macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyżby na trybunach już od razu "Madrid, cabron, saluda al campeon"? :P
0
Zależy co w niej trzymam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
37
Dziura na Ronaldo zrobiona przez Alvesa, "piątka" Pique, tiki-taka i zabawa grą w piłkę przy 2:6 i 5:0... mi się sporo tych obrazków kojarzy :)
0
Tylko flagi? A jakąś mozaika...?
104
Trochę śmiechłem :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31732347_890190917829708_1145947061833695232_n.png?_nc_cat=0&oh=7a8855b8fe4737ffaf740d30410e8ea8&oe=5B55C568
2
Salah nie zagra z powodu kontuzji, Klopp wyleci, a Mane się zgubi w Kijowie.
10
Chodzą słuchy, że od przyszłego sezonu Liga Mistrzów ma mieć nowe logo. Serio!
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31775961_1661013497314714_1489862148539547648_n.jpg?_nc_cat=0&oh=bde6e29b87d1014e77704e8e61bb74a1&oe=5B565CDF
1
Heynckes, bo wyleci na trybuny, Lewandowski, bo Casemiro pewnie Go gdzieś kopnie - oczywiście bez kartki, może jeszcze bramkarz? Tak, to możliwe.
W finale wypadnie Salah, Mane, może Klopp...
0
Też mam takie wrażenie :)
Dodatkowo uważam, że jedyną drużyną zdolną wyeliminować Real w LM jest... Barcelona. W lidze jedziemy ich zazwyczaj równo, w LM nie mieliśmy okazji. Jeśli Barcelona nie spieprzy znów ćwierćfinałów, to w końcu dojdzie do tego pojedynku i wtedy myślę, że będziemy jedyną ekipą zdolną powstrzymać Real.
17
Oraz: "Można wyłączyć" :D
56
Już dziś, o 20:45, na La Rambli:
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31668187_2171252652892360_6080457304858165248_n.jpg?_nc_cat=0&oh=475ea66cc6e036ce21f55fcb4b9018d6&oe=5B9A1F03
0
Spróbuj przez aplikację SopCast.
4
Ziomuś, czasem warto poświęcić chwilę na refleksję :)
12
"Świat jest tak duży, tak skomplikowany, tak nasycony cudownymi rzeczami i niespodziankami, że mijają lata zanimy my ludzie, zaczynamy dostrzegać, że oprócz tego jest też nieodwracalnie zepsuty. (...) Moment, w którym jego ból pojawia się po raz pierwszy nazywamy "dojrzewaniem". Ten ból prześladuje nas później przez całe życie."
Michael Chabon: Wstęp do "Wes Andreson Collection"
Dobry cytat to pomyślałem, że wstawię, a co :)
2
W PES-a jak dla mnie dużo przyjemniej się gra. Jest trudniej, trzeba kombinować, klepać, cierpliwość również jest bardzo ważna. Niestety w samej grze jest horrendalna ilość błędów i ABSURDÓW o których już wielokrotnie tutaj pisałem, np. wczoraj:
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6243200.html
Jak dla mnie w PES-ie np. gra obronna jest żałosna, gra pressingiem również. Zresztą długo by opowiadać. Gdyby KONAMI było firmą dbającą o swój finalny produkt, było nastawione na dopracowanie swojej produkcji to ta gra byłaby dużo lepsza. A tak, przez lenistwo, lub nawet brak talentu mamy produkt z potencjałem, ale i z masą irytujących i absurdalnych błędów, którego nigdy w życiu nie kupię.
0
Kupisz mi piwo, które chciałbym kiedyś wypić (zagraniczne) i jesteśmy kwita :D
3
Barca OFICJALNIE z dubletem.
Wyręczyłem kolegę, by się nie przepracował.
1
Daj spokój... zaraz pójdzie uninstall, no czymej mie... :D
3
Jaki kurde absurd w PES-ie 2018.
Na najwyższym poziomie trudności w Master League wygrałem wszystko co się dało (tryplecik), Luis Suarez został królem strzelców i najlepszym graczem Ligi hiszpańskiej, najlepszym graczem pucharu Hiszpanii, najlepszym strzelcem Ligi Mistrzów. Grał u mnie praktycznie zawsze i wszędzie. Nagle w okienku transferowym pojawia się informacja, że niejaki "Man Blue", czyli Manchester City wpłacił "Transfer Fee" za 30 mln (!) i Suarez to zaakceptował, a ja nie mam nic do gadania i muszę to zaakceptować.
Co za bezsens...
1
Ale LM... still waitin' :/
0
Bardziej Real Madryt 2016 - ?
:D
1
Higuain w stylu argentyńskim...
Choć kąt był dość ostry.
2
Heh, ja to samo miałem jak pierwszy raz przeczytałem :)
Myślałem, że to jakaś pomyłka i już miałem pisać "mistake", ale potem mój wzrok zatrzymał się na dłużej przy "training ground" :D
30
"Barca will spend 400 million on renovations for their training ground
Construction will begin in 2019 and it will be finished in 2021[espn]"
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31398201_2002669293383638_2102367835227805214_n.jpg?_nc_cat=0&oh=9fba70d5bfd604bec1aa69e908229e46&oe=5B68A46C
Nie chcę obrażać, ani prowokować, ale mi to trochę przypomina... mega nowoczesną klapę od kibla.
58
Przyszłość tego narodu.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31408443_2053735754885085_3133213393012391936_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeFYOOYV2zKZjXwxJCeRP5aT-XyirogIZB3bkQbFs6aguTLiijU_I1d1dgzc2YAENWNWgawQxtjlJhNhIB7ZTN1RgTygGuaC3M1tdDn9WXuSAg&oh=52047fd56fe394aa9d323466952be0e6&oe=5B982A4B
0
Możliwe ;)
0
Był, dlatego napisałem "Sezonowiec!" :)
Ciekawe co Go... ugryzło. Strasznie dziwne zachowanie.
12
Nie wiem czy było, ale wstawiam.
"Pan Piotr Laboga, komentator C+, we wczorajszym studiu przedmeczowym przed spotkaniami półfinałów Ligi Europy, zarzucił Realowi Madryt korupcję.
Pan Laboga w studiu powiedział dosłownie, że mistrz Hiszpanii posmarował UEFIE i coś jest, w tych żartach o smarowaniu Realu Madryt." :D
Sezonowiec!
Link:
1
Jeśli chodzi o sprawy sportowe to mi też :)
Choć ten Szpakowski... ech. Świetny Laskowski dość mało komentuje. Ale zaś mamy z drugiej strony Hajto. Na Eleven (jak dla mnie) irytujący Święcicki i Mirosławski... jedynie C+ ma moim zdaniem ogólnie bardzo dobrych komentatorów.
5
Heh, nie ma to jak wybierać stacje na podstawie relacji sportowych z dopiskiem nazwy partii :D
#logic