0

@Emerald No przy takim ustawieniu, to rzeczywiście fajnie.
Tylko co w przypadku, gdy Xaviemu wpadnie do głowy pomysł grania 4-3-3?

0

@jarkszon Jestem tylko ciekawy, jaki pomysł ma Xavi na Joao Felixa - wszak to nie jest skrzydłowy, rotacja z Lewandowskim (tylko, kim gramy wówczas na LS )???

1

@AxelF No, tak jak piszesz na papierze białasy są faworytem do zajęcia 1 miejsca w grupie. Ale w teorii to wiadomo: np. Barca w sezonie 2019/20 była już w finale LM zwłaszcza po 3:0 w 1 meczu z Liverpoolem, także nigdy nie wiadomo... ;)

0

@lukas__102 Nie czarnowidz xD

0

@dzefrej234 No i zepsułeś mi dzień xDDD

0

@Krzysztof1987 Żaden Felix do nas nie przyjdzie. Barca nie będzie znowu wystawiać d***y Atletico, czekając na wydymanie.
A my pozbywamy się Ansu Fatiego...
Good job xD

0

@AxelF Nie lekceważyłbym ani Bragi, ani tym bardziej Unionu Berlin.
Nie wiem, jak obecnie gra Braga (nie oglądam ligii portugalskiej), ale wszak grają w LM - muszą coś sobą reprezentować.
Union Berlin gra przyjemną dla oka pilkę i jest naprawdę ciężkim i niewygodnym przeciwnikiem - zwłaszcza u siebie.

0

@negreanu Rzecz jasna.
"Bez pracy nie ma kołaczy" lub, jak to mówią niektórzy: "nie ma lipy" xD

0

@Tomek54321 Do przejścia, z, pewnością.
Jednak nie będzie to w teorii "spacerek", a co wyjdzie w praktyce - czas pokaże ;)

7

@David_Martin Oby. Życzę im tego z całego piłkarskiego serca. I żeby nawet do LE się nie dostali :)

1

@th@les No nie wiem, czy prześcieradła mają taki "spacerek"...

0

@negreanu Grupa rzeczywiście wydaje się spoko, a mi się marzy trafienie w ćwierćfinale na Bayern i w końcu utrzenie nosa szkopom ;)

1

@Arigato11 Przypominam, że wylosowanie kiedyś Romy w ćwierćfinale w sezonie 2018/2019 też wydawało się teoretycznie łatwym losowaniem - a wszyscy wiemy, jak się skończyło...
Także przestrzegam przed zbytnim optymizmem i lekceważeniem jakiegokolwiek rywala :)

0

@Chlebek23391 Każdemu się może zdarzyć pomyłka ;)

0

@lasocho De Jong jest zbyt przywiązany do "21", także raczej nie będzie go zmieniał.

0

@Elvisek Dokładnie, jak spaść to z wysokiego konia xD
A tak poważnie - dobra, mocna grupa to i dobre przetarcie przed fazą pucharową; także popieram, grunt, że nie będzie znowu Bayernu w grupie (liczę, że wpadniemy na nich w którejś z dalszych faz i spuścimy im sromotny wpi... łomot :)

1

@La Pulgaa Jak w ostatnich dwóch sezonach...
Oby jednak tym razem Barca wyszła z grupy, nawet pomimo grupy śmierci - to w końcu Barca!!!
Prześcieradła mnie nie interesują - pewnie znowu dostaną slabą grupę i prawdopodobnie wyjdą z 1 miejsca (a może nie); tak czy siak gónwo mnie to obchodzi, bo jak to mówią "psy szczekają, karawana jedzie dalej".
Visca el Barca!!!

0

@Borneo Taa... "Ciepłe kuleczki" xD

0

@gruchaxd7 Ale po co te inwektywy, ziomek się zwyczajnie pomylił? Tobie się to nigdy nie przytrafia?

1

@gruchaxd7 Ciekawa grupa, ale może bez tego Newcastle, bo to są nieobliczalni wariaci xD

0

@Borneo Pewnie trafią na Feyenoord z 1 koszyka...

0

W sumie twardy orzech do zgryzienia - pobawmy się w Xaviego: kogo wiedzielibyście w roli 1 kapitana Fc Barcelony, Ronald Araujo czy Marc - Andre ter Stegen?
Moja prywatna ankieta :)

0

@niepijpiotrek Oj, aż się łezka w oku zakręciła. Też pamiętam ;)

1

Rzygać się już chce od tych medialnych "artykułów". Niech to okienko transferowe się już skończy, please...

0

@MalanFCB Could be...

0

@RanDiFCB Oby udało nam się im go opchnąć za rok, jak Coutinho :)

0

Czy oni w tej Barcelonie są normalni?!
Pozbyć się zarówno Ansu Fatiego, jak i Abde?
I niby kim bedą grać na LS?
Mam nadzieję, że to tylko zwykłe, doroczne, transferowe i medialne pi****enie...

0

@Herbert Nie mówić o Premier League...
A u nas niestety rządzi pan Tebas :(

0

@Kubsoleon Trza się umieć ustawić (czyli mieć po swojej stronie La Ligę) ;)

0

@partymaker Tylko, że cała Chelsea grała sezon temu gónwo - a Felix się nie wyróżniał, miło z jego strony; dobry kolega :D
A tak poważnie Chelsea go nie wykupiła właśnie przez Atletico i ich chore żadania (kupili go za ponad 120 mln i chcą, aby się przynajmniej większą część zwróciła).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?