4

Fantastyczne chwilę. Wielka Barca! Wspaniały to był sezon, niesamowite emocje! Najlepszy klub na świecie

2

Jeszcze Polska nie zginęła!

0

Wojtuś musi zostać!

0

Hahaha. Lamine jest niemożliwy :)

1

@Sinirsey dziady kalwaryjskie

1

Bez kitu jak Amica nie wygra tego meczu to nieźle się sfrajerza

0

@directedbyfcb taa, jeszcze może z psem

1

@VegetaPolska kielbasa, browary i inne towary itp.

1

@VamoSBarca88 o Boże,Boże,Boże Bożenko...

0

Zabieracie własny długopis na wybory?

0

@Dari0G jeszcze jak!

0

Araujo chyba już ma lekka faze

0

@wyrek wspólnie z Robertem, są zajebisci

0

@tristan87 normalnie aż się mordka cieszy ;)

1

@July_6_BcN historyczne wydarzenie

9

Dwóch rodaków świętujących zdobycie trofeow w FC Barcelonie. Coś pięknego, cóż za historia

2

@Sulimo nie no Wojtuś jest najlepszy ;)

0

Dziękujemy panie trenerze Hansi Flick za wspaniałe emocje w tym sezonie i 3 trofea. Coś pięknego

2

Nawet sędziowie nie przeszkodzili Wielkiej Barcelonie w zdobyciu mistrzostwa

1

Campeones!Campeones!Campeones!Barca!Barca!Barca!

0

Tak jest! Niech smiec zejdzie z boiska

0

Co za fantastyczne uderzenie Yamala! Geniusz

7

Bydło daje o sobie znać..

2

@neymarjr_143 e tam jest dobrze. Na Champions League przyjdzie czas. Nawet wielka ekipa Messi and Guardiola odpadali w półfinałach Ligi Mistrzow

1

Napoli nie spieprzcie tego i wygrajcie wszystkie mecze do końca sezonu ;)

0

@Vurt a tam jest dobrze. Ekipa z Yamalem Jeszcze zdobędzie Champions League

2

Co za mecz! Najważniejsze 3 pkt przybliżające do Mistrzostwa. Sędzia zwykły smiec.

7

Bol z powodu odpadnięcia z Interem jest jeszcze odczuwalny ale dzisiaj Barca musi się ogarnąć i powalczyć o zwycięstwo. Chociaż remis nie byłby zły ;)

2

Oby ten mecz zakończył się awansem FC Barcelony. Vamos Barca!!!

3

Najważniejsze, że udało się zdobyć 3 pkt. Jutro trzeba trzymać kciuki za Celte aby powalczyła z Realem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?