macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Adran360 Nie zasługujemy na takich znawców, ale potrzebujemy!
5
@misterio A moim zdaniem to byłby bardzo szalony mecz typu 4:5/5:4. Obrona PSG też grała wtedy ryzykownie i niezbyt pewnie.
Ale to ofc gdybanie. Fakt jest taki, że aktualnie mamy kolosalne problemy w obronie... ale za to nauczyliśmy się zamrażać mecze co może być naprawdę bardzo ważne wiosną.
4
@Kessie Kolega pyta o link... gdzie taką ładną choinkę można kupić.
12
@NeroTFP1 W sumie za grę w LM też można podziękować. Półfinał przy takich problemach instytucjonalnych to jest duży wyczyn, tym bardziej odpadnięcie po bardzo wyrównanym meczu, gdzie bramkarz przeciwników wyczyniał cuda w rewanżu. Niewiele brakowało byśmy mówili o tryplecie i kto wie czy nie wygraniu absolutnie wszystkiego.
2
@July_6_BcN Możesz mi kupić. Aktualnie symboliką Barcelony jest biało-czarna piłka.
3
@mekston Nie jestem wspaniałym człowiekiem. Tyle.
12
No i cyk, można powoli świętować!
Wesołego 21-go grudnia!
https://zapodaj.net/plik-3Fp1zpAyG9
0
Idealnie to się ułożyło. Świetny wynik. Teraz odpocząć i orać wszystkich na nowo w 2026 jak w 2025!
3
O, Laporta wstał.
1
Uff, to musiało się tak skończyć. Ładnie przycisnęli po wejściu Rashforda i Lewego. Teraz już na spokojnie.
0
Fermin upadł z wrażenia, De Jong myślał, że to ze względu na decyzję sędziego, a w rzeczywistości na debilny faul De Jonga :D
3
Power Rangers mieli możliwości zamieniania się szybko z ludzi w superbohaterów. Ferran Torres ma tą samą przypadłość, jednak on co mecz zmienia się z rekina w śledzia i odwrotnie.
0
@ElKamil "slaby zespół" bez jaj... jak można na ten zespół mówić "słaby"
9
Jedyne czego się obawiam to braku koncentracji i że zawodnicy będą mieć już wywalone jajca na ten mecz. Tak było bodajże z Mallorcą, gdzie też graliśmy w przewadze. Mam więc nadzieję, że Hansi ich tam dobrze ustawi w szatni na drugą połowę, bo szczęśliwie idealny scenariusz się stworzył by się nie za bardzo zmęczyć, a spokojnie zgarnąć 3 punkty bez nerwów z bardzo dobrą ekipą.
3
Te gwizdy Yamala jeszcze głupsze niż sam faul.
7
Nie no, zasłużone czerwo, idiotyczny faul, dramat
3
NEGREIRA!!!111oneon
3
Co za absurdalny mecz :D
KAŻDA akcja VIllarrealu to po naszych, amatorskich, indywidualnych błędach.
5
Laporcie cukier skoczył po obiedzie i są efekty
5
Yamal zaczął się w tym meczu rozkręcać
1
Bardzo dobrze dzisiaj wygląda Balde
0
Nie mamy żadnego obrońcy na ławce, latem pożegnaliśmy najlepszego obrońcę poprzedniego sezonu, a przypominam, że Szwagry mówiły, że kadra jest kompletna.
Jeśli ofensywa będzie dojeżdżać, to będziemy dawać radę. Jeśli nie... to będą takie mecze jak z Sevillą. Nic pomiędzy przy naszym stylu gry. Dobrze, że póki co w większości jest ten pierwszy scenariusz.
0
#łatwo
Jedziemy z nimi mimo tego, że obrona już jest myślami przy karpiku w środę
2
Penalti a favor del... Barcelona! :oooo
Thx Negreira!
2
Dobra, dzisiaj De Jong i Ferran grają partidazo, a nam z @Luciano99 zamykają mordy. Amen!
20
A jego mama pochodziła z Częstochowy, przecież się mówi "Matka Boska Częstochowska". Wszystko się zgadza, tylko na tych całych religiach wciskają nam kit o jakiejś Jerozolimie...
5
@Kessie gdzie jest moja 100 ze stołu kiepie? ostatni raz Cie wpuściłem do mieszkania
3
Daje max. 33 lata życia :/
12
Niech kolejna kontrowersyjna decyzja sędziów na korzyść Realu klasycznie nie odwiedzie Was od faktu, że Real Madryt to naprawdę najbardziej obrzydliwy, propagandowy i bezczelny klub w historii.
4
@Popitek12 ale dizajnerski musi być dla Ciebie, weź ten:
https://pianino.pl/niebieski-fortepian-samograjacy-schimmel-k208-pegasus.html?gad_source=1&gad_campaignid=1569972916&gbraid=0AAAAADKFf4FpotFodwbSpChjR2YR_kbii&gclid=Cj0KCQiAr5nKBhCpARIsACa_NiN0q8Ubebvx5Hcw88siH24pBi3NS8ytgotiuh4Xangpy3DAXmT8mv8aAgZPEALw_wcB