macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
"Gazeta dodaje, że nie chodzi o pieniądze, a uznanie jego statusu w zespole."
WTF? Co ten biedny klub może jeszcze robić? Klękać za każdym razem, gdy do Niego podchodzą? Przecież za każdym razem C. Ronaldo jest tak cholernie wypychany na "najlepsiejszego", że szok. Bez tak ogormnego marketingu nie osiągnąłby takiego statusu, bo na boisku jest zwyczajnie przeciętny.
Wieczny narcyz z ogromnymi kompleksami.
0
I tak do usranego września będzie...
2
Ech, niech tylko wielka motywacja w słowach przerodzi się w wielką motywację na boisku i zarazi pozostałych zawodników.
0
Żaba i kefir
2
Była jakaś plota od dość poważnego źródła, że Barcelona wraz z Pixarem mają zrobić jakiś pełnometrażowy film... ale cisza. Więc pewnie to nie była prawda, albo znająć talent zarządu Barcelony do negocjacji, to po prostu się nie dogadali...
0
Bo z gwarancjami jest różnie, sklepy często się wymigują, że to moja wina etc. Poza tym gwarancja może trwać dość długo, a mnie zależy na szybkiej naprawie.
0
Czy korzystał ktoś z Was z pomocy technicznej firmy Kingston HyperX?
Słuchawki kaput, ponad rok, więc gwarancja jeszcze jest. Pytanie, czy:
- pisać do Nich, podobno mogą drugą parę przesłać
- starać się naprawiać samemu (lutowanie, bo się kabel naderwał przy mini-jacku)
- zlecić to jakiemuś serwisowi
70
Każdy jest zawiedziony tylko nie Człowiek Łykający Gile.
0
2021 chyba :/
0
0
Czyli niszczenia klubu ciąg dalszy. Super.
Często mam wrażenie, że socios to odpowiada. Nie ważna jest utrata wyjątkowości, wartości tego klubu, czy niepowtarzalnego stylu. Jest Coutinho, Dembele, może będzie Griezmann, był Neymar, czyli są głośne transfery, a więc wiadomo, że "dzieje się". A że drużyna utraciła swój lekki i artystyczny styl gry? No cóż, trudno. Przecież jest dublet, a LM to cóż, no gorszy dzień.
0
Wczoraj za bardzo nie miałem czasu by śledzić informacje o moim absolutnie "ulubionym" zarządzie Barcelony. Powiedzcie mi, jak pewne są przesłanki że Pep Segura z wielkim barcelońskim DNA zostaje?
5
Niby śmiechowe, ale jak się tak bardziej poważnie popatrzy na to w którym kierunku zmierza ten klub, to jest wręcz smutno. Z kreatywnych i finezyjnych maluchów, które grały najładniejszą piłkę "ever", stajemy się drużyną rzemieślniczą, ciężką, siermiężną, dużo mniej kreatywną.
11
https://www.google.pl/search?q=mundial&oq=mundial&aqs=chrome..69i57j0l2j69i60j0l2.943j1j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Masz. Tylko nie wydaj na głupoty.
23
"Adamie, nie denerwuj się..." :D
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34401355_1684505814995542_2541583185586683904_n.png?_nc_cat=0&oh=414fa594c0916162d07e40963cbae52e&oe=5B7BC426
0
Ciekaw jestem jak będą wyglądać relacje Messiego, czy Suareza gdy Neymar przejdzie do Realu. Czy będą zachowywać się jakby nigdy nic (co byłoby dość... dziwne), czy jednak relacja mocno ucierpi i już tak serdecznie nie będzie.
42
- Atakujemy jutro.
- O której godzinie?
- Domyśl się!
- Ale musimy znać dokładną godzinę ataku.
- Aaaa, rób co chcesz!
2
Komentarz usunięty
6
Drużyna roku od EA Sports. (źródełko to Football Daily)
Ronaldo 98 dryblingu [*] Podania też wysoko, bo 93.
Zawsze mnie to będzie śmieszyć :D
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34199486_10160543924600644_1474428492799016960_n.jpg?_nc_cat=0&oh=cbd1ceccd11848d78a4b616397d8ef03&oe=5B7A0672
0
W ogóle w La Liga Loca bardzo fajnie podsumowali konfrontacje Guardiola vs Zidane. Ale i tak część (albo nawet większość) kibiców Realu będzie uważać, że Zidane to lepszy trenejro itd...
8
Ech, jakiś ziomek w kapeluszu był szybszy :(
0
Spoko, znajde takie za 800. Potrzymaj mi piwo :D
0
Wchodzę w układ, że nie wygra i chcę to :D
http://beerblackbook.com/beerprofile.php?link=94
0
Jakie piwo stawiasz?
0
No tak trochę średnio to wyszło :D
Trzeba mieć wyczucie i dobry smak, a patrząc na kontrowersje wobec księży, to trochę wstydziłbym się wsiadać do takiej fury na Boże Ciało. Poza tym, skoro ksiądz był chory, to mogli ogarnąć z kurii jakiegoś innego.
0
Widzieliście? :D
Wyższy poziom absurdu.
http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103094,23483116,ksiadz-w-kabriolecie-na-procesji-w-boze-cialo-ten-film-bije.html
3
Ludzie.
Ogromnie mnie irytuje arogancja naszego rządu. Zero jakiejkolwiek pokory, czy radości. Zero powiązania z prawdziwym chrześcijaństwem, zero miłości, współczucia. Nic.
5
A propos martwych fok znalezionych na wybrzeżu. Cytuję:
"Nie może być tak, że szkodnik otaczany jest większą opieką niż rybacy. Powinno być zawarte porozumienie ministerstwa środowiska z kołami łowieckimi w sprawie odstrzałów – powiedziała Dorota Arciszewska-Mielewczyk, gdyńska posłanka Prawa i Sprawiedliwości. - Foka to ewidentny szkodnik, a Bałtyk nie jest jej naturalnym środowiskiem. Przed wojną płacono rybakom za zabicie foki. Jej pojawienie się u nas to wymysł WWF-u i ekologów, głównie niemieckich, którzy chcieliby nam tutaj przeflancować rezerwaty. Musimy zacząć coś robić. Nie ma innego wyjścia. - powiedziała w Dzienniku Bałtyckim"
Także na to wychodzi, że politycy dali po prostu jasny sygnał rybakom do mordowania tych zwierząt. Smutne i przerażające zarazem.
11
Kiedyś był też taki Xavi... i Puyol. Kurła, kiedyś to było...
0
Mój kraj, taki piękny. Kocham takie historie, jesteśmy pod tym względem naprawdę wyjątkowym narodem :D