macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dankho94isback Bardzo w punkt!
1
@Jakchcesz No to mnie zawsze bardzo irytuje u zawodników, często podobnie zachowywał się De Jong, czy Sergi Roberto... a idź Pan w uj...
2
Świetne wyniki pod nas. Postrzelać z Kopenhagą i mamy to.
5
@karci0 Ok, dzięki za info, nie oglądam w takim razie
3
Ci którzy mówią o bilansie bramek pamiętajcie, że jeszcze gramy u siebie mecz z Kopenhagą, gdzie powinno być zdecydowanie łatwiej. A dzisiaj strzeliliśmy 4 bramki co też nie jest małym wynikiem. Będzie dobrze!
1
Araujo dzisiaj wali bramkę na 2:5
4
Muszę pochwalić tę drużynę, że mimo wielu przeciwności, średniej formy, pecha, samobója, kontuzji to potrafili tutaj jednak wypracować te 4 bramki i bardzo się starali uspokoić chaos, który z różnych względów się pojawiał.
Teraz tylko nie zrobić kolejny raz nic głupiego, a najlepiej jeszcze coś strzelić.
0
Brawo, Lewy w końcu wyszedł na 0 w tym meczu :D
1
No i dzisiaj ujawniona podszywka @mate92 w ryk i okej
2
J****niutki, pięknie uderzył!
2
Powiedzą, że 2 tygodnie absencji, przedłuży się do 4, w ostateczności będzie 6, więc może półtora miesiąca bez Pedriego. Dobrze, że przynajmniej po Superpucharach itp. W lidze powinniśmy sobie poradzić jak i w Pucharze Króla. Najważniejsze by był zdrowy na wczesną wiosnę.
2
No Lewy dzisiaj mecz imienia Ferrana, gdy jest śledziem :D
1
Ale mnie irytuje, że oni mając kolejny raz świetną sytuację przed bramką walą na oślep byle jak najmocniej zamiast nieco bardziej precyzyjnie za***ć...
0
@mate92 Hahahahaha, a z akcji to nie jest z gry? O uj Ci chodzi?
1
Epika, liryka, obrona Barcelony. Ale przynajmniej Lewy w końcu z golem w LM!
2
Ferminator! Brawo, fajne i inteligentne podanie Rooniego wcześniej do Pedriego, które napędziło akcję i zrobiło przestrzeń :)
9
Śliczna akcja i trzeba pochwalić De Jonga, bo u niego tak ryzykowne podania to niestety rzadkość.
0
Dobra, ale trzeba przyznać, że ostatnie 10 - 15 minut to znacznie większa kontrola i dużo mniej chaosu, więc na plus.
EDIT: No właśnie!
7
Ale zobaczcie jak zupełnie inaczej pewnie mecz by się układał gdyby Fermin trafił w tej bardzo dobrej sytuacji, którą miał na początku meczu. W piłce od takich mały detali zależy w końcowym efekcie bardzo dużo.
3
@derus xDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Dobrze, że podjąłem dzisiaj mądrą decyzję i kupiłem 12%-go Barley Wine'a z Komesa, bo może się przydać po meczu.
Ale póki co to jedziemy z nimi... zaraz!
25
Najważniejsze, że choćby się zes*ali tutaj to i tak nie będą mieć dostępu do morza
4
De Jong to taki holenderski Kosiniak-Kamysz.
0
Zero zaskoczenia z tą obroną :)
3
Dobra, ale w bramkę takie coś poproszę, bo następnego takiego meczu jak z Sociedad to ja nie przetrwam
5
To jest naprawdę niesamowite jak prawie każdy nasz obrońca ma zrypaną formę :D
0
@Szmulek Akurat Cezary Wilk jest świetny, bardzo lubię go słuchać, często celne opinie.
17
Chory, bo Zima. Hehe, bo wiecie
0
@SinMistico Przecież to zupełnie inna kultura i inny klimat... na Camp Nou też bywa super, przecież tak było w meczu z Atletico, czy Bilbao...
17
@Katalończyk 99 bo musimy kupić latem ŚO i napastnika, więc nie marudź, tylko płać