0

W sobotę finał LM.
Jak przeczucia? Jak dla mnie Liverpool nie ma szans, ale... może ktoś wleje we mnie wiarę? ;)

1

Ekstraklasa Trolls i parę innych tego typu fp. Na szczęście na trochę poważniejszych jak Eleven Sports jest zdecydowana większość pozytywnych komentarzy niezależnie od barw. Ale i tak to jest trochę przerażające...

3

Nie wierzę w niektórych naszych rodaków... sporo mediów wrzuciło notkę/posta odnośnie odejścia Iniesty, przepełnione szacunkiem, co jest raczej... normalne. To jest taki typ zawodnika, którego powinno się szanować niezależnie od barw klubowych. Otóż niestety nie wszyscy tak to postrzegają. Jest trochę komentarzy (które mają spore poparcie) typu: "Na *** ten dramat? Nie konczy kariery.. przecież. Mógł zostać. Teraz lament i płacz.", lub "Przyszedł sobie zdjęcie zrobic by się nad nim kibice spuszczali?".
Czasem zastanawiam się, co z nami, z naszym narodem jest nie tak... na zagranicznych mediach nie ma takich komentarzy. Nie dość że nie potrafimy normalnie kibicować swoim drużynom w kraju, to jeszcze psioczymy na prawdziwych artystów tego sportu. Wstyd.

2

Wiem, wiem. Ja również :)
Ale kurde... boli to bardzo że już takiej perfekcji i synonimów Barcelony nie zobaczymy.

6

Tak, dobijaj jeszcze... :(

43

Smutny obrazek... wczorajsze pożegnanie Buffona również było wzruszające i piękne. Choć Barcelona pożegnaniem Iniesty pozamiatała. Strasznie jestem z tego dumny.

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32967585_2197989226885369_8003303932665266176_n.jpg?_nc_cat=0&oh=795733757f128e76fefa110c6f957042&oe=5B9583A1

1

Ostanie "hał łos spejn" w tym sezonie.

36

Dokładnie TAK powinno się żegnać wybitne legendy. Biały Madrycie - patrz i się ucz. Przepiękna sprawa.

4

I ta muzyka z Pulp Ficiton... to wyszło mega!

16

Pique dał idealny przykład tego jak powinniśmy wszyscy reagować na hiszpańskich sędziów :)

10

Mam nadzieje, że będą tak jak Roma w meczu z nami...

1

Kobiet nie rozumiem, ale chyba jeszcze bardziej zmian Valverde...

1

Tak, bo zaczął się rozgrzewać ;)

0

Będzie cholernie brakować takich podań... :/

4

TAK się żegna legendy i wybitnych piłkarzy. Madrycie, ucz się.

0

Pierwszym.

0

Pod koniec jakoś :)
Tak 70/80% filmiku.

1

Lepiej bym tego nie ujął.

0

Taktyczny komentarz użytkownika o nicku ______________.

1

Nawet fajny odcinek, ale widać że rozmówcy mieli polew z Michała Pola, szczególnie jak mówił o swoim nicku w PUPG :D

20

Nie, bo nie było trypletu.

0

Tadzik, u Ciebie w kanałach to ledwie na bułki starczy... :/

1

Kurde, faktycznie! Wielki Jarosław! Miłościwy Jarosław! Cudowny Jarosław i Jego cudowny rząd! Tak się troszczą od nas. Przecież żyjemy w kraju miodem i mlekiem płynącym. Tylko PiS!!1111111oneoneene

0

To nawet nie chodzi o ilość h, tylko o zarobki. Gdyby były wyższe, lub podatki mniejsze to myślę że z czasem ludzie by więcej czasu poświęcali sobie, rodzinie etc, a nie pracy, bo w aspekcie finansowym byłoby im łatwiej.

0

Ech, masakra :D
W PL trzeba się 2x bardziej narobić, a i tak zarobki są dość opłakane... strasznie mnie to w tym kraju irytuje, że się w większości utrudnia życie obywatelom niż ułatwiać. Polak musi więcej pracować, to takie trochę nasze myślenie. Mam mało hajsu, to muszę więcej robić, bo wtedy hajsu będzie więcej... Czasem zastanawiam się nad przeprowadzką, np. na Islandię. Przynajmniej przez parę miesięcy chciałbym tam pomieszkać, a z drugiej strony chciałbym pomóc naszemu krajowi w rozwinięciu gospodarki poprzez założenie firmy etc. Ale jest masę trudności by ta firma przynosiła dobre zyski, bo i tak większość bierze państwo...

1

No ja nie, ale ktoś kto zrobił tego screena na pewno ;)

29

KtÓre ośle jeden. KTÓRE!!! Do szkoły nie chodziłeś?!?!?!

Nie, wcale nie denerwują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?