3

Ładnie Marcus strzelil

1

Lamine Yamal z golem i wszystko jasne

3

Brawo Ferminek! Oby w klasyku również gnębił pilkarzy Madrytu ;)
I pomyśleć, ze go chcieli sprzedac

1

@FcPortoFan1999 nigdy! Zostawcie Mariusza, to jest nasz chłopak ;)

1

Maciej Kuziemka z golem, Wisełka prowadzi z Puszcza

0

@FcPortoFan1999 niech zostanie, dajcie mu szanse ;)

0

Czyli w klubie panuje OPTYMIZM co do powrotu Raphinhy na klasyk :)

4

Alez bedzie meczycho na mundialu Wyspy Zielonego Przylądka vs Jordania ;) cóż to był by za spektakl

7

Ewa trzymaj sie! Smutna wiadomość co do jej kontuzji. Oby wróciła jeszcze mocniejsza

1

Ładnie Halaand z ekipa roz.... kraj, którego nazwy nie można wymawiac

6

Rafał Majki dzisiaj jedzie ostatni wyścig w karierze. I na jednym z zakrętów byla liczna grupa polskich kibicow żegnających Rafała i jak sie zbliżali do tego miejsca to Eurosport włączył reklamy.. a przecież sama stacja juz od kilku dni zachęcała do oglądania tego wyścigu ze względu na ta sytuacje. Słabo z ich strony

1

@TR3YWAY ja na 6. Mam nadzieję, ze chociaz krakowska Wisła wygra dzisiaj i trochę humor poprawi

5

A Fati z drugim golem z karnego. Lewandowski tak to sie robi ;)

0

@KrwawiaceoczyVEB napewno Wojtek nie był powodem dzisiejszej porazki

0

@Michixddxd no wiem ale może zagrał by lepiej niz Cubarsi

0

Już przed meczem para stoperów Cubarsi - Garcia nie wróżyła niczego dobrego. Ale ciekawe czemu Araujo nie zagrał (pewnie jutro info o kontuzji)

0

@A4ron a juz jutro derby w lidze z Wieczysta

0

Najważniejsze 3 pkt. Mamy lidera! Vamos!

0

Co ten gość wyprawia w bramce, wow

1

A może tak w środę Yamal wyjasni PSG (rozmarzyłem sie)

0

Nareszcie wrócił genialny nastolatek

1

Tak jest! Pan Żul Koundeeeeeee

3

To musi być bramka, niech to szlag...

0

@norbi77 pewnie po sezonie odejdzie do rozgrywek arabskich

3

Mimo tylu kontuzji FC Barcelona ma obowiązek dzisiaj wygrac aby zasiąść na fotelu lidera LaLiga. Vamos!

3

Niech Kewin Sasak pokaze sie z jak najlpeszej strony i zapisze sie w historii polskiej siatkowki

4

Dobrze, ze Casado został bo nie miałby kto grac

0

Jeszcze moze z Gaviego cos bedzie, prawda?..

1

Le cabaret.. Pedri na 11 miejscu. To nieźli ci eksperci co oddają głosy w tym plebiscycie

1

@mekston a gosc jest dalej nominowany do Złotej Piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?