2

@Adran360 Nie zasługujemy na takich znawców, ale potrzebujemy!

5

@misterio A moim zdaniem to byłby bardzo szalony mecz typu 4:5/5:4. Obrona PSG też grała wtedy ryzykownie i niezbyt pewnie.

Ale to ofc gdybanie. Fakt jest taki, że aktualnie mamy kolosalne problemy w obronie... ale za to nauczyliśmy się zamrażać mecze co może być naprawdę bardzo ważne wiosną.

4

@Kessie Kolega pyta o link... gdzie taką ładną choinkę można kupić.

12

@NeroTFP1 W sumie za grę w LM też można podziękować. Półfinał przy takich problemach instytucjonalnych to jest duży wyczyn, tym bardziej odpadnięcie po bardzo wyrównanym meczu, gdzie bramkarz przeciwników wyczyniał cuda w rewanżu. Niewiele brakowało byśmy mówili o tryplecie i kto wie czy nie wygraniu absolutnie wszystkiego.

2

@July_6_BcN Możesz mi kupić. Aktualnie symboliką Barcelony jest biało-czarna piłka.

3

@mekston Nie jestem wspaniałym człowiekiem. Tyle.

12

No i cyk, można powoli świętować!
Wesołego 21-go grudnia!

https://zapodaj.net/plik-3Fp1zpAyG9

0

Idealnie to się ułożyło. Świetny wynik. Teraz odpocząć i orać wszystkich na nowo w 2026 jak w 2025!

3

O, Laporta wstał.

1

Uff, to musiało się tak skończyć. Ładnie przycisnęli po wejściu Rashforda i Lewego. Teraz już na spokojnie.

0

Fermin upadł z wrażenia, De Jong myślał, że to ze względu na decyzję sędziego, a w rzeczywistości na debilny faul De Jonga :D

3

Power Rangers mieli możliwości zamieniania się szybko z ludzi w superbohaterów. Ferran Torres ma tą samą przypadłość, jednak on co mecz zmienia się z rekina w śledzia i odwrotnie.

0

@ElKamil "slaby zespół" bez jaj... jak można na ten zespół mówić "słaby"

9

Jedyne czego się obawiam to braku koncentracji i że zawodnicy będą mieć już wywalone jajca na ten mecz. Tak było bodajże z Mallorcą, gdzie też graliśmy w przewadze. Mam więc nadzieję, że Hansi ich tam dobrze ustawi w szatni na drugą połowę, bo szczęśliwie idealny scenariusz się stworzył by się nie za bardzo zmęczyć, a spokojnie zgarnąć 3 punkty bez nerwów z bardzo dobrą ekipą.

3

Te gwizdy Yamala jeszcze głupsze niż sam faul.

7

Nie no, zasłużone czerwo, idiotyczny faul, dramat

3

NEGREIRA!!!111oneon

3

Co za absurdalny mecz :D
KAŻDA akcja VIllarrealu to po naszych, amatorskich, indywidualnych błędach.

5

Laporcie cukier skoczył po obiedzie i są efekty

5

Yamal zaczął się w tym meczu rozkręcać

1

Bardzo dobrze dzisiaj wygląda Balde

0

Nie mamy żadnego obrońcy na ławce, latem pożegnaliśmy najlepszego obrońcę poprzedniego sezonu, a przypominam, że Szwagry mówiły, że kadra jest kompletna.

Jeśli ofensywa będzie dojeżdżać, to będziemy dawać radę. Jeśli nie... to będą takie mecze jak z Sevillą. Nic pomiędzy przy naszym stylu gry. Dobrze, że póki co w większości jest ten pierwszy scenariusz.

0

#łatwo
Jedziemy z nimi mimo tego, że obrona już jest myślami przy karpiku w środę

2

Penalti a favor del... Barcelona! :oooo
Thx Negreira!

2

Dobra, dzisiaj De Jong i Ferran grają partidazo, a nam z @Luciano99 zamykają mordy. Amen!

20

A jego mama pochodziła z Częstochowy, przecież się mówi "Matka Boska Częstochowska". Wszystko się zgadza, tylko na tych całych religiach wciskają nam kit o jakiejś Jerozolimie...


5

@Kessie gdzie jest moja 100 ze stołu kiepie? ostatni raz Cie wpuściłem do mieszkania

3

Daje max. 33 lata życia :/


12

Niech kolejna kontrowersyjna decyzja sędziów na korzyść Realu klasycznie nie odwiedzie Was od faktu, że Real Madryt to naprawdę najbardziej obrzydliwy, propagandowy i bezczelny klub w historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?