2

@Pedri16Future Są ludzie, którzy kupują na allegro powietrze w słoiku którym oddychał JPII w latach 90, więc idąc tym tokiem rozumowania to mój pomysł pochłonie miliony

3

@Dari0G @blakkudium uja tam naiwny, ja po prostu chce żeby nas biznesmen w końcu się trochę uniezależnił, choć to może być dla niego zbyt trudne słowo do wypowiedzenia w stanie w którym aktualnie się znajduje

3

@blakkudium Zupełny przypadek.

4

@Luciano99 Mam plan na stówę dla Ciebie na "pewniaczki":

1. Załóż konto na Epic Games.
2. Do 18 grudnia dodaj do biblioteki Hogwarts Legacy za 0 zł.
3. 19-go grudnia wystaw konto na Allegro/OLX za 100 zł.

Plan można powielać dowoli, wystarczy nowy mail, nowe konto i nowa gra za 0 zł. Porada za darmo, bo święta idą i robię się milszy dla ludzi. Pzdr.

3

@PatrychoO "Od dziś koniec z tym."
I tak zaraz coś włączysz, rozgrzebiesz, zostawisz i wrócisz dopiero za pół roku, nie oszukujmy sie

7

Komentarz usunięty

1

@speed1 Flying Wild Hog, wiemy! ;)

0

@Dari0G Zależy jak na to patrzeć i zależy kto te gry robi. Silksong był robiony też wiele lat, a dowiózł.

4

@gumaz Zabieram ubrania po tym co zostało z @Popitek12, a potem idę do parku i wspieram przechodniów i gołębie, którzy wymiotują na widok @Kessie.

0

@Dari0G Cieszyć. Potencjalny motor napędowy nowej generacji konsol, a studio skoro zostało założone w zeszłym roku to będzie miało czas by się zgrać i dotrzeć podczas developmentu. A przez te +- 5 lat będzie mnóstwo innych gier do ogrania.

2

Na nowe Star Warsy poczekamy jeszcze baaardzo długo.


18

Clair Obscure rozjechało wszystkich. Zasłużenie, co tu dużo mówić.
Oby to był pozytywny pstryczek w nos dla wszystkich gier AAA, którzy kompletnie olewają jakość i stawiają na miałkowość.

3

Ci co wstawili :v


1

No ale Dana Housera się nie spodziewałem. Miło!
PS. Clair Obscur bierze wszystko dzisiaj jak Barcelona Flicka w tym sezonie. Factos.

0

@4drian0 Przedział gier AA to zazwyczaj 5 - 50 mln (choć może to rzeczywiście będzie już od 2 mln), więc CO33 i tak mieści się w dolnych widełkach.

0

Póki co to zwycięzcami całej gali są gry niezależne (chociaż CO33 nieco ciężko w pełni taką nazwać, ale jednak budżet nawet jak na AA miała raczej mały). I okej.

1

Dobrze ten nowy Control wygląda, świetny setting

5

Uwielbiam gamedev. To jest coś co jednak wzbudza we mnie jedne z najbardziej pozytywnych i ekscytujących emocji. Branża która łączy absolutnie wszystko co jest najlepsze z filmów, książek, technologii etc.

I może to jest coś, to uczucie co skłoni mnie do drobnego przebranżowienia się w 2026 z tego co aktualnie robię jako UI/UX na gamedev UI/UX.

Trzymajcie kciuki, a tymczasem oby gamedev był czymś co dostarcza Wam jak najwięcej jak najlepszych emocji!

PS. Larian ogarnął TOP trailer, sztos absolutny.

3

@4drian0 Jest psiak - jestem kupiony!

2

@Lionel_Messi10 Nie no, Hansi do zwolnienia zaraz będzie, bez jaj

3

@Luciano99 jakbyś chciał puścić 3 minutowy zwiastun Chłopaków z Sosnowca na The Game Awards to potrzebujesz 1 milion dolarów. Tyle nie mam jak coś.


7

Potencjalnie świetny materiał na temat Cyberpunka od tvgry :)


4

@Laminedependencia @Luciano99 @Kessie ale na bank tak nie zrobicie z browarem

3

@marcin62 Polska prawica to odważni patrioci. No chyba, że chodzi o kolory tęczy, kolory Ukrainy lub skrytykowanie Rosji. Wtedy to już popłoch i "byle nie w szczepionkę".

2

@michal26 Za takie g**no to i tak za dużo.

4

Borys Nieśpielak w dzisiejszym podcaście Rock & Borys potwierdził, że istnieje DLC do Wiedźmina 3 i podejrzewa, że pojawi się dzisiaj na gali The Game Awards :)

A gala The Game Awards wraz z wieloma nowinkami dzisiaj w nocy o 1:30!

(1:20:32)

15

"Real Madryt oddał dziś wieczorem tylko JEDEN celny strzał na bramkę przeciwko Manchesterowi City – to NAJNIŻSZY wynik w meczu Ligi Mistrzów na Bernabéu od co najmniej sezonu 2003/04."

Spokojnie, jakby Real chciał to by oddał więcej strzałów celnych na bramkę, nie ma co siać paniki.

22

Factos.


29

Pięknie się to zestarzało.


7

Jak na pół amatorski mecz, to nawet niezłe spotkanie. Jak to mówią w Madrycie: raz pod wozem, a raz pod wozem. Humor gituwa, to najważniejsze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?