka xD

0

@messi 94 To znaczy, mogą wyłącznie rekreacyjnie w sobotę. Sevilla (i ogólnie cała Andaluzja) to piękne miasto/kraina ;)

0

@ACRAB95 Gdyby babcia miała wąsy to by była wojewodą xD
A tak poważnie - czasu nie cofniemy.
Przykładowo, też uważam, że nalezał nam się rzut karny (ciężko moim zdaniem, o bardziej ewidentną jedenastkę) i zostaliśmy okradzeni z 2 punktów ( chociaż wiadomo, że karny to nie gol :)) - biorąc również pod uwagę te niewykorzystane okazje, jak też i indywidualne błędy naszych zawodników to mecz powinniśmy byli wygrać.
Tylko co to daje?
Fakt faktem, że mamy remis na Son Moix...

1

@pepulinho To, że naszego klubu nie stać na wykup obu Portugalczyków - to są ni mniej, ni więcej wyłącznie domysły/wymysły prasowe.
Pomijam oczywisty fakt, że obaj zagrali dla FCB kilka meczów jak na razie, a sezon długi...
Zatem w pełni się zgadzam z użytkownikiem MarFan

0

@MarFan Dokładnie. To, że po sezonie nie będzie naszego klubu stać na wykup obu Portugalczyków - to są ni mniej, ni więcej wyłącznie domysły/wymysły prasowe.
Pomijam oczywisty fakt, że obaj zagrali dla FCB kilka meczów jak na razie, a sezon długi...

0

@Rioletto Na razie do Guardioli bardzo daleka droga, ale kto wie - może za jakiś czas?
Widać po prostu (jak na razie) braki doświadczenia Xaviego na ławce trenerskiej.

0

@zaky274 Właśnie, z jakiej okazji?
Miło ze strony Barcy, ale do świąt Bożego Narodzenia czy mikołajków jeszcze daleko xD

0

@suszini Jak on nie kupuje (żyje całe życie z datków innych) - technicznie rzecz biorąc nie kupuje niczego nie płaci, a podatki ma głęboko w czterech literach. Zatem on nie płaci podatków ;)

0

Tak, już uwierzę, że sprzedadzą Gaviego - ulubieńca Xavi'ego i największy diament hiszpańskiego futbolu.
Bardziej prawdopodobne jest to, że jutro smok wyląduje pod domem... xD
No, f***ing way.

0

@Darek_Maruszczak Z podatkami już nie do końca - można bowiem sobie wyobrazić teoretycznie, że ktoś całe życie (od chwili pełnoletności do chwili śmierci) jest bezdomny i bezrobotny ;)

2

@Braniś Toure Nie tracę nadziei, że straci niedługo stołek pod zewłokiem xD

1

O właśnie mi się przypomniało - kiedy kończy się kadencja pana Jebasa (tfu Tebasa)? ;)

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Marzenia nic nie kosztują :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?