39

Dobra, jest parę rzeczy tutaj odklejonych jak np. "żadnej propagandy w TV" co jest kompletnym kłamstwem, czy żadnych afer, bo one były, są i będą, ale faktycznie - jest jakoś tak... spokojniej w Polsce nie licząc d**ili w postaci Brauna etc.

Żadnej legendarnej afery, która zostałaby w świadomości Polaków jak 70 mln Sasina, żadnych dużych i głośnych strajków jak za PiSu w kwestii kobiet, sądów, czy lekarzy, ostatni WOŚP na spokojnie, bez afer i najeżdżania na nich... Aż dziwnie jest, bo rzeczywiście jest znacznie spokojniej.


1

@szymonekk to tak jak @jowita Luckowi

19

Ogólnie to księżyc jest lepszy niż słońce, bo świeci w nocy gdy jest ciemno, a nie w dzień jak słońce gdy jest jasno.

1

@Jakchcesz Burza piaskowa w Cyberze też dawała radę, fajny klimat.

10

Plotki mówią, że w GTA VI popularne mają być powodzie, wiry wodne lub/i huragany oraz pożary na szeroką skalę. Patrząc na to jak niesamowicie ogień działał w RDR2, to pożary na szeroką skalą brzmią bardzo realnie.


2

@norbi77 Widać, że w weekend grubo było... @Cobra303 zazdro

11

Ale to będzie piękne!

4

@Kessie ale wstyd
A gra Arsenalu też nie powala

1

@Firestone A Ferran wcale nie jest dobry, jego forma jest bardzo sinusoidalna. Co niestety mówi nam o tym w jakiej d*pie jesteśmy w kwestii "9" i jak bardzo to jest również super w tej drużynie, że mimo to strzelamy tyle bramek.

25

Na Camp Nou tak leje jak lany będzie Real w maju na tym stadionie. Factos.

7

Cubarsi widać, że oglądał Madryciaków. Ale zapomniał, że nie gramy w białych koszulkach.

3

penalti a favor del real madrid!

0

@TR3YWAY W meczach z Bilbao czy Atletico była przecież zajebista atmosfera

0

W sumie rozwala trochę głowę, że aktualnie na w pół gotowym Camp Nou jest więcej ludzi niż na stadionie Arsenalu czy Liverpoolu :v

4

Na ekranie właśnie Yamal z @Kessie

3

Deco i Krkić z minami: "haha, a pomyślcie, że ciulesy myślą, że im kupimy obrońcę i napastnika latem xdddd"

2

@Kessie wierząc, że w końcu się ogarniesz? Tak, to prawda...

2

@Kozinho. Ktoś Cie okłamał.

1

@Lanosss @Kessie jakbyś miał 49 zł to byłaby to okazja dla Ciebie

2

@Arkon U mnie dzisiaj jakieś gotowce na spróbowanie, bo nie było czasu by gotować :P
Ale niedługo imprezy urodzinowe, więc się zreflektuje, bo będzie sporo gotowania etc.!

3

Cubarsi - Martin. Klasycznie obyśmy strzelili trochę więcej niż stracimy :v
Ale ogólnie składzić bardzo przyjemny, cieszy Casado. Lecimy po odzyskanie należnego nam miejsca w La Lidze!

13

Spokojnie, oni wciąż grają na szczęście słabo. Mają na tyle jakości w składzie, że większość takich meczów będą wygrywać, ale z taką grą przy bardziej wymagającym taktycznie i fizycznie przeciwniku znów będą mieć ogromne ciężary.

Oczywiście propaganda będzie wciskać, że Real Arbeloi jest cudowny i dużo lepszy... ale cierpliwości ;)

Po 5:1 z Betisem propaganda też wciskała różne kity. Cierpliwości.

3

@tomek8756 On go raczej zna, znany użytkownik. Można powiedzieć, że to trochę nasza maskotka :)

6

Podoba mi się, że taki @Traba727 wchodzi tutaj tylko wtedy gdy Real ma dobre wyniki (bo zwykle nie grę), a jak cos idzie nie tak to znika na dni, czasem tygodnie. Chyba, że Real znowu osiąga dobre wyniki, to wtedy wraca by ich trochę nieudolnie pobronić. A jak coś pójdzie nie tak - znowu do jaskini na jakis czas.

Pokaz charakteru i jaj. Oby tak dalej!

2

@norbi77 Pamiętam. Mnie rozwaliło jak był mecz z PSG, to mówili tylko, że PSG jest osłabione, a o kontuzjach w Barcelonie ani słowa. Bardzo duża niesprawiedliwość w narracji co też niestety wpływa na odbiór danego meczu czy drużyny w społeczeństwie.

23

To jest niewiarygodne jak Real zawsze jest nieudolnie tłumaczony przez wielu komentatorów czy dziennikarzy. Przegrają w lidze, to że LM jest ważniejsza i to ich rozgrywki. Przegrają w LM, to mówią, że nie zawsze mozna wygrywać i że wrócą w kolejnym sezonie. Nie idzie im w meczu - a bo mają dużo kontuzji. Grają niedokładnie i przeciwnik lepiej się prezentuje - stawka meczu jest duża. Grają w lidze - a gdyby to była LM to by ich zmiazdzyli, a tak to nie wiadomo. Przeciwnik ich dominuje i oddaje kilkadziesiąt strzałów na bramkę - no potrafią cierpieć. I tak dalej...

Naprawdę, w tym co napisałem nie ma za bardzo przesady, bo wiele razy tak było i to doskonałe słychać podczas dzisiejszego meczu. Propaganda i PR Realu jest niewiarygodny i to wpływa na każdego dziennikarza i komentatora na świecie.

16

@kacperFCB_ jak szybko nauczy się grać jako topowy środkowy obrońca i zyska w parę miesięcy 5 - 10 lat doświadczenia na tej pozycji to dla mnie git

16

@marcin62 Niby Karol znalazł jaja, ale się okazało, że to nie jego.

6

No i tak to jest.


0

@Frimpong IMO na PC, na padzie mam wrażenie, że przez dużą ilość akcji w grze na padzie różne akcje są za bardzo upchane - na klawiaturze i myszce masz ofc więcej przycisków i to się lepiej rozkłada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?