0

@Emerald No to napisz mi proszę, w jakiej formacji będziemy grać i kim?

0

@Emerald Ale sam, jak piszesz może odpalić, ale nie odpali na razie u nas, bo Xavi się go pochopnie pozbył.
Pytanie do Ciebie: uważasz , że Xavi słusznie się pozbył w tym oknie zarówno Ansu, jak i Abde?

17

Joao, zaimponowałeś mi, masz u mnie +100 do szacunku. Życzę Ci mnóstwa goli w Barcelonie i strzelenia hattricka z Atletico w La Liga w obu meczach i (jeśli się z nimi spotkamy w LM) hattricka w LM ;)

0

@ef Eee, tylko pół roku? xD

5

@GM90 Nie zdziwię się jak znowu Lewandowski dotknie nosa i dostanie czerwoną kartkę i bana na kilka meczów...

7

W tym sezonie mistrzostwo zostało już nieoficjalnie przyznane xD
A poważnie - trzeba grać swoje, tak aby nie było sytuacji na styku, żeby sędziowie nie mieli się do czego przyczepić.
Co kibicom Barcy da ciągle psioczenie na arbitrów, sędziowanie pod prześcieradła, wałki prawie w każdym meczu. Grajmy swoje!!!
Visca el Barca :)

0

@kanver_ Napisz proszę jeszcze wynik i ewentualnych strzelców goli, bo nie wiem, czy obstawić xD

0

@jarkszon No jest dokładnie, tak jak piszesz.
Felix to nie jest skrzydłowy w Atletico grał jako jeden z dwójki wysuniętych napastników (wraz z Griezmannem), w Chelsea grał jako 9, w Benfice też.
Zatem serio (mimo najszczerszych chęci) nie rozumiem, jaki Xavi ma pomysł na niego, zwłaszcza jak powiedział, że pasuje on do taktyki zespołu w 100%.
Felix jako zmiennik Lewego?
Myślę, że nadal będziemy grać systemem 4-4-2 (domyślnie z Lewym i Raphinią z przodu).

0

@kanver_ To jeszcze napisz, w której minucie zmiany i za kogo xD

0

@MattCobosco Po co te nerwy, nie irytuj się tak, bo Ci żyłka pęknie xD
Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli:)
P.S. Nie wiem, czy Ci płacą coś i kto, za tą kampanię na rzecz Bellinghama ;)

0

@Braniś Toure Fakt, mój błąd - zapomniałem, że my jeszcze nie graliśmy.
Chodziło mi jedynie o to, że nawet hipotetycznie będąc w obecnej sytuacji Chelsea (mają 4 punkty po 4 meczach) można wygrać mistrzostwo.
P.S. Nigdy już żadnemu klubowi nie dopisuję punktów przed meczem, bo wielokrotnie się srogo przejechałem ;)

0

@Emerald No to napisz mi szczerze, co Ci się w jego grze nie podobało/nie podoba.
Fakt - zadebiutował w Barcy 2 sezony temu, w owym sezonie miewał przebłyski, strzelił kilka goli, ale był dr facto jeźdźcem bez głowy (coś jak Dembele z pierwszych sezonów ), zatem wypożyczyli go po sezonie do Osasuny i tam grał świetnie, strzelił dużo goli, był ważnym podstawowym graczem (w znacznej mierze dzięki niemu Osasuna dotarła do finału PK) i na mundialu też grał dobrze.
W tym sezonie zagrał trochę w presezonie (moim zdaniem nieźle, choć niestety nie mogłem ogladać wszystkich meczów Barcy), a w pierwszych 3 kolejkach nic ciekawego nie pokazał, ale dostawał jedynie kilka lub kilkanaście minut. Xavi według mnie za wcześnie się go pozbył, jakby na niego odważnie postawił, po mojemu on by był w Barcy dzikiem.
Napisz mi konkret, dlaczego uważasz, że cytuję: " Abde jest zbyt słaby na Barce. Pokazał w debiucie w tym sezonie, że nie można na nim polegać ".

1

@Braniś Toure Dopiero mamy 2 pkt straty do RM, więc o co chodzi?
Xavi w sezonie 2020/21 (połowiczny Koemana) zastał klub w połowie tabeli i dał wicemistrzostwo - ergo liga trwa 38 kolejek, a nie 4, jednak zgadzam się, że najlepiej wygrywać od 1 kolejki ;)

0

@Braniś Toure Serio, z całą sympatią do obu naszych piłkarzy BARDZO DALEKO im jeszcze do KDB, o Modriciu się obiektywnie nie wypowiem, bo nie przepadam za nim (choć nawet ja uważam go za świetnego piłkarza )

0

@MattCobosco Twój pierwszy post : " że jest najlepszym pomocnikiem ligi, z potencjałem na najlepszego pomocnika świata". Z nim się absolutnie nie zgadzam. Zgadzam się jedynie ze stwierdzeniem, że jest obecnie najlepszym pomocnikiem w LaL Liga. Ale (jak już mówiłem, nie ma sensu porównywać piłkarzy z różnych lig), ale jeśli Cię to usatysfakcjonuje to w porządku: Premier League jest najlepszą obecnie ligą świata, a de Bruyne w dużej mierze odpowiada od ładnych paru sezonów na aż taką dominację nie tyle w Europie, co w Anglii (wygrali dopiero raz LM) - a zatem uważam, że Bellingham może buty jak na razie wiązać Kevinowi), obecnie Rodri choćby nawet jest lepszym pomocnikiem - chociaż bardziej defensywnym, ale pomocnikiem.
Może, podkreślam MOŻE się stać najlepszym pomocnikiem świata, a MOŻE NIE - czas pokaże.
Bellingham jest świetnym piłkarzem, nic do niego niem (może jeden duży - ma u mnie za przeniesienie się do białej części Madrytu) - pokazywał świetną grę przez kilka sezonów w Bundeslidze; nie masz chyba wątpliwości, że Bundesliga jest słabsza dużo od Premier League?
Widzę chyba, że się nie dogadamy, mamy inne dogmaty ;)
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru:)
P.S. Yamal póki co gra super, ale też uważam, że Raphinha w tym sezonie da więcej (16 - 27 lat, chodzi w dużej mierze o doświadczenie).
P.P.S. Clue Twojej wypowiedzi jest błędne.
Stwierdzenie, że Bellingham BĘDZIE najlepszym pomocnikiem świata i stwierdzenie, że MA TAKI POTENCJAŁ (oba Twoje) to synonimy xDDD

0

@Braniś Toure No właśnie, nie rozpędzajmy się z nazywaniem go najlepszym pomocnikiem na globie - może się takim kiedyś stać lub nie, czas pokaże (jak na razie jest na to stanowczo za wcześnie, chłop ma 20 lat i buty może jak na razie wiązać takiemu de Bruyne).

0

@MattCobosco Yamalem można się jarać - ostrożnie - ale jak najbardziej.
Ale nie nazwiesz go chyba obecnie " najlepszym skrzydłowym w Hiszpanii, z potencjałem na najlepszego skrzydłowego świata"???
Takie gadanie i presja zniszczyła właśnie na ten moment karierę Fatiego w Barcelonie - choć wciąż się może odbudować, ma dopiero 20 lat...

0

@MattCobosco Kompletnie mnie nie zrozumiałeś. Postaram się precyzyjniej wyjaśnić mój punkt widzenia:
Nie neguję zauważ, że Bellingham jest świetnym piłkarzem i gra już świetnie parę lat.
Ale, wróżenie mu bycie najlepszym pomocnikiem świata jest moim zdaniem przedwczesne, bo np. może mu u białych w ogóle nie wyjść i zepsuje swoją karierę (tak, jak np. Hazard, którym każdy się jarał, że dzik, i to w Premier League itp. , a wiadomo jak to było w La Lidze - kontuzja kontuzję kontuzją poganiała i prawie nic nie pograł (z piłkarskiego punktu widzenia, zepsuł swoją karierę, choć swoje zarobił xD).
Kto wie, czy z Bellinghamem nie będzie może podobnie ( może nie)?
Po co wyrokować po 4 meczach że sezon i w ogóle karierę w Madrycie będzie miał świetne i będzie topem przez kilka lat???
P.S. Zgadzam się jedynie ze stwierdzeniem, że wejście do drużyny miał świetne, ale przykładowo taki Ansu Fati też miał świetne wejście do drużyny, w swoich kilku - kilkunastu meczach w klubie miał ładne akcje, dużo dawał drużynie, nierzadko konczył mecz asystą lub golem (golami), no i kontuzje zahamowały jego rozwój na razie (bo jest jeszcze młody i sądzę, w Anglii się odbuduje).

0

@HORUS No wreszcie ktoś, kto zrozumiał, że liga trwa 38 kolejek, a nie 4...

3

@Gruak Czyli w stylu prześcieradeł, zwanych niekiedy Realem Madryt xD
Zatem zero zdziwienia ;)

0

@MattCobosco 4 mecz sezonu, faktycznie dobre wejście do drużyny miał - co absolutnie nie oznacza że będzie miał cudowny sezon ;)

1

@MattCobosco Śmieszy mnie takie wyciąganie wniosków i wydawanie wyroku , że "Belingham to najlepszy pomocnik ligii, z potencjałem na najlepszego pomocnika świata" po zaledwie 4 meczach sezonu...
Serio, oglądasz/ śledzisz piłkę nożną od wczoraj?
Fakt, Belingham ma ostatnio formę i ratuje d**ę prześcieradłom właściwie w każdym meczu, gra świetnie NA RAZIE, ale powtarzam: po 4 kolejkach.
Poczekajmy (przytrafi mu się gorszą forma lub - czego mu absolutnie nie życzę - kontuzja długa i wszyscy (włącznie z Tobą) będą go hejtować.
Jak utrzyma taką dyspozycję przez kilka miesięcy...
Przypominam, że Lewandowski w ubiegłym sezonie, na początku też grał świetnie, strzelał ważne gole (nawet seryjnie) i wiele razy ratował tyłek Barcelonie aż do mundialu, po mundialu grał kiepsko, nic nie strzelał i wielu go hejtowało.
Reasumując: poczekajmy tak do 15- 16 kolejki i ferujmy wyroki.
P.S. Uważam, że porównywanie piłkarzy z innych lig jest słabe, bo każda liga ma inną specyfikę. Belingham gra na razie świetnie w Hiszpanii, ale czy grał by tak samo w Anglii w tym sezonie?
Pozdrawiam ;)
P.P.S. Uważam, że najlepszym pomocnikiem świata niezmiennie jest Kevin de Bruyne (to jak przez wiele lat decydował o grze Manchesteru City jest niesamowite) - mimo, że obecnie ma kontuzję.
P.P.P.S. Uważam, że Gundogan w tym sezonie jak się rozkręci, zje Belinghama na raz (zobacz, co facet robił w City w zeszłym sezonie, jak wpływał na ich grę; przyćmił nawet de Bruyne).

0

@Emerald Już wyrokujesz, że "Abde jest zbyt słaby na Barcę", serio? Po 1 meczu?
Przykładowo Neymarowi także nie szło u nas w pierwszych meczach, i co jakbyś Ty był trenerem to byśmy nie mieli takiego kota u nas, a o najlepszym trio w historii futbolu (MSN) nikt by nie usłyszał xDDD

0

@MattCobosco Po 1 był to mecz na wyjeździe, a po 2 może im się zwyczajnie lepiej mecz ułożył.
Poza tym już nie spinaj, prześcieradła na bank prędzej czy później zgubią punkty (np. jak przyjdą wyjazdowe mecze z Villarealem, Atletico czy Realem Sociedad) - poza tym to jest piłka oni mogą zgubić punkty np. z Mallorcą czy Las Palmas u siebie.

0

@MattCobosco No raczej nie xDDD
P.S. Nie wiem, co dziabnąłeś, ale bierz pół lub zmień dostawcę ;)

0

@Barcabarca3562157 I tak powinno (słowo klucz) być :)

0

@fenix1983 No to jest, co piszesz, w teorii.
Bo na boisku może się np. zdażyć tak, że Porto wcześniej zgubi punkty albo (odpukać) Barca zgubi punkty lub zarówno Porto, jak i Barca w tej samej kolejce.
Niewykluczone też, że np. Barca będzie się bić o 1 miejsce z Szakhtarem lub, że Royal Antwerp będzie bardzo groźne.
Nie ma na razie, co gdybać - boisko wszystko pokaże ;)

0

@Emerald No w nie do końca, bo tym sposobem nie mamy w kadrze żadnego typowego LS... Ogromnym błędem było pozbywanie się Ansu i w szczególności jeszcze Abde - moim zdaniem.
Ale zobaczymy, jaki pomysł będzie miał Xavi na Felixa, może będzie go ustawiał na LS i to będzie dobre rozwiązanie ;kto wie?

0

@Emerald No przy takim ustawieniu, to rzeczywiście fajnie.
Tylko co w przypadku, gdy Xaviemu wpadnie do głowy pomysł grania 4-3-3?

0

@jarkszon Jestem tylko ciekawy, jaki pomysł ma Xavi na Joao Felixa - wszak to nie jest skrzydłowy, rotacja z Lewandowskim (tylko, kim gramy wówczas na LS )???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?