macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Popitek12 Ale, że w końcu będzie widać piłkę Ramosa i Lewego na niebie?
2
@Ojciec5tkidzieci No nie wiem, wątpię, żeby jakikolwiek polityk miał czelność spotykać się z rosyjskim dziennikarzem, który został wydalony za szpiegostwo. Zdjęcia Sikorskiego i Swiridowa to 2014 rok kiedy jeszcze Swidirowi nic nie udowodniono. Swidirow został wydalony w 2015 roku, wszyscy politycy się odcięli, a Braun miał to kompletnie gdzieś i pojechał tam w 2019... To nie jest antypolskie zachowanie, że z gościem podejrzanym o szpiegostwo umawiasz się na wywiad?
PS. Poza tym nawet jakby to było naciągane to i tak już pierwszy czy w szczególności ostatni argument powinien wystarczać na jego największą antypolskość, nie mówiąc już o wybytnie skrajnym odklejeniu w postaci m.in. słów o tym, że komory gazowe to fejk...
5
@PeRRy Nie mam argumentów -> przyczepię się personalnie, że mam z kimś jakiś problem.
No w sumie mam, bo tak odklejone jednostki jak Braun i jego obrońcy powinno się zewsząd jak najgłośniej krytykować, wskazywać palcem, nagłaśniać i pokazywać jak bardzo są szkodliwe i głupie.
23
Konfederacja Korony Carskiej! W sumie Brauna i jego obrońców już spokojnie powinno się postrzegać jako kolaboranta z wrogiem i po prostu zdrajców.
44
Miłego dnia wszystkim!
2
@JimMorrisonFCB W sumie racja, 36 Euro miesięcznie przez 12 lat i ciągle to trwa. Inflacja w górę, ja bym mu podniósł już do tych 40 Euro miesięcznie...
29
Ale w sumie śmieszą mnie kibice Realu narzekający, że Real ma nierówną kadrę i to nie wina Xabiego, bo nie ma z czego lepić, podczas gdy ich klub wydał ponad 160 mln Euro, przyszło 5 znaczących graczy, tymczasem Flick i Barcelona z jedynie Joanem Garcią za 25 mln Euro i wypożyczeniami sobie pykają nieporównywalnie ładniej w piłkę, przodując w La Lidze.
No jest to "trochę" kolejne ośmieszenie Realu :)
6
@Kubsoleon Jak Perez zdecyduje.
8
Real Madryt to nie tylko najbardziej obrzydliwy, propagandowy, pozorny i bezczelny klub w historii, ale również najśmieszniejszy.
8
Nie wierzę już, że Xabi zostanie w tej drużynie. On wyleci prędzej czy później. Kwestia tylko kiedy. Real praktycznie zawsze styl gry miał... w sumie nie miał żadnego stylu gry. Ale to co grają za Xabiego od dłuższego czasu to jest jakiś absurd, żałość, wstyd i hańba.
I bardzo k***a dobrze.
6
@Kgorecki2500 Ja p****e...
0
@draxidox Przecież to nie zmienia pozostałych 85 minut, które były bardzo słabe dla tej dwójki.
6
Yamal dzisiaj jest naprawdę bardzo odpychający. Przegrywa pojedynki po czym zaczyna spacerować zrezygnowany... Dramat.
PS. Rashford też beznadziejny, więc oba skrzydła dramatyczne.
0
Asysta De Jonga. Świat się kończy...
3
Podobno De Jong ma prawo jazdy, ale tylko za jazdę na wstecznym.
5
@RivaldoVitorBorba 0-10-0
1
@AmigoBlancos Ale Flicka to Ty szanuj!
3
W Hiszpanii nie ma już słabych drużyn.
5
Jakby Ter Stegen dostał bramkę z połowy z 4 ligowcem to byłoby dla niego zakończenie kariery, a dla mnie turlanie się po podłodze ze śmiechu. Jeśli mimo wszystko wygramy to chętnie taki scenariusz zobaczę.
2
@Lionel_Messi10 Szanuję za docenienie Pedriego!
3
No Roony jakiś tam potencjał przy wolnych ma, oby próbował częściej
1
@mekston lol, nie
3
Bolą mnie już oczy. Ale nie wiem czy to od lipnej kamery czy od lipnego i skandalicznego kapitana Barcelony w dzisiejszym meczu.
2
@JanuszKorwinMikke Kolejna błazenada w wykonaniu użytkownika JanuszKorwinMikke. Mam nadzieję, że przez tak idiotyczne wpisy tego parodysty dostanie w końcu perma. Może wtedy się nauczy.
6
De Jong, Ter Stegen... szkoda, że Araujo jeszcze nie ma, wtedy Guadalajara byłaby faworytem.
1
@FcPortoFan1999 Oglądanie Ekstraklasy?
28
Mecz przełożony ze względów bezpieczeństwa. Podobno Ter Stegen zaczął ryczeć, że musi być w pierwszym składzie, Flick dla bezpieczeństwa i spokoju się zgodził, a teraz wszyscy próbują Ter Stegena uspokoić, bo zaczął żądać pewnego miejsca w pierwszym składzie, fistaszków na srebrnej tacy, azylu na Hawajach i dożywotniej emerytury w wysokości aktualnego wynagrodzenia.
https://i.imgflip.com/4mgher.png?a490440
6
@Frimpong rdr2, a to nawet nie jest to
Najpierw Buzza Astrala musi znaleźć, później pójdzie juz z górki
6
@RozowaPantera No ok, ale czym? Absolutnie idiotycznym stwierdzeniem, że Tusk jest bardziej prorosyjski od Brauna? Naprawdę na tak odklejone rzeczy mam odpisywać z poważną miną i próbować prowadzić poważną dyskusję?
Ktoś kiedyś powiedzial, żeby sie nie kłócić z i***ą, bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem. Tak więc wychodzę dokładnie z tego samego założenia i wolę zrobic z tego komedię klasy B, bo tylko na to takie dyskusje zasługują.
@Czajka90 to trzeba by @Kessie zapytać, bo u niego to norma
3
@zawilly Podłożem dla chomika mogą być odpylone trociny, ściółka konopna lub lniana. Gdy masz alergie na trociny, ściółka będzie godnym zamiennikiem. Chomiki lubią kopać tunele i zakopywać się w nich. Z tego powodu ilość podłoża w klatce powinno wynosić 5-10 cm. W rogach klatki lub akwarium możesz nasypać nawet więcej podłoża, by chomik miał więcej frajdy w eksplorowaniu terenu.
Jako podłoże nigdy nie dawaj waty. Wata może zapchać policzki chomiczków, a wtedy wizyta u weterynarza gwarantowana.