17

Chory, bo Zima. Hehe, bo wiecie

0

@SinMistico Przecież to zupełnie inna kultura i inny klimat... na Camp Nou też bywa super, przecież tak było w meczu z Atletico, czy Bilbao...

17

@Katalończyk 99 bo musimy kupić latem ŚO i napastnika, więc nie marudź, tylko płać

51

@BojanKriKicz To tak jak na La Bambie: niektóre konta muszą upaść, by zarejestrować się na nowo.

3

@Lionel_Messi10 To co, Inter Miami znowu bierze wszystko w nadchodzącym sezonie?

1

@fcbarcafan19 Potwierdzam!

4

@esem91 Oj tak!
Pozwalamy minimalnym dozom spływać wolniutko w kierunku przełyku. Chłonne ścianki z rozkoszą wchłaniają każdą cząstkę mocy.

@Kz1234 ile razy by mnie irytował tak nie potrafię go nie lubić, a wręcz przeciwnie - żywię do niego dużą sympatię :)

7

Szwagrów za niektóre decyzje i nieudolność bym powiesił, ale trzeba przyznać, że Laporta ma tak sympatyczną, porypaną aurę jak żaden inny znany prezes tak wielkiego klubu. Gość, który irytuje niektórymi decyzjami i ujmuje swoją osobą jednocześnie.


1

@Peciak "Na koniec dnia i tak jesteśmy za mali na to wszystko, czy to pod kątem rozkminy, czy jakiegokolwiek wpływu na realna politykę, która dzieje się tuż za naszymi granicami, lepiej pooglądać Barcelone Flicka. Pzdr!"

Tutaj w punkt ;)

19

Miniaturka na Kanale Sportowym: "Wrócił Wielki Real"

Zaczyna się. Doskonale pamiętam, że po kryzysie, lub różnych perturbacjach gdy kogoś zdemolowaliśmy to były głosy, że trzeba poczekać, bo to tylko jeden mecz, poza tym jakiś przeciwnik bardziej był słaby niż my dobrzy etc.

Tutaj od razu będzie jazda bez trzymanki. Jedno tak przekonujące zwycięstwo i już "wrócili". Real ma największy PR jaki kiedykolwiek widziałem, bez jaj.

2

@tomek8756 Mam zapisane w kontrakcie, że moi przeciwnicy muszą dysponować przynajmniej jedną półkulą mózgową, więc odpada. Poza tym dopiero co umyłem ręce.

7

15

Ale propaganda Madrycka wjedzie w cały świat po tym meczu, zobaczycie. Jak rok temu jak wygrali z City, gdzie Ancelotti wyszedł i powiedział, że ich sezon zaczyna się w lutym, a później zostali kolejny raz upokorzeni.

Teraz się naczytamy jak to Real Arbeloi będzie wielki, jak to wygrają ligę, jak to są faworytami w LM, jak to Arbeloa ustawił zespół, jak to wszystko już jest w porządku. Oczywiście do czasu kolejnej weryfikacji i kolejnego złojenia ich chorego ego po d*pie.

0

Fati to Madryciak, od zawsze wiedziałem

1

@Kilotopy A no tak, zapomniałem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Jak tam, Madryciaki już są jedynymi i słusznymi faworytami do trypletu po pokonaniu Levante i prowadzeniu z Monaco, czy jeszcze nie?

2

@Bolton ee, co ty mordo, robisz uefa pro i zaraz City do Ciebie dzwoni

1

@AlexDark00 Brak poparcia Nawrockiego dla kompromisu aborcyjnego już od razu stawia Nawrockiego jako skrajność.

0

2

@AlexDark00 No nie wiem, nie każdy prezydent ma powiązania z półświatkiem kibicowskim, czy wykorzystuje starą osobę do uzyskania mieszkania...

4

@Destroyer_of_Worlds Czekaj, czy Ty mi próbujesz teraz wmówić, że Trump, czy Nawrocki to są normalni i nieskrajni kandydaci? :vvv

1

@Safrani Uważam, że byłby brany pod uwagę, ale zakładam, że mógłby od razu powiedzieć "nie" zamiast potencjalnie się spotkać z członkami klubu etc.

Dla mnie najbardziej prawdopodobne kierunki dla niego to Ajax lub United.

1

@Frimpong "Po pierwsze to nie on ma sobie wybrać, tylko Kluby takiej klasy musiałby wybrać jego."

No sh*t Sherlock!

4

Śmiesznie będzie jak za jakiś czas będą wolne stanowiska trenerskie w klubach takich jak Liverpool, City, czy Ajax, a Xavi i tak sobie wybierze jakiś klub z Kataru :D

To będzie dla mnie już R.I.P. dla jego trenerskiej kariery, kolosalny zawód i wstyd.

9

@JimMorrisonFCB Okej, w sumie może masz rację... szkoda, że nie ma normalnej i nieskrajnej prawicy. Ale cóż, durnota ludzi jest taka, że to co najbardziej skrajne i krzykliwe to wielu najbardziej przyciąga...

@AlexDark00 Myślisz, że Lewy jutro strzeli dwie, czy hat-tricka?

15

@JimMorrisonFCB Poniekąd prawda, ale nie wiem czy Konfederację można nazwać skrajną prawicą, a jednak oni organizowali/uczestniczyli w wiecach "Stop Ukrainizacji Polski", wzniecali niechęć do Ukrainy, zniechęcali do Unii, czy wykazywali zamiłowanie do Trumpa, przynajmniej część posłów, którzy wrzeszczeli w sejmie razem z posłami PiSu "Donald Trump!". Ciężko jest mi to oddzielić.

Ale zgodzę się, że w sporej części jednak mówimy o skrajnej prawicy.

@Kgorecki2500 Straszne! Jednak Trump > Harris, ezz

46

Niektórzy "zaskakująco" wiedzieli i mówili, że Trump będzie kompletnym durniem i że to jest koszmarny wybór dla każdego, szczególnie dla Polski.

Dlaczego to co aktualnie najbardziej odklejone i niebezpieczne zwykle przychodzi ze strony prawicy i konserwatystów? Trump, Braun, wyjście z Unii, wyjście/zniszczenie NATO, zamiłowanie do ruskiego miru, AfD, komory gazowe to fejk, Ukraińcy źli, Stop Ukrainizacji Polski, globalne ocieplenie to fejk, nie wspieram WOŚP i tak można wymieniać...


1

@JimMorrisonFCB Biden przy Trumpie to ostoja mądrości, inteligencji i rozsądku.

6

Zawsze jak widzę takie mecze jak Bodo z City, Albacete z Realem, czy Liverpool z jakimś tam innym "paziem" to mnie rozwala, że Flick sobie gra takim Martinem, Ericiem który musi łatać każdą pozycję, młodzieżą i wydatkami rzędu paru groszy, a i tak jego zespół zwykle wygląda znacznie lepiej niż te wszystkie wyżej wymienione razem wzięte.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?