lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Fantastyczne chwilę. Wielka Barca! Wspaniały to był sezon, niesamowite emocje! Najlepszy klub na świecie
2
Jeszcze Polska nie zginęła!
0
Wojtuś musi zostać!
0
Hahaha. Lamine jest niemożliwy :)
1
@Sinirsey dziady kalwaryjskie
1
Bez kitu jak Amica nie wygra tego meczu to nieźle się sfrajerza
0
@directedbyfcb taa, jeszcze może z psem
1
@VegetaPolska kielbasa, browary i inne towary itp.
1
@VamoSBarca88 o Boże,Boże,Boże Bożenko...
0
Zabieracie własny długopis na wybory?
0
@Dari0G jeszcze jak!
0
Araujo chyba już ma lekka faze
0
@wyrek wspólnie z Robertem, są zajebisci
0
@tristan87 normalnie aż się mordka cieszy ;)
1
@July_6_BcN historyczne wydarzenie
9
Dwóch rodaków świętujących zdobycie trofeow w FC Barcelonie. Coś pięknego, cóż za historia
2
@Sulimo nie no Wojtuś jest najlepszy ;)
0
Dziękujemy panie trenerze Hansi Flick za wspaniałe emocje w tym sezonie i 3 trofea. Coś pięknego
2
Nawet sędziowie nie przeszkodzili Wielkiej Barcelonie w zdobyciu mistrzostwa
1
Campeones!Campeones!Campeones!Barca!Barca!Barca!
0
Tak jest! Niech smiec zejdzie z boiska
0
Co za fantastyczne uderzenie Yamala! Geniusz
7
Bydło daje o sobie znać..
2
@neymarjr_143 e tam jest dobrze. Na Champions League przyjdzie czas. Nawet wielka ekipa Messi and Guardiola odpadali w półfinałach Ligi Mistrzow
1
Napoli nie spieprzcie tego i wygrajcie wszystkie mecze do końca sezonu ;)
0
@Vurt a tam jest dobrze. Ekipa z Yamalem Jeszcze zdobędzie Champions League
2
Co za mecz! Najważniejsze 3 pkt przybliżające do Mistrzostwa. Sędzia zwykły smiec.
7
Bol z powodu odpadnięcia z Interem jest jeszcze odczuwalny ale dzisiaj Barca musi się ogarnąć i powalczyć o zwycięstwo. Chociaż remis nie byłby zły ;)
2
Oby ten mecz zakończył się awansem FC Barcelony. Vamos Barca!!!
3
Najważniejsze, że udało się zdobyć 3 pkt. Jutro trzeba trzymać kciuki za Celte aby powalczyła z Realem