1

@Popitek12 Najlepiej wszędzie piechotą. Kiedyś nie było samolotów i ludzie sobie radzili. Dramat teraz jest

4

@Fc112 Też jak wyjąłem z piekarnika to się obejrzałem, czy @Kessie nie ma w pobliżu, normalna, zdrowa reakcja.

2

@Popitek12 Myślisz, że taką kaczkę lepiej na patelni zrobić?

7

No piękna i przepyszna mi ta kaczuszka wyszła! Majeranek, czosnek, sól i pieprz, do tego pokrojone w ćwiartki kwaśne jabłka do środka i na zewnątrz. Polana 1.5 szklanki wody na początek pieczenia, 180 stopni i 30 minut później zmiana na 120 minut i 3.5h pieczenia podlewając ją co 20 minut wodą, która w miarę długości pieczenia przechodzi w sos.

Do tego kapustka z grochem, puree ziemniaczane własnej roboty z masełkiem i mlekiem, a na "deser" bigos, a wszystko można popić Glorioso Reserva Seleccion Rioja 2019. Wasze zdrowie!

@Popitek12

https://zapodaj.net/plik-mzg24EBJvD

0

@michal2007 36 Euro w kopercie na której była tylko tajemnicza litera "N" i nazwa aktualnego miesiąca. O uj chodzi to ja nie wiem

1

@Batys Dwójeczka!

5

@Frimpong Przynajmniej konikowi ma co się kurczyć, bo je ma, nie to co znany kibic tego forum 5-go zespołu w Premier League, który wydał na transfery prawie 500 mln Euro.

0

@tadzik447 Na karcie Intela pewnie :v
Choć podobno się znacznie poprawiły.

4

@Batys Na Steamie masz promocję za ok. 60 zł, więc taniutko. W pakiecie z pierwszą częścią masz 170 zł, więc też świetna oferta.

@MesQueUnClub_87 A wg. mnie nawet system szybkiej podróży był świetnie przemyślany. Na początek go nie dostajemy by gracz docenił walory immersji całego świata, później gdy odległości robią się coraz większe to mamy możliwość szybkiej podróży z kamerą filmową, która idealnie pasuje do tak powolnego settingu. RDR2 to gra by zwolnić, podjąć wysiłek refleksji, uspokoić się, wręcz w niektórych momentach można to traktować jako jakąś terapię przez nie przebodźcowany setting. Dlatego taki system szybkiej podróży IMO fajnie tutaj pasuje.

Jak dla mnie ekonomia jest tylko w tej grze dość... śmieszna, bo np. mamy tysiące w grze, a Dutchowi i tak brakuje :v

Ale poza tym lub po prostu mimo tego to gra absolutnie wybitna i po prostu wciąż dla mnie najlepsza w historii.

3

@Batys Tak, ogromnie polecam wejść w posiadanie tej oto gry i zagrać.

2

@July_6_BcN Pierwsza zasada La Bamby: tutaj wszyscy sprzedają farmazony.

3

@July_6_BcN Ja nie wiem co oni piszą, jeden się przyplątał, drugiego kojarzę tylko z widzenia, a wszystkich i tak zaliczasz Ty... daj spokój Julia, nie dość, że z @Kessiem nie wyszło (chociaż akurat tutaj to uniknęłaś wielkiego syfa na całe życie), to jeszcze coś tam mącisz z innymi. Opanuj się w końcu.

11

@marcin62 Bardzo ważna, podstawowa zasada: jeśli chcesz wejść z kimkolwiek w związek, to najpierw musisz się dobrze czuć ze samym sobą i tolerować lub nawet lubić czas, gdy jesteś sam na sam z własnymi myślami. Warto jest kształcić i nauczyć się niezależności niezależnie od tego czy chcemy być sami, czy z kimś w związku. Polecam!

3

@July_6_BcN Dobra, proszę. Taka jesteś, to proszę. Mogę w ogóle wyjść z tej dyskusji... @gumaz Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

5

@July_6_BcN Weź przestań. @gumaz Piłeś? Pisz.

4

@Criss18Barca Negreira

2

@Kgorecki2500 Niech sie weźmie w koncu do roboty a nie

5

@Popitek12 ile piec i co ile podlewać sosem/wodą kaczkę?

0

@michal26 Też w tym roku byłem :)
Było przyjemnie, lubię kościół obok mnie, bo mają jak na katolicki kościół minimalistyczny wygląd i bez przepychu, a najważniejsze, ze księża przez lata byli tam bardzo w porządku.

Jednak jak byłem z 5/6 lat temu to był cały kościół wypełniony po brzegi. Dziś było znacznie mniej osób. Wydaje mi się, że jest to związane po prostu z odejściem wielu ludzi od religii.

8

Jedzcie, bo się zmarnuje!


11

Uwaga! Podobno dzisiaj zwierzęta będą mówić ludzkim głosem, więc może w koncu @Kessie napisze coś mądrego :)

A poza tym to oczywiście i powyższemu miłośnikowi rowerów jak i kazdej innej osobie życzę jak najlepszych świąt! Odpocznijcie i zregenerujcie się jak najlepiej, wesołych!

5

@misterio Wiesz w czym startują dyski? W RAID-zie.
Ba dum tss.

1

@tomek8756 Lucek jak zwykle dał z siebie 30%, brawo!

5

@blakkudium On jedyne czego poszukuje to osób posiadających rower...

3

@Popitek12 Nie. Chyba, że w klapkach Kubota, spodniach Gucci, koszulce Tommy Hilfiger i kaszkieciku Armani, wtedy tak.

1

@Giwera IMO w polskiej najmniej wyraziści są Asia i Adam, chociaż mimo wszystko mam do nich sympatię. Łuki, Seba, Patrycja, Regan czy Bożenka są bardzo wyraziści IMO i świetni. Michał również, choć wydaje się być irytujący w bardziej złą stronę niż Scott z amerykańskiej wersji.

0

@jakub1906 Zgadzam się, że polskie The Office jest świetne, ale amerykańskie moim zdaniem również. Aczkolwiek amerykańskie miało parę irytujących i źle poprowadzonych wątków (np. Andy).

2

Piękny jest to serial!


7

@kulek22 Już nie będzie Realu Madryt, tylko osoby obrzydliwie grające w piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?