luka1995
Dołączył/a: czerwiec 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emerald No przy takim ustawieniu, to rzeczywiście fajnie.
Tylko co w przypadku, gdy Xaviemu wpadnie do głowy pomysł grania 4-3-3?
0
@jarkszon Jestem tylko ciekawy, jaki pomysł ma Xavi na Joao Felixa - wszak to nie jest skrzydłowy, rotacja z Lewandowskim (tylko, kim gramy wówczas na LS )???
1
@AxelF No, tak jak piszesz na papierze białasy są faworytem do zajęcia 1 miejsca w grupie. Ale w teorii to wiadomo: np. Barca w sezonie 2019/20 była już w finale LM zwłaszcza po 3:0 w 1 meczu z Liverpoolem, także nigdy nie wiadomo... ;)
0
@lukas__102 Nie czarnowidz xD
0
@dzefrej234 No i zepsułeś mi dzień xDDD
0
@Krzysztof1987 Żaden Felix do nas nie przyjdzie. Barca nie będzie znowu wystawiać d***y Atletico, czekając na wydymanie.
A my pozbywamy się Ansu Fatiego...
Good job xD
0
@AxelF Nie lekceważyłbym ani Bragi, ani tym bardziej Unionu Berlin.
Nie wiem, jak obecnie gra Braga (nie oglądam ligii portugalskiej), ale wszak grają w LM - muszą coś sobą reprezentować.
Union Berlin gra przyjemną dla oka pilkę i jest naprawdę ciężkim i niewygodnym przeciwnikiem - zwłaszcza u siebie.
0
@negreanu Rzecz jasna.
"Bez pracy nie ma kołaczy" lub, jak to mówią niektórzy: "nie ma lipy" xD
0
@Tomek54321 Do przejścia, z, pewnością.
Jednak nie będzie to w teorii "spacerek", a co wyjdzie w praktyce - czas pokaże ;)
7
@David_Martin Oby. Życzę im tego z całego piłkarskiego serca. I żeby nawet do LE się nie dostali :)
1
@th@les No nie wiem, czy prześcieradła mają taki "spacerek"...
0
@negreanu Grupa rzeczywiście wydaje się spoko, a mi się marzy trafienie w ćwierćfinale na Bayern i w końcu utrzenie nosa szkopom ;)
1
@Arigato11 Przypominam, że wylosowanie kiedyś Romy w ćwierćfinale w sezonie 2018/2019 też wydawało się teoretycznie łatwym losowaniem - a wszyscy wiemy, jak się skończyło...
Także przestrzegam przed zbytnim optymizmem i lekceważeniem jakiegokolwiek rywala :)
0
@Chlebek23391 Każdemu się może zdarzyć pomyłka ;)
0
@lasocho De Jong jest zbyt przywiązany do "21", także raczej nie będzie go zmieniał.
0
@Elvisek Dokładnie, jak spaść to z wysokiego konia xD
A tak poważnie - dobra, mocna grupa to i dobre przetarcie przed fazą pucharową; także popieram, grunt, że nie będzie znowu Bayernu w grupie (liczę, że wpadniemy na nich w którejś z dalszych faz i spuścimy im sromotny wpi... łomot :)
1
@La Pulgaa Jak w ostatnich dwóch sezonach...
Oby jednak tym razem Barca wyszła z grupy, nawet pomimo grupy śmierci - to w końcu Barca!!!
Prześcieradła mnie nie interesują - pewnie znowu dostaną slabą grupę i prawdopodobnie wyjdą z 1 miejsca (a może nie); tak czy siak gónwo mnie to obchodzi, bo jak to mówią "psy szczekają, karawana jedzie dalej".
Visca el Barca!!!
0
@Borneo Taa... "Ciepłe kuleczki" xD
0
@gruchaxd7 Ale po co te inwektywy, ziomek się zwyczajnie pomylił? Tobie się to nigdy nie przytrafia?
1
@gruchaxd7 Ciekawa grupa, ale może bez tego Newcastle, bo to są nieobliczalni wariaci xD
0
@Borneo Pewnie trafią na Feyenoord z 1 koszyka...
0
W sumie twardy orzech do zgryzienia - pobawmy się w Xaviego: kogo wiedzielibyście w roli 1 kapitana Fc Barcelony, Ronald Araujo czy Marc - Andre ter Stegen?
Moja prywatna ankieta :)
0
@niepijpiotrek Oj, aż się łezka w oku zakręciła. Też pamiętam ;)
1
Rzygać się już chce od tych medialnych "artykułów". Niech to okienko transferowe się już skończy, please...
0
@MalanFCB Could be...
0
@RanDiFCB Oby udało nam się im go opchnąć za rok, jak Coutinho :)
0
Czy oni w tej Barcelonie są normalni?!
Pozbyć się zarówno Ansu Fatiego, jak i Abde?
I niby kim bedą grać na LS?
Mam nadzieję, że to tylko zwykłe, doroczne, transferowe i medialne pi****enie...
0
@Herbert Nie mówić o Premier League...
A u nas niestety rządzi pan Tebas :(
0
@Kubsoleon Trza się umieć ustawić (czyli mieć po swojej stronie La Ligę) ;)
0
@partymaker Tylko, że cała Chelsea grała sezon temu gónwo - a Felix się nie wyróżniał, miło z jego strony; dobry kolega :D
A tak poważnie Chelsea go nie wykupiła właśnie przez Atletico i ich chore żadania (kupili go za ponad 120 mln i chcą, aby się przynajmniej większą część zwróciła).